134 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen aan de Costa del Sol
El Escalador (el-escalador. Com)
Vernieuwde afgelegen villa met prachtig uitzicht en prive zwembad. De vroege terras met tuinhuisje biedt een 270 ° panoramisch uitzicht. 100% privacy!
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
Zeer mooi appartement in Torrox-Costa, direct aan het strand, 2-4 personen, privé-garageplaats
Zeer mooie vrijstaande villa met groot zwembad, prachtige tuin en uitzicht op zee. Quaint, ruim en comfortabel ingericht.
Modern comfortabel appartement met 1 woonkamer, 1 slaapkamer, geïntegreerde keuken, bad / douche / toilet, glazen balkon met gedeeltelijk uitzicht op zee en uitzicht op de bergen voor 2-3 pers
Villa Serenidad in Mijas Las Lagunas: Vakantiehuis met 610m² leefruimte, capaciteit voor 8 personen, 4 slaapkamers.
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Fantastische villa met 180 graden vrij uitzicht op zee en het geluid van de zee, 10 min lopen naar het strand en strandbars, 15 min naar het centrum van Malaga, verwarmd zwembad en glasvezelkabel
Bijzonder duurzaam
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
ruime, moderne vakantiewoning Uitzicht op zee en bergen, lounge, 115 m2, voor 2-6 pers.
Bijzonder duurzaam
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen