Vakantieappartementen en huizen in de oostelijke Costa del Sol
Vakantiehuis Retiro de Playa in Algarrobo Costa, 95m², 2 kamers, max 4 pers.
-20% Korting 23-06-2025 - 30-08-2025
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
-30% Korting 28-06-2025 - 05-07-2025
Bijzonder duurzaam
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
-15% Korting 01-07-2025 - 15-11-2025
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
Casa al Andalus is gelegen op een heuvel in absolute zin Rustpositie aan het einde van een aanvoerweg. Prachtig uitzicht op de baai van Torre del Mar naar Torremolinos
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
stijlvolle vakantiewoning Mar Alegre eerste lijn strand, uitzicht op zee, in Torrox Costa, Costa del Sol voor 4 personen.
Vakantiehuis Casa la Encina in Algarrobo, 100m² bewoonbare oppervlakte, max. capaciteit: 7, 4 slaapkamers.
Zeer mooie vrijstaande villa met groot zwembad, prachtige tuin en uitzicht op zee. Quaint, ruim en comfortabel ingericht.
Villa Valentina in Andalusië, Caleta de Vélez met privé zwembad, groot zwembadterras, 3 slaapkamers, 3 badkamers, voor maximaal 6 personen.
Ferienwohnung Algarrobo Costa (Centro Internacional)
Ideaal appartement voor gezinnen, op slechts een paar stappen van het strand in Algarrobo Costa en op 40 minuten van de luchthaven van Málaga. Perfect om van de zon en de rust te genieten.
mooie kleine vakantiewoning met fantastisch zeezicht, groot terras, grote tuin en privé zoutwaterzwembad, voor 2-4 personen
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Vakantiehuis La Biznaguita in Benajarafe voor 6 personen, uitzicht op zee, zwembad en dakterras, drie slaapkamers, keuken, woonkamer, twee badkamers, internet, airconditioning.
-31% Korting 05-07-2025 - 16-07-2025
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.