76 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in de oostelijke Costa del Sol
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
Casa al Andalus is gelegen op een heuvel in absolute zin Rustpositie aan het einde van een aanvoerweg. Prachtig uitzicht op de baai van Torre del Mar naar Torremolinos
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
stijlvolle vakantiewoning Mar Alegre eerste lijn strand, uitzicht op zee, in Torrox Costa, Costa del Sol voor 4 personen.
Vakantiehuis Castillo de Lagos in Lagos, Costa del Sol, 150m², 2 kamers, max. 5 personen.
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Benamargosa
Duurzaam
Modern comfortabel appartement met 1 woonkamer, 1 slaapkamer, geïntegreerde keuken, bad / douche / toilet, glazen balkon met gedeeltelijk uitzicht op zee en uitzicht op de bergen voor 2-3 pers
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.
Apartamento La Vida, Centro Málaga
Dit gezellige appartement in de historische oude binnenstad van Málaga ligt op slechts 600 m van het Picasso-gebouw. Het heeft 76m2 woonruimte en is van alle gemakken voorzien.
-10% Korting 16-08-2025 - 22-11-2025
Huis met zwembad voor 5 personen