Vakantieappartementen en huizen aan de zuidkust van het Balaton
In Balatonlelle, in een rustige woon-stille zone vakantiehuis te huur. ideaal voor families en groepen vrienden.
Flatwoning Zöld met zwembad ligt aan de zuidoever van het Balatonmeer in Balatonboglar. Er zijn 3 aparte appartementen beschikbaar in het huis.
Huis direct aan het strand boven W-LAN
Appartement bij de ingang van het strand. 2 balkons, rustige locatie. Voor maximaal 5 personen. Parkeerplaats op de binnenplaats. AANBIEDING // 5 september tot 15 april voor langdurige huurders, prijs op aanvraag. (0036 20 494)
9% Actie 23-05-2026 - 20-06-2026
Uitzicht op de haven (rechts) W-LAN
Nieuwbouw. Appartement 45 m² met balkon, uitzicht op de haven, airconditioning. Wasmachine Langdurige huurder, prijs op aanvraag.
Duurzaam
9% Actie 23-05-2026 - 20-06-2026
Huis direct aan het strand onder W-LAN
Fewo met wifi, wasmachine, direct aan de badingang (10m) airconditioning
Vakantiehuis Balaton in Balatonkeresztúr 85m² woonoppervlakte voor maximaal 6 personen, 1500m naar het meer, goede infrastructuur, voor exclusief gebruik met grote tuin. Airconditioning/WiFi/Satelliet TV.
10% Actie 15-04-2026 - 30-09-2026
Haus Sissy aan het Balatonmeer: 100 m², plaats voor 2-8 personen, 2 huizen – ideaal voor uw vakantie!
Comfort flat aan het meer W-LAN
Residenz LELA in Balatonlelle is een complex met een eigen gratis ligweide, terras Strand 10 m. Parkeerplaats voor het terras Internet beschikbaar, airconditioning
Zeer duurzaam
9% Actie 23-05-2026 - 20-06-2026
Vakantiehuis voor 4 personen aan het Balatonmeer in Balatonlelle
Pension Carella SPECIALE AANBIEDING !
SPECIALE PRIJS van 01 sept. -31.3.2023! 1 tot 4 personen! betaal 12 nachten - plus 2 nachten GRATIS of betaal 17 nachten - plus 4 nachten GRATIS! Honden welkom, 15 min. ten zuidwesten van het Balatonmeer.
Dit verbouwde appartement ligt in het centrum van Balatonszemes.Keuken is klaar. De meubels moeten nog gebouwd worden. Foto's worden later gemaakt.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Balatonbereny
Zeer duurzaam
NADASDY VAKANTIEHUIS AAN HET OPEN STRAND
VAKANTIEHUIS VOOR 1 - 5 PERSONEN AAN HET OPEN STRAND .. DIT ONROEREND GOED IN BALATONFENYVES HEEFT DE BESTE LOCATIE ONDER DE VAKANTIEHUIZEN TE HUUR
In Hongaarse stijl, onlangs gerenoveerd, comfortabel vakantiehuis voor 4 personen, met terras en tuin, op 5 minuten lopen van het meer en het dorpscentrum
10% Actie 01-04-2026 - 24-05-2026
Luxe appartement voor 6.pers. met sauna
Het huis ligt op ongeveer 300m van het strand. Ik woon op de onderste verdieping van het huis. Op de bovenverdieping bevinden zich twee appartementen, elk met 80 m² woonruimte + 1500 m² tuin
Vakantiehuis Csorba met klimaat & zwembaden
Csorba Holiday Resort - Gezinsvriendelijk groot vakantiehuis
Vakantiehuis Csorba met klimaat & zwembaden
Aantrekkelijk vakantiehuis met airconditioning en verwarmd zwembad, kinderbad, speeltuin
Vakantiehuis Siepmann in Latrany met 125 vierkante meter woonoppervlak, 4 kamers en ruimte voor 8 personen. Bij het huis hoort een landgoed van ca. 1000m op aanvraag kan een zwembad gebruikt worden met
Appartement direct aan de oever van het meer, aan de populaire Zilverkust van Siófok. Met een adembenemend uitzicht op het Balatonmeer!
10% Last minute 24-01-2026 - 31-01-2026
Vakantiehuis Csorba met klimaat & zwembaden
Csorba Holiday Resort - Middelgroot vakantiehuis C2
Het vakantiehuis met zwembad, op slechts 100 m van het Balatonmeer.
Appartement in Siófok mit Klima für 2 Personen
Appartement in Siófok met airconditioning voor 2 personen, op 5 minuten lopen van de oever van het Balatonmeer De appartementen zijn comfortabel en mooi ingericht.