1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor je citytrip in Wemeldinge
Vakantiehuis 't Seepaerdje Zeeland
Vrijstaand vakantiehuis 50 meter van de Oosterschelde. Dit is het schoonste zwemwater van Zeeland. Heeft een tuin met barbeque deze is omheind,heeft zon. Hond en kind vriendelijk
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Wemeldinge
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Comfortabel vakantiehuis in een kindvriendelijk 5*-vakantiepark aan zee
Zeer duurzaam
Ons vakantiehuis op vakantiepark Aquadelta in Bruinisse is geschikt voor 4 volwassenen en een peuter. Honden zijn welkom.
Bruinisse Aquadelta met Wireless
6 personen op Grevelingenmeer.
Licht en vrolijk vakantiehuis voor 4 tot 5 personen in het Aqua Delta systeem, ideaal voor gezinnen met kinderen
Duurzaam
13% Last minute 28-03-2026 - 04-04-2026
in kindvriendelijk park direct aan Grevelingenmeer
Duurzaam
Comfort House in kinderen houden van 5 * vakantiepark Aquadelta Bruinisse, Zeeland / Zuid-Holland
Bijzonder duurzaam
U bent in 5 minuten lopen naar de zee! 2 kindvriendelijke huisjes (2 of 3 slaapkamers) open haard, vaatwasser, tuin met houtskoolgrill bijdragen aan een geslaagde vakantie
Licht en vrolijk vakantiehuis voor 4 tot 5 personen in het familievriendelijke vakantiepark.
Zeer duurzaam
13% Last minute 28-03-2026 - 04-04-2026
Ons gezellige vakantiehuis biedt plaats aan 4-6 personen. Het ligt in Bruinisse in het vakantiepark de Kreek, direct aan het Grevelingenmeer.
Gezellig en rustig huisje aan een meertje en aan de Grevelingermeer. Mooie grote zuid-west tuin, vaatwasser, fietsen, stoelen, uitgerust voor 6 personen
5% Actie 07-11-2026 - 13-11-2026
Gezellig terras huis voor 4 personen met een gesloten, zonnige tuin in vakantiepark De Tong, Bruinisse, Zeeland, direct achter de dijk aan het Grevelingenmeer.
Gezellig huis voor jong en oud in het vakantiepark Aquadelta in Bruinisse nodigt u uit om te blijven hangen en te ontspannen.
Ontspannende vakantie in kunstenaarswoning aan het Veerse Meer - ideaal voor rustzoekende stellen en kleine gezinnen: VERHUUR ALLEEN PER WEEK
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Veere
Gezellig vakantiehuis in Veere bij de Noordzee voor 2 personen. Geniet van een heerlijke vakantie in een prachtige omgeving.
Zeer duurzaam
Villa SEJAMA - Residence Banjaard
Villa SEJAMA - Noordzee Résidence De Banjaard - nieuw ingerichte villa met 4 slaapkamers, een sauna en 3 terrassen Voor het strand vakantie aan zee! Ideaal voor 2 families