82 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Thüringen
Vakantiehuis voor 4 personen met 2 slaapkamers
" Uitzicht op de zonsondergang "
Vakantiehuis, 80 m², geschikt voor 4 personen, 100,- Euro per nacht, Alperstädter See, 12 km naar Erfurt Zie huurprijskalender
Modern ingerichte vakantiewoning met groot zwembad en tuin. Ideaal voor familievakanties of gewoon om te ontspannen. Een paradijsje voor jong en oud.
Bijzonder duurzaam
Idyllisch vakantiehuis in de Rhön, de echte ontspanning.
Eva`s Vakantiehuisje op de Höhberg
Welkom in ons vakantiehuis met prachtige tuin; - rustig gelegen aan de rand van het dorp. Liefdevol ingericht, heeft het alles wat je nodig hebt voor een vakantie en voor ontspanning.
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
15% Actie 03-05-2026 - 09-05-2026
Zeer mooi en zeer groot 4-sterren vakantiehuis (140 m²) met terras op het zuiden, licht, moderne meubels, barbecue, grote keuken, open haard, grote badkamer, gastentoilet, WLAN, 2- 7 personen.
4 sterren vakantiehuis Natalie
Zeer mooi 4 sterren vakantiehuis (150 m²), terras op het zuiden, barbecue, geweldig uitzicht, moderne meubels, nieuwe keuken, 2 badkamers, open haard, WLAN, 2-6 personen
Wij heten u van harte welkom in ons vakantiehuis Rustzoekers en natuurliefhebbers vinden hier een gezellig vakantieverblijf - met plezier ook met uw huisdier.
Ferienhäuser Forsthaus Langenthal
Groot vakantiehuis Forsthaus Langenthal in Braunsroda, 200 m² voor 4 tot 10 personen
Duurzaam
Hoogwaardige vakantiebungalow in een biosfeerreservaat voor uw familievakantie voor 2-4 personen en ook uw hond is hier welkom. Functionele en gezellige inrichting.
Watertoren + Tuin & Speelschuur
"Mach` doch mal blau" Vakantie in de watertoren. Voor families & vrienden & honden. In het Weimarer Land, tussen Naumburg, Jena en Weimar, Thüringen, aan de rivieren Saale en Ilm
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Engel/Sauna/W-Lan
Appartement voor 8 p. in Thür. Wald (2 extra bedden mogelijk)120 m² grote en gezellige vakantiewoning op 2 niveaus met 4 slaapkamers.
Lümmelland - Vakantiehuis Weimar
klein zeer gezellig vakantiehuis Weimar, ideaal voor 2-4 personen
Zeer duurzaam
Grote barrièrevrije vakantiewoning met eigen terras en parkeerplaats
Zeer duurzaam
Familiebungalow , max. 6 personen
Bungalows in het vakantiecomplex RHÖN RESIDENCE: Type A 54m² met max. 4 slaapplaatsen, Type B 65m² met max. 6 slaapplaatsen (2 slaapkamers) en aparte keuken. Gratis Wifi!
Zeer duurzaam
Casa Hanf in Bad Blankenburg: mooi vakantiehuis met 140 vierkante meter woonruimte in het hart van Thüringen, voor maximaal 8 personen.
Hoogwaardige vakantiebungalow in een biosfeerreservaat voor uw gezinsvakantie voor 4-6 personen en ook uw hond is hier welkom. Functionele en gezellige inrichting.
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-7 personen bij de Inselsberg met 110 m² woonoppervlak in een schilderachtige omgeving omgeven door bergen (Großer Inselsberg).
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Heilbad Heiligenstadt
Vrijstaand 90 m² groot 4-sterren vakantiehuis in Bauhausstijl in een rustige woonwijk van de kuurstad Heilbad Heiligenstadt. Twee slaapkamers. Twee badkamers. Whirlpool. Terras/tuin.
Bijzonder duurzaam
De romantische vakantiewoning in het stadscentrum is op één trede na drempelvrij. Aankomst per trein of bus is mogelijk. Steden en winkels bevinden zich in de directe omgeving.
Grote vakantiewoning met uitzicht op het platteland en parkeerplaats
Zeer duurzaam
Hoogwaardige vakantiebungalow in een biosfeerreservaat voor uw familievakantie voor 2-4 personen en ook uw hond is hier welkom. Functionele en gezellige inrichting.
Onze vakantiewoning ligt dicht bij het bos in Floh-Seligenthal OT Kleinschmalkalden, op de 1e verdieping van ons huis en is bereikbaar via een aparte ingang.
Duurzaam
Een groen eiland waar je kunt ontsnappen aan de drukte van alledag.