Centrum Carvoeiro Strand 500m 5 ps
Algarve Flat, op slechts 500 meter van strands, de kust, met zwembad.
en commissies
Beschrijving
Vakantiewoningen in Carvoeiro – Twee moderne appartementen met zwembad, ideaal voor gezinnen en een lang verblijf aan de Algarve
In de populaire kustplaats Carvoeiro wachten twee naast elkaar gelegen vakantiewoningen op u – Appartement 207 en Appartement 208. Elk appartement beschikt over twee slaapkamers, een badkamer, een volledig uitgeruste keuken, een wasruimte en een lichte woonkamer met een zuidelijk balkon, waar u de hele dag van de zon kunt genieten. Deze accommodaties zijn ideaal voor een groot gezin, twee bevriende stellen of twee families die samen reizen, maar toch privacy wensen. Elk appartement wordt apart verhuurd, maar kan uiteraard ook samen geboekt worden – perfect voor groepsreizen of families met grootouders en kinderen.
Comfortabel wonen – perfect voor zomer en winter aan de Algarve
De appartementen (elk ca. 81 m²) bevinden zich op de tweede verdieping van een modern gebouw met lift. Beide beschikken over een zuidbalkon met uitzicht op de Estrada do Farol, de hoofdstraat van Carvoeiro. De uitrusting omvat:
gezellige woon- en eetkamer met airconditioning (koelt in de zomer, verwarmt in de winter)
snel wifi/internet, satelliet-tv en dvd-speler
volledig uitgeruste keuken met magnetron, oven, 4-pits gasfornuis, afzuigkap, wasmachine, koelkast met vriesvak, broodrooster en bar
vriendelijke, Nederlandse beheerder ter plaatse, die ook Duits en Portugees spreekt – hij helpt u graag met al uw vragen over uw verblijf
Deze appartementen zijn ideaal om te overwinteren aan de Algarve – geniet ook in de wintermaanden van de zon en nodig uw (klein)kinderen uit om u enkele weken in uw eigen vakantiewoning te bezoeken. Slaapkamers en Badkamer
Elk appartement beschikt over:
een grote hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed, kledingkast, kaptafel, spiegel en voldoende ruimte voor een extra bed of kinderbed (op aanvraag beschikbaar)
een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en veel opbergruimte, rustig gelegen aan de achterzijde van het gebouw
een badkamer met bad/douche, wastafel en toilet
Gemeenschappelijk zwembad met kinderbad
Het complex biedt een groot zwembad, een apart kinderbad, kleedkamers, toiletten en een royaal zonneterras met ligplaatsen – perfect om te ontspannen op warme Algarvedagen. Toplocatie – Slechts 5 minuten naar het strand van Carvoeiro
In slechts 5 minuten lopen bereikt u het prachtige zandstrand van Carvoeiro. Onderweg vindt u tal van cafés, restaurants, boetieks en kleine winkels.
Elk appartement is geschikt voor 2–5 personen en kan het hele jaar door gehuurd worden. De aankomstdag is flexibel, en de prijzen zijn all-inclusive – inclusief:
Eindschoonmaak en huishoudster
Beddengoed en handdoeken
Badhanddoeken en strandlakens
WLAN
Airconditioning (koelen/verwarmen)
Alles is inbegrepen in de weekprijs – geen verborgen kosten.
Boek nu – uw droomvakantie in Carvoeiro wacht!
? E-mail: info@algarve. NU
Beleef zon, zee en Portugese levensvreugde in onze comfortabele vakantiewoningen in Carvoeiro – ideaal voor gezinnen, stellen of langverblijvers aan de Algarve!
Licentie- of registratienummer: 17953al
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.01 kilometer
0.01 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
60 kilometer
5 kilometer
4 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Twee appartementen / appartementen te huur in Carvoeiro, Algarve, Portugal
Slechts 45 minuten rijden van vliegveld Faro, langs de plaatsen Almancil, Vilamoura, Quarteira, Albufeira en Alcantarilha en de stad van Lagoa, Carvoeiro is Dorf. In de buurt van Carvoeiro zijn er diverse golfbanen, waaronder Gramacho, Vale da Pinta en Vale do Milho (9holes).
Carvoeiro is een echt vakantiedorp met veel bars, kleine restaurants, gezellige cafés en veel winkels / kleine winkel. In het centrum van het dorp is het mooie zandstrand waar u kunt ontspannen. Gelegen in het centrum, op slechts 5 minuten van het strand, is het Aurora Edificio Mar, waar op de tweede verdieping (lift), het appartement nummer 207 en 208 is. De ingang van het gebouw bevindt zich op de hoek, waar Café Fino een goedkope kopje koffie (Bica) biedt, maar waar u ook kunt genieten van uw ontbijt of lunch in de zon.
Via de hoofdingang van Aurora Mar is de hal waar u de lift naar de tweede verdieping te nemen. Langs de run vindt u de grote gemeenschappelijk zwembad met apart kinderbad, Unziehraum en toilet. Gezellig en living vakantiedorp met diverse stranden, diverse winkels, restaurants en bars, op slechts 45 minuten rijden van de luchthaven. auto in
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 8 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Alles inbegrepen. Geen geen verrassingen. Definitieve betaling 8 weken voor aankomst. Geen borg. |
Annuleringsvoorwaarden:
Annulering tot 8 weken voor de boekingsdatum, 50%. Neem geen risico en sluit een annuleringsverzekering af. Bezoek Algarve.NU.
Annulering tot 8 weken voor de boekingsdatum, 50%. Neem geen risico en sluit een annuleringsverzekering af. Bezoek Algarve.NU.
Neem contact op:
Elk appartement heeft ruimte voor 5 personen. Dus zeer geschikt voor grotere groepen of twee families. Tarieven per appartement en all-inclusive.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 08-12-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Algarve Holiday Rentals
Dhr. F. Klaarenbeek
Eigenaar Algarve appartementen en huizen door
Andere accommodaties van Dhr. F. Klaarenbeek
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
privé-website:
Centrum Carvoeiro Strand 500m 5 ps
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Portugal
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Algarve
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 59912
Laatst bijgewerkt: 08.12.2025
Advertentie online sinds: 11 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/59912.htm
Mr.Frits
Dhr. Frits Klaarenbeek
Slotstraat 46
4435AP Baarland
0613259817
en commissies