Vakantieappartementen en huizen in Noord-Holland
Comfortabel ingericht appartement voor maximaal 4 personen, op slechts 50 meter van het strand, 20 meter van de vuurtoren en 100 meter van het centrum van Egmonder. Met eigen parkeerplaats, terras en wifi!
Strandnabij, comfortabel, gezellig, gezinsvriendelijk, ontspannend, slaapplaatsen voor 6 personen Tuin 450 m², vakantiepark met zwembad, WiFi, wasmachine en droger
Zeer duurzaam
Modern appartement nabij strand en centrum
Duurzaam
Bungalow Noordzee met een serre
Zonnig gelegen bungalow met serre. Omheind perceel. Parkeerplaats bij het huis. Gratis internet. Woonoppervlakte 75 m². Serre ca. 16 m². Houtkachel in huis.
Ons "tuinhuis" is een oase van rust Een mooie plek voor een vakantie We gaan je niet missen, liggend in een oase van rust Een mooie plek voor een garantie
Modern en ruim appartement met eigen parkeerplaats ligt direct aan het strand en biedt prachtig zeezicht. U hoeft alleen maar de Boulevard over te steken en u bent op het strand.
Volledig ingerichte zomerwoning, gelegen dichtbij het Strand en Duin. Bestaande uit Entree, Douche en Toilet, Woonkamer en separate Keuken. Boven 2 slaapkamers. Gratis WIFI-WLAN.
-15% Korting 07-12-2025 - 19-12-2025
Verhuur voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen bij het strand in Julianadorp aan zee
Vrijstaand, onlangs gerenoveerd vakantiehuis, 75 m², omheind perceel van 355 m², 4 pers., hond, dicht bij het strand, gelegen in Landal Beach Resort Ooghduyne
-10% Korting 02-11-2025 - 19-12-2025
strandnabij, gezellig, schoon en goed onderhouden vakantiehuis met een afgesloten tuin in het park 'Belkmer Duinen' in Sint Maartenszee, Noord-Holland.
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
Zeer ruim en compleet ingericht appartement op 100 m van strand en zee.
Ferienhaus "The waterfront cottage"
Vakantievilla "Het gezellige huisje-op-zee" in Makkum, Friesland - direct aan het Ijsselmeer - biedt ruimte aan 4 personen, twee terrassen en een tuin met eigen aanlegsteiger.
Rustig vakantiehuis in Park "Eureka". ongeveer 1800 mtr. naar het strand.
-5% Korting 20-12-2025 - 27-12-2025
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Ferienvilla "The comfy cottage-on-sea"
Vakantievilla "Het gezellige huisje-op-zee" in Makkum, Friesland - direct aan het Ijsselmeer - biedt ruimte aan 4 personen, twee terrassen en een tuin met eigen aanlegsteiger.
Onze gezellige en schone 2 pers appartement in centrum van Egmond ook weekend verhuur van Vrijdag to maandag € 210 inclusief
Prachtig vakantiehuis dicht bij het strand. Modern en nieuw ingericht. Gratis Wifi. Honden welkom. De tuin is volledig omheind!
Gezellig zomerhuis, compleet ingericht max 2- 3 pers. of een gezin met 1-2 kinderen (onder 10 jr). Eigen entree+ terras. Duinen 1 min., strand/zee/centrum 5 minuten lopen. Welkom!
Zeer duurzaam
De Pondarosa, romantiek a/h water
Rust, ruimte, water en veel groen ! Romantisch en knus chalet met veranda aan het water in de kop van Noord Holland. Geheel privé gelegen. 20 minuten van de Noordzeestranden.