Vakantieappartementen en huizen in Wassenaar
Kom heerlijk overnachten in dit huis en herken alle karakteristieke eigenschappen die dit pand heeft met de luxe van vandaag, gelegen in een zeer veilige omgeving.
Accommodaties in de buurt van Wassenaar
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Dit afgelegen achterste gebouw is volledig gelegen in de buurt van het strand van Katwijk. Het huis heeft een binnenruimte met een loungeset.
Jessy is een - met veel aandacht voor detail - gemeubileerd appartement. Het biedt een vrij uitzicht op het strand, de oceaan en de branding van Katwijk.
Duurzaam
Ervaar een onvergetelijke vakantie in het stijlvolle vakantieappartement Aurora! Geniet van de zon op het privédakterras en verken Katwijk per fiets.
Volledig uitgerust appartement voor maximaal 2 personen in een modern woongebouw. Op 3 min loop afstand van het strand en strandclubs. Beveiligde parkeerplaats onder het gebouw.
Dit heerlijke appartement op een top locatie, gelegen pal in het hart van het centrum, ideaal gezinshuis op nog geen 200 meter van het strand.
Duurzaam
Het Juttershuisje: gerenoveerd vissershuisje op 200 m van zee, strand en centrum. Gratis wifi en P.
'Tango' is een ruim en licht appartement, direct aan het strand van Noordwijk, ook geschikt voor familie strand vakantie met kinderen (wasmachine en droger)
Duurzaam
Een gezellig en schattig huis op een toplocatie, slechts een steenworp afstand van de zee, het strand en de boulevard. Rustige locatie en toch dichtbij alles.
Zeer duurzaam
Ons appartement ligt heel dicht bij het strand, u kunt uw auto in 2025 gratis bij ons parkeren. (normaal 5 euro per nacht)
Appartement in Noordwijk aan Zee
Onze zeer rustig en toch centraal gelegen zomerhuis ligt op 310m van het strand, net om de hoek van de vuurtoren en de boulevard.
Vrijstaand huis op 100 meter van de zee in Noordwijk
Luxueus ogende, ruime semi-vrijstaande huizen voor 7 tot 8 personen, met een eigen terras, gazon en parkeergelegenheid naast het huis. Inclusief draadloze en satelliet-tv
Bijzonder duurzaam
Dei nieuwe huizen 12 en 30 zijn twee luxe, vrijstaande bungalows met een vaatwasser, een eigen terras, gazon en parkeergelegenheid naast het huis. incl Wireless
Zeer duurzaam