Vakantieappartementen en huizen op de Canarische Eilanden
Bungalow Castillo Moreno, een huisje in de koepel stijl, zoals een kasteel, gelegen direct aan de baai, is blij om u te voorzien van ongeveer 75 vierkante meter, een goed gevoel van thuis.
Zeer mooi huis in Maspalomas in het zuiden van Gran Canaria, gezellig, zeer rustig gelegen in het resort Dunaflor. Sunny, ideaal voor 2 personen en max. 3 GAST
Het hoogwaardig ingerichte vakantieappartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, een gemeenschappelijk zwembad en een fantastisch uitzicht op zee.
Appartement met uitzicht op zee. Prive complex met directe toegang tot de kilometer-lange promenade en zandstrand met ligstoelen. Groot prive zwembad met bar bij het zwembad.
villa van 200 m² in Costa Calma met unieke architectuur en fenomenaal uitzicht op zee voor maximaal zes personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Playa Blanca
Vriendelijk vormgegeven en hoogwaardig uitgeruste privévilla met groot, verwarmd privézwembad, 9 x 4 m en tot 1,95 m diep - dicht bij zee en ideaal voor 2-4 personen.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Miramar 3 in Costa Calma, met een prachtig uitzicht op zee, 65 m², voor 2 personen.
Stijlvolle bungalov surf & chill
Comfortabele bungalow-stijl chill met uitzicht op de Atlantische Oceaan, op slechts 600 meter van het mooie zandstrand van Sotavento goed onderhouden complex met zwembad nodigt alle.
Rust en ontspanning met een fantastisch uitzicht op zee-uitzicht buiten de gebaande paden, maar zeer centraal gelegen. Appartement 1 of 2 slaapkamers, verwarmd zwembad,
Huis en in het strand, met zwembad, fitnessruimte, barbecue, prachtig aangelegde grote cottage tuin, rustig gelegen,
Zeer mooi huis in Maspalomas in het zuiden van Gran Canaria, gezellig, zeer rustig gelegen in het resort Dunaflor. Sunny, ideaal voor 2 personen en max. 3 gasten
Villa Jorge **** gastenverblijf
Appartement in excl. Villa met tropische zwembad in de tuin en een prachtig uitzicht op 200 meter boven de zeespiegel Die op zoek naar rust en ontspanning, schat een adembenemend uitzicht op de zee is hier.
Appartement Playamar Romantico
Big Beach appartement in Puerto de la Cruz met 2 terrassen, 2 slaapkamers, geweldig uitzicht op zee, garage, ingebouwde kluis, een volledig uitgeruste keuken, een groot zwembad, vlakbij het strand
Een droom van een bungalow in een klein complex met zwembad. Grote wind en het uitzicht beschermde eigen terras! Een deel van het terras overdekt.
-11% Korting 13-08-2025 - 20-09-2025
Absolute rust, niet waarneembaar (tot 30 graden) + medische Whirlpool (biologisch) .De glamoureuze jachthaven is te voet te bereiken in
Zeer duurzaam
TOP studio met balkon en tuin in het centrum van Puerto de la Cruz - Tenerife, keuken, airconditioning en GRATIS parkeerplaats voor de deur.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Mirador del Mar in Yaiza, Canarische Eilanden, 131 m² voor 6 personen, 3 kamers.
Zeer duurzaam
350 meter van het strand, zonnig, groot terras van 22 m2 met uitzicht op zee. Twee ruime en comfortabele kamers. Twee badkamers Een badkamer met een bad, een andere met een douche
Volledig gerenoveerde, nieuw ingerichte, vrijstaande bungalow met luxe inrichting en zwembad op een absoluut rustige locatie - volledig afgeschermd - in de buurt van de jachthaven.
Duurzaam
Vakantiehuis Chalet La Mercedes in Playa Blanca, Canarische Eilanden, met 80m² woonoppervlak, 2 kamers, voor 4 personen.
Mooi appartement met spectaculair uitzicht op zee op slechts 150 meter van het strand. Groot terras ongeveer 16 m2. In super onderhouden complex met een eigen toegang tot het strand. Aan de Costa Calma.