10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Bergen
Slechts 2000 m van het strand! Mooi en comfortabel ingericht appartement met balkon, sauna en 2 badkamers. Welkom bij Groeterstaete!
Moderne en mooie vakantiewoning met veel aandacht voor detail. Zonnig terras en zeer mooi en rustig gelegen, op slechts ongeveer 500 m van het centrum van Bergen. Dicht bij het strand
Vakantiehuis 'De Serre' is een mooi groot huis, ligt heel rustig en heeft een mooie tuin. Het centrum van Bergen is maar 450m.
Comfortabel en modern familiehuis met mooie tuin en goede locatie. Het strand (Bergen aan Zee) ligt op slechts 5 km afstand!
Vakantiehuis "Casa de la Pelt" in Bergen, NL, 50m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Berger Lodge is een mooi, nieuw vakantiehuis voor 4 personen. Het ligt tussen Alkmaar en Bergen.
Ferienhaus Rekerlanden 51 in S
Gezellig vakantiehuis Noord-Holland - Zomervakantie vanaf juli 2025 nog data beschikbaar!! Honden in overleg van harte welkom
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Bergen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Kustlijn Vakantiewoning (echt een droomhuis) in Egmond ligt in een kleinschalig woonpark, geschikt voor 6 personen en een baby. 3 slaapkamers, ideaal voor een gezinsvakantie.
Duurzaam
Volledig modern ingericht stenen zomerhuis met Centrale verwarming, bestaande uit Entree, Badkamer, een Slaapkamer, Woonkamer met keuken en een eigen terras met tuinmeubilair.
-10% Korting 04-10-2025 - 01-01-2027
Prachtige luxe vakantievilla met sauna, omgeven door het Noordhollands Duinreservaat, dichtbij het strand en de zee.
De villa "Duinroos" (Huis 16) bevindt zich in het prachtige kleine luxe recreatiepark "Duinpark Egmond". Een ontspannende plek voor uw vakantie, het hele jaar door.
Vakantieappartement "Villa Happy Days" in Egmond aan den Hoef, Noord-Holland, 87m², 3 kamers, 6 personen.
Prachtige luxe vakantievilla met sauna, omgeven door duinreservaat vlakbij strand en zee!
Vakantiewoning Eijlander Egmond
Vrijstaande vakantiewoning op grens van Egmond aan Zee. Strand op 1500m. Eigen parkeerterrein. max 4 personen. Tussen de bollenvelden, bos en duin!
Zeer duurzaam
Ruim, comfortabel appartement met eigen garage onder het appartement. Gelegen aan de voet van de duinen van Egmond. Een zeer rustige straat op ongeveer 200 m. van het strand en 400
Modern ingericht appartement op de begane grond met een ruime tuin. Van alle gemakken voorzien. Geschikt voor 2 personen en eventueel een hond.
Welkom bij Studio KUST! gelegen in een rustige omgeving Summer Huis voor 2 personen, op slechts 200 meter van het strand en op 5 minuten lopen van het mooie vissersdorp
Studio Eb ligt in een rustige woonwijk in een van de groenste straten van Egmond aan Zee. Geschikt voor 2 personen.
Vakantiewoning Flow ligt in een rustige woonwijk in één van de groenste straten van Egmond aan Zee. Geschikt voor 2 tot 4 personen.
Vakantiewoning VlinderaanZee in Egmond aan Zee, Nederland, 40m², max. 2 personen, woonkamer/keuken, ruime badkamer met dubbele wastafel, toilet en regendouche, 1 slaapkamer.