7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Nerja
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
ruime, moderne vakantiewoning Uitzicht op zee en bergen, lounge, 115 m2, voor 2-6 pers.
Bijzonder duurzaam
Gezellige vakantiewoning in Nerja voor maximaal 4 personen, 54m² woonoppervlak.
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.
Vakantiehuis Nerja dichtbij het Burriana strand, Villa Capistrano - Vivienda Turístico : VFT/MA/09821
Accommodaties in de buurt van Nerja
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Villa Brisas del Mar in Torrox Costa: 160 m², 3 kamers, tot 6 personen – vakantie aan de Costa del Sol!
Exclusieve vakantiewoning met panoramisch uitzicht en privézwembad voor maximaal 6 personen in Torrox-Costa, Costa del Sol
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Zeer centrale ligging in de eerste lijn naar het strand.
El Escalador (el-escalador. Com)
Vernieuwde afgelegen villa met prachtig uitzicht en prive zwembad. De vroege terras met tuinhuisje biedt een 270 ° panoramisch uitzicht. 100% privacy!
Casa Playa y Sol directon the beach
Spacious apartment for 1-5 persons with sea views in a well-kept housing area next to the sea
stijlvol appartement Baviera Golf in Caleta de Vélez, voor 2-4 gasten, met balkon en zeezicht
Romantisch, ruim vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op zee. Gezellig van 2 tot 8 personen.
10% Actie 11-09-2026 - 31-10-2026
Prachtige finca met zwembad, 3 slaapkamers, tot 6 personen, boven Torrox, Costa del Sol
stijlvolle vakantiewoning Mar Alegre eerste lijn strand, uitzicht op zee, in Torrox Costa, Costa del Sol voor 4 personen.
Vakantiehuis Casa Bebo in Sayalonga, Malaga, Andalusië, Costa del Sol, met 70m² woonoppervlak, 2 kamers, voor 4 personen.
Casa al Andalus ligt op een heuvel in absolute rust aan het einde van een doodlopende straat
10% Vroeg 18-11-2026 - 31-03-2027
Studio Solymar -direct on the beach
one-room-apartment with panoramic sea views, air conditioning, free internet access, pool, tennis courts
mooie kleine vakantiewoning met fantastisch zeezicht, groot terras, grote tuin en privé zoutwaterzwembad, voor 2-4 personen