133 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in de Algarve
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Carvoeiro
Vakantiehuis in Carvoeiro - eerste rij aan zee en strand. Volledig gerenoveerd herenhuis.
Luxe villa met een prachtig panoramisch en uitzicht op zee
Vakantieappartement Gezinsvakantie Lagos
Geklimatiseerd appartement met uitzicht op de haven en de stad Lagos, op slechts enkele minuten lopen van het strand Meia Praia en de jachthaven van Lagos.
15% Actie 24-04-2026 - 30-04-2026
Casa Lua in Aljezur: 170 m², 3 kamers, plaats voor 6 personen – uw perfecte vakantiehuis!
Het pension maakt deel uit van een 1902 Portugese Quinta. Het is traditioneel ingericht in blauw en wit en heeft een prachtige tuin, terrassen en een zwembad.
Villa Monte Alegrete, met een woonoppervlak van 150 m2, heeft 3 slaapkamers, 1 woonkamer met open haard, 1 keuken, 2 badkamers, centrale verwarming en uitzicht op zee, ongeveer 2 km van Santa Barbara de Nexe verwijderd.
Duurzaam
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Quinta d. Pavoes / appartement. f. 2-4 pers
ideaal voor natuurliefhebbers, het strand
Duurzaam
Casa Fajo vakantie op het strand
Het appartement met terras bevindt zich op de begane grond van een rijtjeshuis in een rustige straat, slechts drie minuten van het strand verwijderd.
10% Actie 24-04-2026 - 01-05-2026
Vakantiehuis Casa Palmeira in de Algarve, 240m² woonoppervlakte, max capaciteit: 8 personen, 4 slaapkamers, 4 badkamers, groot zwembad.
Vila Maria, geen anderen aanwezig
FEWO Carvoeiro, van particulier Villa met zwembad, alleen voor u! Airconditioning, wifi, 6 personen. Dicht bij het strand.
Vakantiehuis 2,6 km van het strand, privézwembad, tuin, kinderspeelplaats.
10% Actie 05-05-2026 - 26-05-2026
Casa Lonicera in Almansil: 250 m², 4+1 slaapkamers, max. 10 personen.
Das Felsenhaus-Casa das Rochas
Het Felsenhaus-Casa das Rochas kleurrijk, privéhuis bij Tavira: 85 m², ruimte op twee niveaus ideaal voor 2 personen/peuter, airconditioning, tv, wifi dicht bij de zee.
mooi verbouwd vissen huis in Ferragudo, servicekantoor
Artistiek privé vakantiehuis, 90m2 met airconditioning, +gr. buitenbed, keukenhuis, Wifi, TV, zwembad, dichtbij de prachtige lagunelandschap Ria da Formosa, de zee en Tavira.
Duurzaam
20% Actie 25-04-2026 - 22-05-2026
In het achterland van de Algarve huis met drie slaapkamers, een zwembad, air conditioning, groot dakterras Geniet van de rust en authenticiteit in een prachtige omgeving.
Atelier-Studio, 95 m2, veel ruimte en hoge plafonds, ideaal voor kunst voor 2 personen + kind, dichtbij Tavira-Algarve en de zee - artistiek privéhuis, airconditioning, tv, wifi, zwembad.
De villa Celta is een comfortabel vakantiehuis voor maximaal 10 personen met een spectaculaire locatie en een spectaculair uitzicht. Prive zwembad en tuin, BBQ, Internet, TV, air conditioning ...!
Het kleurrijke, gezellige huis ligt midden in de natuur, zwembad, WIFI, TV, dicht bij Tavira en de zee.
Duurzaam