1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Waltenhofen
Accommodaties in de buurt van Waltenhofen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
U vindt uw vakantiewoning in Landhaus Jörg midden in de droomachtige natuur van de Allgäu. Ruime, gezellige appartementen wachten op u en uw gezin, met plezier ook met hond.
De gevelflat is ontworpen voor twee volwassenen en twee kinderen, heeft twee aparte slaapkamers, een badkamer met douche en WC, en een grote, lichte woon- en eetkamer met balkon.
10% Last minute 05-09-2026 - 03-10-2026
Verblijf in een Allgäuer alpenhut aan de voet van de Grüntenberg
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
Heerlijke gezellige appartementen met panoramisch uitzicht, terras/balkon, Smart-TV, WiFi, zwembad, sauna, fitness, rustige locatie. Honden zijn van harte welkom.
Bijzonder duurzaam
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
Rustieke boerderij in de Allgäu
Gerenoveerde boerderij in de Allgäu voor 10 personen, vakantie met de grote familie en vrienden. 5 tweepersoonskamers, 2 badkamers, 1 extra toilet, eigen omheinde tuin
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning in een houten huis in de Allgäu met prachtig balkon
Direct op de berg/SEE/chimney Nesselwang
Beste gasten, in ons vakantiehuis hopen we U zult zich hopelijk echt op uw gemak voelen in ons vakantiehuis, want het heeft alles wat u nodig heeft en nog veel meer. Tot dan De familie Toewe
Zeer duurzaam
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met prachtig uitzicht op de bergen, woon/slaapkamer, slaapkamer, keuken-woonkamer, badkamer, balkon.
Vakantieappartement Gästehaus Annabell in Nesselwang, Allgäu, 45m² voor maximaal 4 personen, 1 kamer.
Zeer duurzaam
Pension Annabell , Type München
Mooie, door een familie gerunde vakantiewoning
Zeer duurzaam
Vakantiehuis-twee-onder-een-kap in Missen tussen Immenstadt en Oberstaufen in prachtige zuidhelling, perfecte uitvalsbasis voor wandelingen en uitstapjes
Bijzonder duurzaam