Vakantieappartementen en huizen in St. Vigil in Enneberg
Accommodaties in de buurt van St. Vigil in Enneberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienwohnung Dolomitsun in Percha, 69 m² netto plus balkon 14 m², voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
Duurzaam
Pichlerhof Chienes-Alto Adige Dolomieten
Vakantie op de boerderij in Zuid-Tirol - een prachtige plek
Holiday Mountain Farm Unterwegerhof in Kronplatz met een panoramisch uitzicht op de Dolomieten.
Vakantiewoning in Zuid-Tirol, Eisacktal, Brixen Plose
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sand in Taufers
Vakantie met familie en vrienden – ruime luxe-appartementen in Sand in Taufers met veel ruimte, moderne inrichting en gratis ondergrondse parkeergarage voor ontspannen comfort.
Bijzonder duurzaam
Het Wegscheiderhof biedt een ontspannen vakantie voor het hele gezin te midden van het adembenemende berglandschap van de Valle Isarco, in het idyllische bergdorp Schnauders (1030 m boven zeeniveau).
Bijzonder duurzaam
XL appartementen Steinhaus ObjektXXL
slechts 500 meter van de lift appartementen van 60 tot 250m². We bieden plaats aan 2 tot 18 Whirlpool Zwemvijver ideaal voor uw welverdiende vakantie
Bijzonder duurzaam
XL appartementen bezwaar L + XL
Te huren met familie of vrienden een van onze ruime appartementen met 60 tot 250m². dit bijvoorbeeld met 180 m² ideaal voor 2-16 personen
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Strassen
Appartement Dolomieten in Sillian, Tirol. 38m² woonoppervlak, max. capaciteit: 2 personen, 1 kamer.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sillian