255 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Andalusië
Villa El Cortijo Andaluz, priv pool
Villa met privézwembad nabij het strand in Conil, huisdiervriendelijk & milieuvriendelijk verblijf
Duurzaam
Villa met 180° zeezicht: verwarmd zoutwaterzwembad, sauna, patio terrassen, strand 10 min, glasvezel
Bijzonder duurzaam
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Exclusieve vakantie: afgelegen ligging, uitzicht op zee, privézwembad, 2 slaapkamers, 2 en-suite bad
Bijzonder duurzaam
Fantastische villa met 180 graden vrij uitzicht op zee en het geluid van de zee, 10 min lopen naar het strand en strandbars, 15 min naar het centrum van Malaga, verwarmd zwembad en glasvezelkabel
Bijzonder duurzaam
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Knus landhuis in Andalusië met privézwembad, open haard en uitzicht op de bergen
Duurzaam
Prachtige finca met zwembad, 3 slaapkamers, tot 6 personen, boven Torrox, Costa del Sol
VILLA "EL MOLINO" in Fuentes de Cesna: 100 m², 3 kamers, voor maximaal 6 personen aan de Costa Tropical.
Appartement in een rijhuis karakter met zwembad, balkon en een dakterras
Solmayor - das Haus an der Bucht
Eckreihenhaus met veel ruimte, op het zuiden op slechts 100 m van de baai en een klein strand. Dit huis biedt rust, een mooi uitzicht, op een toplocatie. Overwinteraars met hond welkom.
10% Vroeg 04-02-2027 - 25-06-2027
Strandhuis met gemeenschappelijk zwembad
Het huis is voorzien van alle comfort, op 400 m van het kilometerslange zandstrand van de Atlantische Oceaan, in een vakantiecomplex dat is ontworpen als een klein wit dorp.
Duurzaam
Casa Concha, Ferienhaus in Meeresnähe mit Garten und privatem Pool, A/C & WIFI
Casa Concha, vakantiehuis bij de zee met tuin en privé zwembad, A/C & WIFI, 6 pers.
Duurzaam
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Zeer mooie vrijstaande villa met groot zwembad, prachtige tuin en uitzicht op zee. Quaint, ruim en comfortabel ingericht.
20% Last minute
La Gaviota met privé zwembad en uitzicht op zee, heeft een woonkamer en een glazen veranda met uitzicht op de zee, twee slaapkamers, een badkamer en een grote keuken
Vakantiehuis La Biznaguita in Benajarafe voor 6 personen, uitzicht op zee, zwembad en dakterras, drie slaapkamers, keuken, woonkamer, twee badkamers, internet, airconditioning.
Modern comfortabel appartement met 1 woonkamer, 1 slaapkamer, geïntegreerde keuken, bad / douche / toilet, glazen balkon met gedeeltelijk uitzicht op zee en uitzicht op de bergen voor 2-3 pers