62 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Burgh Haamstede
Vakantiehuis ontspanningsvakantie in Burgh-Haamstede: 95 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 6 personen.
Appartement in Westenschouwen Zeeland
Gezellig vakantiehuis voor vier personen met zonnige tuin, dicht bij strand en bos
Mooi huis voor 6 personen met een grote tuin (1100 m2). Rustige ligging, dicht bij de zee en direct aan de rand van het bos bos. Perfect voor een vakantie in Zeeland!
Dit prachtige, recent gerenoveerde vakantiehuis ligt uniek aan de rand van de duinen. Rustige ligging en dicht bij het strand. De ideale locatie voor een vakantie aan zee!
Charmant en authentiek vakantiehuis op unieke locatie met grote tuin. Dicht bij strand en bos.
Gezellig, vrijstaand huisje voor 4 personen. Vlakbij het strand, duinen en bos. Zonnige tuin. De ideale uitvalsbasis om Zeeland te ontdekken!
In de populaire Nieuw-Haamstede Dit prachtige vakantiehuis, in de buurt van de vuurtoren en op loopafstand van het strand. Ideaal voor gezinnen met kinderen!
Toplocatie vlakbij een natuurgebied en het strand.
Nieuw in Burgh-Haamstede!!! Vakantiehuis De Jutter in Burgh-Haamstede, 120 m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Grote tuin (1400m2) met veel privacy gelegen midden in de natuur, 300 meter van de duinen, loopafstand van het strand. Brouwersdam op 15 minuten afstand voor (vlieg)surfen
Op slechts een steenworp afstand van de duinen, het strand en boswachter Westerschouwen, dit gezellige vrijstaande vakantiewoning is voor 6 personen. Zonnige tuin (425 m2)!
Gezellige vakantiewoning "La Bonette" met een omheinde tuin. 5 minuten lopen van het centrum, 15 minuten fietsen van het strand, SMART TV, 2 badkamers, WiFi
Mooi luxe appartement Duynzoom (2015) met een volledig omheinde tuin, een deel van een prachtige karakteristieke Zeeland appartement. Nabij het centrum en het strand!
Gezellige vakantiewoning voor 4 personen, met strand en bos op loopafstand.
Gezellig, vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen met 2 badkamers. Grote zonnige tuin (560 m2). Op een steenworp afstand van het strand en het Westerschouwense bos.
Op een steenworp afstand van de duinen, het strand en de bosbouw Westenschouwen weg Dit gezellige appartement is voor 4 personen. Omheinde tuin met veel privacy!
Vlakbij het strand, duinen en bos, dit gezellige huis voor 6 personen. Zonnige, omheinde tuin (1200 m2) met verwarmd zwembad! Ideaal voor een vakantie met het gezin!
Mooi vakantiehuis met grote, omheinde tuin, dicht bij het strand
Op steenworp afstand van duinen, strand en Boswachterij Westerschouwen ligt deze sfeervolle, vrijstaande vakantiewoning voor 6 personen. ruime tuin (460 m2)
Vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen met zonnige tuin, nabij strand en bos.
Prachtig, volledig gerenoveerd vakantiehuis met houtkachel. Nieuwe, zeer smaakvolle inrichting, grote, omheinde tuin met overdekt terras, SMART TV met NETFLIX
NIEUW! Fantastisch mooi luxe vakantiehuis (2019), op slechts een steenworp afstand van duinen, strand en bos. Grote tuin met loungehoek. Pure luxe en ontspanning. Perfect in alle seizoenen
„The Beach Forest House“, een fantastisch, nieuw gebouwd huis met een geweldige sfeer! Dichtbij strand en bos. De ultieme plek voor een ontspannen vakantie in Zeeland.