Hoe duur is een vakantiewoning in de oostelijke Costa del Sol?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in de oostelijke Costa del Sol is 177 € per nacht.
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja
Yucca de Capistrano - nieuw aanbod - Beschrijvingen volgen zeer binnenkort...
Exclusieve vakantie: afgelegen ligging, uitzicht op zee, privézwembad, 2 slaapkamers, 2 en-suite bad
Bijzonder duurzaam
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Exclusieve vakantiewoning met panoramisch uitzicht en privézwembad voor maximaal 6 personen in Torrox-Costa, Costa del Sol
Sfeervolle woning met heerlijk zonnig balkon (zeezicht, tuin en zwembad)
Duurzaam
Vakantiehuis Castillo de Lagos in Lagos, Costa del Sol, 150m², 2 kamers, max. 5 personen.
stijlvol appartement Baviera Golf in Caleta de Vélez, voor 2-4 gasten, met balkon en zeezicht
Vida Calma in Periana: Gezellige casita met 2 kamers voor maximaal 4 personen.
Casa al Andalus ligt op een heuvel in absolute rust aan het einde van een doodlopende straat
10% Vroeg 01-12-2026 - 31-03-2027
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
Zeer mooi appartement in Torrox-Costa, direct aan het strand, 2-4 personen, privé-garageplaats
Vakantiehuis Casa la Encina in Algarrobo, 100m² bewoonbare oppervlakte, max. capaciteit: 7, 4 slaapkamers.
Exclusief vakantiehuis met het hele jaar door (in de winter overdekt) zwembad & sensationeel panoramisch zeezicht. 3x Duitse FlatTV, Netflix, Bluray-3D-Player, 3x airconditioning, vloerverwarming, barbecue
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 104€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 185€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 61% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 31% vrij
147€ voor 06 jun. - 13 jun.
181€ Jaarlijks gemiddelde
53% voor 06 jun. - 13 jun.
49% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in de oostelijke Costa del Sol is 177 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Chilches of Periana bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 47 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In de oostelijke Costa del Sol zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja, Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja en Palmas de Capistrano zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in de oostelijke Costa del Sol zijn er 30 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Caleta de Velez, Sayalonga en Torrox.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox