328 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Valencia & omgeving
Rustig gelegen villa gebouwd in Spaanse stijl, grote mooie tuin, zwembad niet zichtbaar, huis en keuken volledig uitgerust, WLAN, airconditioning
Duurzaam
Mooie villa met privézwembad in Els Poblets bij Denia. 3 slaapk., twee doucheruimtes, gascentrale verwarming, zonne-energiesysteem, airconditioning. Strand ca. 900m, dorp, rest., winkels, ca. 500m.
PERFECT OM TE OVERWINTEREN DEC.-MAART
VILLA JAGUAR-ONTSPANNING IN HET PALMENPARADIJS AAN HET PRIVÉZWEMBAD GERENOVEERDE VILLA MET ENERGIEZUINIGE WARMTE-ISOLATIE SUPER BEWOONBAAR IN DE WINTER / PELLETKACHEL + RADIATOREN
Mooi huis met drie slaapkamers en een zwembad aan de rand van Torrevieja. Eigen afgesloten parkeerplaats op het terrein.
Casa Emrosi, zwembad zonder inkijk
Prijzen zijn berekend op 6 personen. Voor winterverhuur langere periode kan er een aangepaste prijs aangevraagd worden.
Duurzaam
Gerenoveerde villa te huur in Montemar met mooi valleizicht. Nieuw zwembad en terras. Rustig gelegen in een doodlopende straat. Alle modern comfort aanwezig en goed uitgerust.
Zeer duurzaam
5% Actie 12-07-2026 - 19-07-2026
Fantastische locatie aan de kust
Het is een zeer rustige omgeving aan de rand van de nederzetting vrijstaande woning (2e rij), die de helft is gekoppeld aan de buurman naar beneden.
Vakantiehuis Casa Ay Caramba in Els Poblets, Costa Blanca, met 160 m², 3 slaapkamers, voor 6 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Viva la Vida Denia, met 3 slaapkamers en 3 terrassen, voor 6 personen, 100m van het strand.
prachtige landhuis met extra groot zwembad
gerenoveerde finca in Denia met een 6 x 12 meter groot privézwembad, tot de huisuitrusting behoren airconditioning, internetverbinding, vaatwasser, wasmachine en veel meer ...
Geniet van uw vakantie in Villa Buena Vista op de Monte Pedreguer; Relaxen, uitrusten en genieten van het privé zwembad en het mooie uitzicht over de heuvels naar de zee.
Duurzaam
Vakantiehuis Monte y Mar in Benissa-Montemar, Costa Blanca, met 170m² woonoppervlakte, 3 slaapkamers voor 6 personen, 2 badkamers en groot privé zwembad.
Luxe vrijstaande, 2016 gerenoveerd, strand 4000m, 1500m Denia Neem een kijkje op onze website, hebben we 3 andere vakantiehuizen in Denia.
Zeer duurzaam
5% Actie 28-02-2026 - 09-03-2026
Prachtige luxe villa aan de Costa Blanca in het exclusieve La Sella Golf & Spa Resort, nabij Denia, Javea en Moraira. Ontspanning met adembenemend uitzicht op de bergen en de zee.
Duurzaam
Prachtig uitzicht op zee en de bergen panoramisch uitzicht - Villa, dicht bij het strand