132 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in de Algarve
Orange Grove Residence in Silves, Algarve: 110m², 2 kamers, 6 slaapplaatsen.
Bijzonder duurzaam
Villa Monte Alegrete, met een woonoppervlak van 150 m2, heeft 3 slaapkamers, 1 woonkamer met open haard, 1 keuken, 2 badkamers, centrale verwarming en uitzicht op zee, ongeveer 2 km van Santa Barbara de Nexe verwijderd.
Duurzaam
Het pension maakt deel uit van een 1902 Portugese Quinta. Het is traditioneel ingericht in blauw en wit en heeft een prachtige tuin, terrassen en een zwembad.
In het achterland van de Algarve huis met drie slaapkamers, een zwembad, air conditioning, groot dakterras Geniet van de rust en authenticiteit in een prachtige omgeving.
Das Felsenhaus-Casa das Rochas
Het Felsenhaus-Casa das Rochas kleurrijk, privéhuis bij Tavira: 85 m², ruimte op twee niveaus ideaal voor 2 personen/peuter, airconditioning, tv, wifi dicht bij de zee.
Vriendelijk, licht huis voor 4-6 personen op een rustige locatie, grote omheinde tuin
Casa Praia da Luz met uitzicht op zee
Huis voor 5 personen slechts een paar honderd meter van het strand en het centrum van Praia da Luz, ideaal voor een ontspannen vakantie aan zee!
Quinta d. Pavoes / appartement. f. 2-4 pers
ideaal voor natuurliefhebbers, het strand
Duurzaam
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Luxe villa met een prachtig panoramisch en uitzicht op zee
De villa Celta is een comfortabel vakantiehuis voor maximaal 10 personen met een spectaculaire locatie en een spectaculair uitzicht. Prive zwembad en tuin, BBQ, Internet, TV, air conditioning ...!
Vila Maria, alleen voor jou alleen.
Carvoeiro, prive villa met zwembad, alleen voor u alleen! dicht bij stranden en zee. Airconditioning, Wifi Internet, 6 personen. Laadpaal voor elektrische auto.
Privaat kleurrijk, gezellig vakantiehuis, wifi, airco en tv. Het huis staat midden in de natuur, heeft een buitendouche en een extra keukenhuisje ingericht in blauwe tinten.
Duurzaam
Algarve Vila Arade, Zeezicht - 4PE
Vila Arade is een klein complex met zwembad dat bestaat uit drie gebouwen met vier en drie verdiepingen, met luxe appartementen, en biedt "Eerste lijn zicht" op de rivier en zee.
Vakantiehuis op het platteland omgeven door olijf- en johannesbroodbomen.
Casa Lonicera in Almansil: 250 m², 4+1 slaapkamers, max. 10 personen.