3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Weissensee
Accommodaties in de buurt van Weissensee
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Vakantiewoning met balkon in Ferienhaus Waldhof. Appartement voor uw zomer- of wintervakantie in de regio Nassfeld Hermagor Pressegger See. Vakantie met hond, of als koppel.
Appartement met 2 slaapkamers voor families in Karinthië. Zwembad, skiën op Nassfeld
Mooi appartement van 65m² op de begane grond voor 2-4 pers. met tuinterras en geweldig uitzicht op het Gailtal. Rustig gelegen. Presseggersee en Nassfeld (skiën, wandelen) in de buurt.
Ferienhaus Warmuth First Floor 75qm
13% Last minute
Grote vakantiewoning, 90 m2, met 3 slaapkamers, keuken en eetkamer, geschikt voor maximaal 7 personen, met kinderen ook 8 personen mooie tuin, om te spelen, te genieten en te ontspannen.
Vakantie op de boerderij - Lesachtal - Karinthië
Ferienwohnungen Fischerhaus direct aan de Millstättersee: 65 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 gasten.
Volledig ingerichte vakantiewoningen op een prachtige locatie met een droomtuin, in de buurt van de Millstätter See - Karinthië
Appartement gletscherblick is uitermate geschikt voor een vriendengroep of 2 families.
Molltaler Appartements: 50 m² appartement met 2 kamers voor maximaal 4 personen in Stall, Karinthië.
Molltaler Appartements in Stall: 45 m² vakantieappartement voor 2 personen met 1 kamer nu boeken!