13 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Stralsund & omgeving
Liefdevol ingericht en van hoge kwaliteit, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op een goed onderhouden en omheind terrein met 62 m² woonoppervlak, met apart paviljoen en barbecuehoek.
-20% Korting 09-05-2025 - 30-05-2025
Ons gezellige vakantiehuis in het rustige Klausdorf bij Stralsund biedt plaats aan max. 4 personen. Het is het ideale uitgangspunt voor excursies tussen de Oostzee en de Bodden.
Gezellig vakantiehuis met grote tuin voor 4 personen bij Stralsund
Modern ingerichte 2-kamer vakantiewoning, met directe nabijheid van het strand, nodigt uit tot ontspanning. Geweldige bezienswaardigheden in en rond Stralsund, het eiland Rügen en Hiddensee.
Gezinsvriendelijk vakantiehuis - 7 personen Kind- en huisdiervriendelijk, eigen terras en mooie tuin, grote woon- en eetruimte 40m², twee slaapkamers
Zeer duurzaam
Ferienwohnung Familie Hempel - Haus Langendorfer Weg 1 A (oben)
Vakantieappartement in Groß Mohrdorf, 58 m² op de 1e verdieping, max. 4 personen, extra bed in de woonkamer mogelijk, 3 kamers plus badkamer met bad.
Duurzaam
schattig appartement in het groen/HST Witte
schattig, gezellig en goed onderhouden appartement in het groen aan de rand van de stad
Vakantiehuis Marina in Stralsund, Vorpommern, met 60m² woonoppervlakte, 3 kamers en plaats voor 4 personen.
Vakantieappartement Stralsund Haven: 85 m², geschikt voor 7 personen, 4 kamers, in Vorpommern.
Gelegen aan het natuurreservaat, 3 min. van de Bodden. Dichtbij verzamelplaatsen van kraanvogels in herfst en lente. Scandinavisch ingericht, met sauna. Voor 2-3 pers.
Duurzaam
Vakantiebungalow in Stralsund MV
Bungalow gunstig gelegen ten opzichte van de bezienswaardigheden