Vakantieappartementen en huizen in Cuxhaven & omgeving
Vakantiehuis Niels Holgersson in Otterndorf: 58 m², 2 kamers, voor 2 personen, dicht bij de Noordzee.
Gezellig Noordzee vakantiehuis met panoramisch uitzicht - snelle WLAN/open haard/2xFlat-TV/wasmachine/vaatwasser/nabij speelplaats/eigen strandstoel() direct aan zee
Regeringsraadslid in het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Douanier in het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Regeringsdirecteur bij het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Comfortabel vakantiehuis, 68 m², voor 4 personen plus 1 peuter, 2 slaapkamers, Nu nieuw met glasvezel Wlan, Sky, extra WC boven.
8% Actie 25-09-2026 - 02-10-2026
Haus Weitblick: 85m², 3 kamers, max. 6 personen, in Wurster Noordzeekust.
Vakantiehuis voor 13 personen nabij de Noordzee op een rustige locatie. Perfect voor grote gezinnen en grote groepen. Huis volledig gerenoveerd in 2022
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute 26-09-2026 - 11-10-2026
Landhuis idylle aan zee. Vrede en natuur. Terras met prachtig uitzicht ***20.-27.o6. nog vrij***
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Vakantie op een familieboerderij met honden, katten, vee en paarden.
Vakantiehuis Nordland in Otterndorf: 98 m², 3 kamers, voor 2 personen – ontspanning aan de Noordzee!
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
15% Last minute
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
Douane-inspecteur bij het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Vanaf het eerste moment kun je uitschakelen in een bijzondere flair. Geniet van de liefdevolle details van de vakantiewoning of van het uitzicht op de boten vanuit het raam of balkon.
Vakantie aan de Noordzee: De Residenz Albatros heeft een zwembad en een sauna en ligt op ca. 150 m van het zandstrand in Cuxhaven-Döse.
5% Last minute 25-09-2026 - 24-10-2026
Huis Borkum begane grond 3 met WLAN
3 sterren vakantiewoning. Niet-rokers. Max. Bezetting 2 personen. Slechts 300 meter naar de kotterhaven
Maritiem en modern ingericht vakantiehuis op een rustige locatie, ideaal voor natuurliefhebbers (gezinnen, stellen, alleenreizenden) ca. 400 m naar de Noordzeedijk/Werelderfgoed Waddenzee
20% Actie 26-09-2026 - 07-10-2026