Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Castillo de Aguila

Max.  4   gasten
100m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 4  gasten
100m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

92.86% Aanbeveling

70 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 6 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

92.86% Aanbeveling

70 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 6 Jaren online



Beschrijving

Het huis is naar onze smaak ingericht en niet alleen voor het huren van "Spaanse antiek". Het heeft 2 airconditioners, die kunnen worden gebruikt als verwarming in de wintermaanden, evenals centrale verwarming. De open haard is uitgerust met een recirculatiesysteem. Bij het zwembad is een buitendouche.

Het privézwembad meet 4,5 x 9,5 meter en varieert in diepte van 1 tot 2 meter.
Zowel vanuit het huis als vanuit het huis heb je een fantastisch panoramisch uitzicht op de bergen en de Middellandse Zee met zijn prachtige baai van Torre del Mar, overdag en 's nachts. Op een heldere dag kunt u het Atlasgebergte van Marokko en de rotsen van Gibraltar zien. Het uitzicht afstand tot de zee is ongeveer 3 km, de weg afstand ongeveer 10 km.
Geniet van de rust van de landelijke Axarquia, het betoverende uitzicht op de kust en de onbeschrijfelijk mooie zonsondergangen.
Licentie- of registratienummer: VTAR/MA/02117

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 10 kilometer

10 kilometer

Meer 10 kilometer

10 kilometer

Supermarkt 10 kilometer

10 kilometer

Restaurant 4 kilometer

4 kilometer

Stadscentrum 4 kilometer

4 kilometer

Bus 5 kilometer

5 kilometer

Luchthaven 60 kilometer Malaga

60 kilometer

Station 50 kilometer Malaga

50 kilometer

Snelweg-afrit 6 kilometer Torrox

6 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het Castillo wordt omgeven door olijfgaarden en ligt ongeveer 50 km ten oosten van Malaga, in de buurt van het witte bergdorpje Torrox Pueblo en het nationale park Sierra Almijara. Het pand is ongeveer 400 meter hoog op een 5000 m² grote, deels natuurlijke links, gedeeltelijk aangelegd met palmbomen, bomen en bloemen Almijara heuvel.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Paardrijden
Zwemmen
Skiën
Surfen
Duiken
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Annuleringsvoorwaarden:

Annuleringskosten: 10% als er een vervangende huurder beschikbaar is, 20% bij 60 dagen voor aanvang van de huurperiode, 40% bij 30 dagen voor aanvang van de huurperiode, 60% bij 20 dagen voor aanvang van de huurperiode en 100% bij minder dan 20 dagen.


Annuleringskosten: 10% als er een vervangende huurder beschikbaar is, 20% bij 60 dagen voor aanvang van de huurperiode, 40% bij 30 dagen voor aanvang van de huurperiode, 60% bij 20 dagen voor aanvang van de huurperiode en 100% bij minder dan 20 dagen.


meer informatie:

De torenkamer, bereikbaar vanaf het dakterras, bevat onze persoonlijke bezittingen en maakt daarom geen deel uit van het huurobject. Vanaf het dakterras leidt naar de toren.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 15-08-2025


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.8 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Karsten K. uit Trebbin

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Erholung mit Ambiente???? Dan HIER !!!!

Wij zijn hier voor de tweede keer te gast. En met zekerheid niet de laatste keer. Het klinkt altijd overdreven, maar voor ons is er hier op dit terrein met een prachtig huis, een supergroot zwembad en een adembenemend uitzicht niets te klagen. In het huis vindt men alles wat men nodig heeft om een geweldige tijd te genieten. In de buitenruimte zijn er met veel liefde verzorgde planten. De aanreis is voor Spaanse begrippen zeer ontspannen en je bent in 20 minuten aan de zee of ook bij de Mercadona. Maar als je hier boven bent, heb je niet per se de behoefte om weg te gaan. Behalve om eens te winkelen. Ook Coco en Manni, die hier ter plaatse de gasten en het huis begeleiden, zijn altijd aanspreekbaar en helpen bij alle zaken die tijdens de vakantie kunnen optreden. Hartelijk dank familie Westermann voor zo'n "plekje aarde" waar zoveel liefde ? in zit. . . . ? ? ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Augustus 2024

Rüdiger S. uit Halle (Westfalen)

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Top uitzicht

Het was een zeer mooie vakantie in een goed uitgerust huis met een fantastisch uitzicht op de zee en de bergen. Ook een zeer mooie buitenruimte met een mooi groot zwembad.
Zeker aan te raden.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Maart 2024

Jo R. uit Nederland

2,6
3 2 3 2 3
Toon Duits

Torrox

Er is niets mis met de villa, behalve de slechte isolatie en verwarming. Tijdens ons verblijf hadden we helaas veel regen en storm. Het grote probleem is de extreem afgelegen ligging, boven op een berg, met een zeer slechte weg om er te komen. Het kost een half uur rijden met een geschikte auto over gedeeltelijk zeer slechte en gevaarlijke wegen om bij het dorp Torrox of Torrox Costa te komen voor inkopen of restaurants. Een grote jeep is aan te bevelen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

Antwoord van Dhr. J. Westermann:

Sehr geehrter Herr Jo R.,
ich bedaure,dass Sie sehr schlechtes Wetter hatten, aber dennoch kann ich Ihre schlechte Bewertung nicht verstehen, denn mein Inserat enthält einen Lageplan meines Hauses inkl. der Entfernungs-Angaben zur Küste, den Einkaufsmöglichkeiten und Restaurants.
Ebenso sind die Heizmöglichkeiten beschrieben. Den Kamin zu nutzen hielten Sie für nicht erforderlich da es für Sie warm genug war. Ausreichend Brennholz hätten Sie in einer Kiste an der hinteren Hauswand vorgefunden.
Außerdem erhielten Sie einen Wegeplan vom besten und schnellsten Campoweg: 2,8 km lang, 2 km davon betoniert, der Rest fester Boden. Dieser Weg führt auf die Hauptstraße.
Weshalb Sie stets einen anderen, sehr schlechten Weg fuhren, ist unverständlich.
Aufgrund des schlechten Wetters rief ich Sie einige Male an um zu erfragen wie es Ihnen geht. Sie nannten keine Probleme.
Mit freundlichen Grüßen

Augustus 2021

Sabine K. uit Nürnberg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomvakantie

Zeer aardige verhuurder en super beheer ter plaatse
We hebben erg genoten van onze vakantie, hadden een goede rust, wat gemakkelijk is met dit uitzicht. ?

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Juli 2019

Valeria W. uit 12623 Berlin

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Een paradijs op aarde

Als er één woord is voor deze betoverende woning, dan is het wel het woord PARADISE.
We hebben al veel gezien, maar wat ons bij aankomst te wachten stond, maakte ons sprakeloos. De prachtige, rustige locatie met een fantastisch uitzicht op zee, een prachtig aangelegde tuin met zijn exotische planten, citroen- en vijgenbomen, het smaakvol en stijlvol ingerichte en perfect uitgeruste huis met een aangrenzend zwembad is gewoonweg uniek. Onmiddellijk doet deze idylle je het stressvolle dagelijkse werkleven vergeten en vraag je je af: Is dit echt waar? Bestaan vakantieverblijven als deze echt nog? Vakantieverblijven die niets te wensen overlaten? Ja, dit is er een! Alles komt 100% overeen met de beschrijving.
De woning is niet alleen fabelachtig mooi, maar ook afgelegen. We konden ons vanaf de eerste minuut heerlijk ontspannen. Door de ontelbare foto's die we namen, kunnen we nog steeds " terugstralen" en dat is heel goed voor de ziel.
De villa is een zeer goed uitgangspunt om vele beroemde Andalusische steden te bezoeken en vervolgens terug te keren naar de rust en schoonheid van het castillo. Tijdens ons verblijf speelde het weer ook mee: altijd tussen de 23 en 30 graden. Perfect voor ons.
Er zijn ook veel winkelmogelijkheden in de buurt, wat voor ons als self-cateraars belangrijk was.
De hele organisatie was ongecompliceerd en snel. Zelfs ter plaatse is de aardige en competente beheerder direct beschikbaar.
We willen zeker terugkomen.
Hartelijk dank aan mevrouw en mijnheer Westermann dat wij te gast mochten zijn op dit prachtige landgoed!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf privat
Dhr. J. Westermann

Dhr. J. Westermann

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 174494

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 6 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/174494.htm


«Castillo de Aguila» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit