3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Neukirchen bij het Heilig Bloed
Op de 1e etage: (gang, open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel), slaapkamer(2-pers.
Op de 1e etage: (hal, open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers.
Op de 2e etage: (hal, woonkeuken(eettafel, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers.
Accommodaties in de buurt van Neukirchen beim Heiligen Blut
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
2 vakantiewoningen in de boven - kelderverdieping
"Schöne Aussicht" Huis 56 Begane grond
Ruime vakantiewoning (75 m²) in het Beierse Woud, Lamer Winkel, bij Bad Kötzting
2 appartementen á 75 m², vakantiedorp bij Hohen Bogen, Beierse Woud
2 appartementen á 75 m², vakantiedorp Hohen Bogen, Beierse Woud
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Zeer duurzaam
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Exclusieve chalets/houten blokhutten met open haard op een prachtige romantische locatie aan de rand van het bos met uitzicht op de Kaitersberg in het hart van het Beierse Woud.
Duurzaam
Wij bieden u een vakantiehuis voor maximaal 10 personen op een prachtige romantische en rustige locatie aan de rand van het bos aan de voet van de Kaitersberg.
Idyllisch gelegen vakantiechalet met wintertuin bij de beek aan de rand van het bos en prachtig uitzicht op de bergen
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Arnbruck
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Arnbruck
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Arnbruck
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis in Hochwald met sauna
Met panoramisch uitzicht aan de rand van het bos
Appartement voor 2-6 personen in het Beierse Woud, in het Zellertal, bij Bodenmais, gemeente Drachselsried, aan de glasroute in het Arbergebied tussen Kaitersberg en Silberberg, ideaal voor gezinnen
Vakantiehuis Schönbacherhütte + sauna
Voor grote groepen in de buurt van Bodenmais in het Beierse Woud Groepsfeesten, familiereünies, verenigingsuitjes, bedrijfsbijeenkomsten enz. in de buurt van Bodenmais