1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Plön
Accommodaties in de buurt van Plön
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Halfvrijstaande woning (ca. 78m²) volledig gemeubileerd op een rustige maar centrale locatie met grote tuin
Duurzaam
Op de bovenverdieping van ons eengezinshuis. Op een rustige en toch centrale locatie vindt u dit gezellige en compleet ingerichte vakantiewoning
Duurzaam
De onlangs gerenoveerde en gemeubileerde flat bevindt zich in een huis aan de Stocksee met directe toegang tot het meer en uitzicht op het meer in de kelder van een huis op een heuvel.
Pas gerenoveerd vakantiehuis met 2 wooneenheden voor elk maximaal 6 personen, samen of apart te huur met directe toegang tot het meer en uitzicht op het meer.
Huisje met rieten dak Schapenweide
Vlakbij Plön in het mooie Holstein Zwitserland vindt u ons ongewone vakantiehuis - een 250 jaar oud rieten huisje dat op de monumentenlijst staat.
modern tussenwoning, gezinsvriendelijk, gerenoveerd, strandstoel, fietsen, fietskar, kinderwagen, kinderbed, kinderstoel, handkar voor 2 volwassenen en 2/3 kinderen
Goed onderhouden vakantiecomplex in Holstein Zwitserland
Nieuwe vakantiewoning, Grote loggia,
Vakantiebungalow/vakantieappartement
Particuliere vakantiebungalow bij de Oostzee, rustig gelegen maar toch centraal. De bungalow ligt in de gemeente Süsel OT Röbel tussen Eutin en Neustadt in Holstein
Zeer duurzaam
65 m² appartement op de 1e verdieping met 15 m² balkon op het zuidwesten.
5-sterren XL vakantie landhuis 18 volwassenen+kinderen, met tuin sauna, paviljoen, stenen barbecue voor familievakanties en reisgroepen, bedrijfsvergaderingen of zelfs familiefeesten etc.
5-sterren XL vakantielandhuis 16 volwassenen+kinderen, rolstoeltoegankelijk op de begane grond met tuinsauna, paviljoen, stenen barbecue voor familievakanties en reisgroepen, bedrijfsbijeenkomsten etc.
Het kleine rijtjeshuis voor 5 personen heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, gr. keuken, woonkamer met terras en tuin, het ligt in een totaal rustige omgeving aan de Oostzee.
Bijzonder duurzaam
Kirchmühl Manor, Appartement Waldblick
Ruim, volledig uitgerust appartement op een boerderij. Drie slaapkamers (1 x tweepersoonsbed en eenpersoonsbed, 1 x tweepersoonsbed en eenpersoonsbed, 1 x kinderbed en commode).
Vakantie aan de Oostzee en in Holstein Zwitserland is voor ons heel belangrijk. Vakantiehuis tot 6 personen& huisdier op 100m²; WLAN; roken toegestaan
Bijzonder duurzaam