209 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Andalusië
Exclusief vakantiehuis met het hele jaar door (in de winter overdekt) zwembad & sensationeel panoramisch zeezicht. 3x Duitse FlatTV, Netflix, Bluray-3D-Player, 3x airconditioning, vloerverwarming, barbecue
Novo Sancti Petri Golf Beach House
Zeer charmant golfhuisje, direct aan de golfbaan, strand op loopafstand, in een prachtige Andalusische vakantieresidentie, met gemeenschappelijk zwembad, tennis, padel, manege, watersport.
Duurzaam
Fantastische villa met 180 graden vrij uitzicht op zee en het geluid van de zee, 10 min lopen naar het strand en strandbars, 15 min naar het centrum van Malaga, verwarmd zwembad en glasvezelkabel
Bijzonder duurzaam
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
Casa Concha, Ferienhaus in Meeresnähe mit Garten und privatem Pool, A/C & WIFI
Casa Concha, vakantiehuis bij de zee met tuin en privé zwembad, A/C & WIFI, 6 pers.
Duurzaam
Villa met 180° zeezicht: verwarmd zoutwaterzwembad, sauna, patio terrassen, strand 10 min, glasvezel
Bijzonder duurzaam
Exclusieve vakantie: afgelegen ligging, uitzicht op zee, privézwembad, 2 slaapkamers, 2 en-suite bad
Bijzonder duurzaam
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja
Yucca de Capistrano - nieuw aanbod - Beschrijvingen volgen zeer binnenkort...
Mooie tussenwoning in landelijke stijl in een goed onderhouden complex met zwembad en golfbaan. Direct uitzicht op de grensrivier naar Portugal. Veel stranden van de Algarve in de buurt.
Duurzaam
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
Appartement op de eerste verdieping van een chalet, op 300m van het Playa de Regla, in een zeer rustige buurt, met een groot privéterras met tent en tuinmeubilair. Garage, WiFi, satelliet-TV, airconditioning.
Duurzaam
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
El Escalador (el-escalador. Com)
Vernieuwde afgelegen villa met prachtig uitzicht en prive zwembad. De vroege terras met tuinhuisje biedt een 270 ° panoramisch uitzicht. 100% privacy!
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.
Villa Brisas del Mar in Torrox Costa: 160 m², 3 kamers, tot 6 personen – vakantie aan de Costa del Sol!
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Luxe vakantie villa met zwembad en prachtig uitzicht!
10% Actie 09-03-2026 - 22-03-2026
Villa Valentina in Andalusië, Caleta de Vélez met privé zwembad, groot zwembadterras, 3 slaapkamers, 3 badkamers, voor maximaal 6 personen.