852 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Lombardije
Privé vakantiehuis met meer in Bardolino met zwembad, een eigen tuin en terras voor 4 personen.
RESIDENCE ROSMARI 2-WG AM POOL
Appartement met terras direct aan het zwembad met privéparkeerplaats, Privéstrand met gratis ligstoelen Fietsenstalling. Verhuur van fietsen, elektrische fietsen en sup-peddels.
Duurzaam
Landhausvilla La Gioiosa, Comomeer
Villa met eigen strand en 20 000 m² Park voor exclusief gebruik
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
Mary appartementen, met zwembad en garage gelegen in een zeer rustige en zonnige omgeving, liggen op 2 minuten van de stranden en het stadscentrum.
Duurzaam
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
CASA Alkea Studio DELUX am See
CASA Alkea Studio DELUX met Top Uitzicht op het Meer en Privé Terras (ca. 40 m²) met spectaculair uitzicht op het meer, gebruik van het gemeenschappelijke zwembad en het strand.
Duurzaam
Licht appartement in klein complex met zwembad, privéterras, tuin, garageplaats en heerlijk rustige ligging.
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
-10% Korting 01-08-2025 - 02-08-2025
Het huis is gelegen op een prachtige locatie in Tignale in het vakantiepark "Sunclass Bungalows" met een prachtig uitzicht op het Gardameer en het Monte Baldo-gebergte.
Appartamento a Lazise sul Lago di Garda con Piscina e Giardino
Nieuw Appartement in Lazise, Gardameer, met zwembad en tuin, 50m², voor 4 personen.
Duurzaam
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
LE FATE FLAT UITZICHT OP HET MEER
110 SQM appartement (max. 4 bedden) met terras met uitzicht op het meer op slechts 800m van het centrum van Lazise en het Gardameer, meerzicht en zwembad
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
-20% Korting 06-09-2025 - 13-09-2025
Mooie Course View Gardameer App
Goed onderhouden huis met 2 FeWo's, op het zuiden met zon de hele dag, een prachtig uitzicht op het meer, een eigen omheinde tuin, zwembad gebruik - uitzicht op het meer App. Garda
Moderne vakantiewoning LA CARINA in verzorgde residentie LA ROMANTICA met zwembad, tennisbaan, privé garage en twee terrassen met fantastisch uitzicht op het meer en panorama!
Duurzaam
FEWO C 15 - KREIS LAZISE / GARDASEE MIT 50 m² PRIVATEM GARTEN & POOL!
Vakantiewoning in Lazise aan het Gardameer met 75m², zwembad en privétuin. Ideaal voor maximaal 6 personen.
-10% Korting 05-10-2025 - 02-11-2025
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar