Monte Azul
Spanje, Andalusië, Costa del Sol, Benajarafe
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
65 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 7 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
65 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 7 Jaren online
Beschrijving
Het huisje Monte Azul is een zeer mooie ruime woning.
De woonkamer is comfortabel ingericht met alle internationale kanalen en een eethoek met een grote hoekbank, satelliet-tv. Er zijn drie slaapkamers, een badkamer en een buiten toilet. De keuken is een grote open keuken.
Het huis beschikt over een goed onderhouden tuin met gazon exotische bomen en bloemen. Omdat het huis is op een heuvel, heeft u een prachtig uitzicht over de zee. De eigenschap is niet zichtbaar.
Licentie- of registratienummer: ESFCTU0000290320004061430000000000000000VFT/MA/690027
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Supermarkt 4 kilometer
4 kilometer
Restaurant 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Stadscentrum 4 kilometer
4 kilometer
30 kilometer
25 kilometer
5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis is gelegen in Benajarafe, ongeveer 25 km ten oosten van Malaga, in een kleine urbanisatie bijna in het land. Door de lichte heuvel naar het kleine enkel huis gebied heb je een prachtig uitzicht over de zee. zijn er slechts ongeveer 400 meter van het strand. De centrale ligging biedt de mogelijkheid voor prachtige dagtochten naar Malaga, Granada, Sevilla, Cordoba, Ronda, of om de witte dorpjes in de bergen te maken.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 14:00 |
Uitchecken: | 11:00 |
Borg: | € 250 |
Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
Voor reserveringen van 5 personen de prijsstijgingen: 5 - 6 personen 115 € Juni tot oktober Kerstmis en Nieuwjaar 5 - 6 personen 140 € 5 - 6 personen 100 € per persoon rekenen wij een linnenpakket van 10 €. Het is inclusief beddengoed, een douche en twee normale grootte handdoeken |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Contant Betalen
meer informatie:
Het huis Monte Azul is een zeer gezellig, rustiek vakantiehuis dat wordt gekenmerkt door ruimte, rust en de nabijheid van de zee.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 08-07-2025
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Juni 2025
Matthias F. uit Glauchau
Schoon, groot, volledig uitgerust en perfecte locatie!
De accommodatie heeft onze verwachtingen overtroffen!
De locatie is in een rustige doodlopende straat. Binnen 10 minuten ben je echter in Torre del Mar en kun je een levendige badplaats bezoeken. Of je gaat naar het rustige strand direct onder de accommodatie - de locatie biedt gewoon alle mogelijkheden! Het inparkeren op de iets steile straat op de gereserveerde parkeerplaats was aanvankelijk een kleine uitdaging, maar het is uitstekend gelukt - vooral omdat alle andere voertuigen altijd rekeningvol geparkeerd waren.
Het terrein biedt op elk moment van de dag een schaduwrijke plek. We waren vooral blij met de grote palmboom, die vanaf de late middag de tuin in de schaduw zet.
Het zwembad is groot genoeg om er baantjes in te trekken. Het is aan het huis zeker bouwkundig niet alles zo perfect dat het een inspectie met een loep zou doorstaan. Dat hoeft echter niet - dat hoort bij de rustieke charme.
We willen vooral de matrassen prijzen - het is de eerste vakantie waarin we geen rugpijn hadden!
De netheid is boven alle twijfel verheven.
Servies, pannen en bestek zijn in overvloed aanwezig. Last but not least is de begeleiding door mevrouw Linse en haar zoon uitstekend, vriendelijk en ongecompliceerd! Dat heeft beslissend bijgedragen aan onze mooie vakantie.
Voor ons was het de perfecte accommodatie, om ofwel de hele dag te relaxen of een geweldige uitvalsbasis te hebben voor uitstapjes naar Malaga, Torre, Granada en Gibraltar.
Antwoord van Mevr. G. Linse:
Hallo liebe Familie F., ganz herzlichen Dank für Ihre Bewertung. Es freut uns sehr, dass Sie einen schönen Urlaub im Ferienhaus Monte Azul verlebt haben und hoffentlich hält die Erholung lange an.
Viele Grüße Familie Linse
Contactpersoon
Bedrijf Ferienhausvermietung in Andalusien Hasta-Pronto S.L.
Mevr. G. Linse

Wij wonen al vele jaren in Andalusië en kijken uit naar onze gasten. Het team Claus en Gilda Linse, Thorben en Sherazade.
Andere accommodaties van Mevr. G. Linse
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Monte Azul
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa del Sol
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de oostelijke Costa del Sol
Objectnummer: 105861
Laatst bijgewerkt: 25.07.2025
Advertentie online sinds: 7 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/105861.htm
Ferienhausvermietung Hasta-Pronto S.L.
Mevr. Gilda Linse
c/Cordoba 120
29751 Caleta de Vélez
0034(0) 656320320
«Monte Azul» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.
en commissies
