624 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Mecklenburg-Vorpommern
Rieten dak 82 m² FeWo b. Schwerin
Gerenoveerd 2019 ! Grote moderne vakantiewoning in een monumentaal rietgedekt huis bij Schwerin in de buurt van het Störkanal! Eigen parkeerplaats + 600 m² omheind eigen terrein Eigen bezit.
Bijzonder duurzaam
Vrijstaand luxe huis in een klasse apart met outdoor whirlpool, sauna, gashaard en uitzicht op het meer. Huisdieren zijn welkom. De villa aan het meer heeft een groot hart voor kinderen !!!
Wellness oase w. Infraroodcabine, whirlpool, gashaard, SKY, Wii
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Duurzaam
Vakantiehuis - comfortabel, modern, prachtig uitzicht op het meer, zeer rustig, max. 8 pers. Dit comfortabel ingerichte vakantiehuis ligt in het noordwesten van Mecklenburg aan de baai van Lübeck.
Scandinavisch vakantiehuis met tuin voor 7 personen, slechts ca. 50m van het meer, omgeven door prachtige natuur en vele fietspaden. Gewoon aankomen en uw ziel laten bungelen.
Duurzaam
Smaakvol ingericht. 2 badkamers 3 slaapkamers
Smaakvol ingericht gelijkvloers vakantiehuis voor 2-7 personen met moderne speksteenkachel & wifi, 3 slaapkamers, 2 badkamers, alles op één niveau
Dit gezellige en met maritieme flair ingerichte 2-kamer appartement voor niet-rokers, WLAN, fietsen, kleine huisdieren zijn toegestaan, bevindt zich op de begane grond met een terras
Zeer duurzaam
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
-15% Korting 02-11-2025 - 22-12-2025
Vakantiehuis Wieschmann Kukuk MV
Vakantiehuis met sauna in Mecklenburg, dicht bij het strand, geschikt voor 8 personen, met internet, Smart-TV 55", wasmachine, vaatwasser, badkamer, ligbad, terras, tuin, fietsen, kinderkorting, groepen, 100 Mbit internet.
Zeer duurzaam
♥ Uitzicht op het kasteelpark, whirlpool in de tuin, sauna, fitnessruimte, gashaard, SKY, VDSL internet, 2 babyreisbedjes, beddengoed en handdoekensets gratis
Zeer duurzaam
Stijlvol huis met rieten dak direct aan het meer
Geniet van de fantastische locatie en een ontspannen vakantie! Hier wacht je een heerlijke pauze direct aan het Schwerinmeer. Met boot en kano.
-13% Korting 15-11-2025 - 20-12-2025
Bijzonder duurzaam
1-kamer-appartement met balkon MÜRITZBLICK dicht bij de Müritz tussen Waren en Röbel. Rustig gelegen in een vakantiehuis op een groot terrein.
-15% Korting 01-11-2025 - 22-12-2025
Duurzaam
Ferienaus direkt am Müritzufer
Comfortabel strandhuis, 100 m van het strand, vakantiewoning 55 m², 3 personen, een slaapkamer met tweepersoonsbed 160x200, een slaapbank 140x200.
Scandinavische luxe ontmoet natuurschoon – geniet van sauna, whirlpool & open haard op een droomlocatie direct aan de Dümmer See. Roeiboot, grillavonden en weidse uitzichten over het meer.
Gezellig appartement ca. 55 m², woonkamer, keuken, badkamer, 1 slaapkamer met dressing, 200m naar het meer, wandelen, recreatie en fietsen in onze vakantieregio: Sternberg Seenland.
Zeer duurzaam
Vakantie voor koppels om verliefd te worden-H6
[2 kamers] W-LAN, open keuken, woon-eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, balkon, uitzicht op de Oostzee en de kwelders, parkeerplaats, beddengoed, handdoeken
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
Duurzaam
Oostzee - Vakantiehuis Seeadler
mooi vakantiehuis met uitzicht op het Salzhaff en de Oostzee. Voor rustzoekers in de buurt van de grote badplaatsen, voor sporters, vissers, fietsers, wandelaars, honden-, natuur- en vogelliefhebbers.
Duurzaam
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Gezellig, kindvriendelijk vakantiehuis in Schönhagen aan de Oostzee en Schlei. 380 m² omheind perceel met haag. Strand ca. 700m, houtkachel en sauna.
Duurzaam
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Exclusief appartement van 106 m² aan de stadshaven in Rostock. Appartement op slechts 50m van de kade, voor 6 personen + kind (tot 3j), hond welkom, badkamer (douche/bad), WiFi, 2 balkons, ondergrondse parking.
Vakantie aan de Lübeckbaai - Bij ons vindt u een heel mooi vakantiehuis voor 8 personen met een grote tuin en BBQ - wij wensen u ontspannende dagen
Vakantiehuis SeeWaldMeer Pinnower See
Dit is de officiële website van vakantiehuis SeeWaldMeer aan het Pinnowmeer! Alleen hier vindt u gegarandeerd de beste prijs, alle beschikbare data en onze last minute aanbiedingen!
Zeer duurzaam