1.337 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Zeeland
Diese Luxuswohnung befindet sich in der gemütlichen Dorf Dishoek, in der Mitte der Dünen, nur 250 Meter vom Strand entfernt. Genießen Sie Sonne, Strand und Meer.
Zeer duurzaam
Chalet Auszeit in Renesse, Zeeland, biedt 50 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers voor maximaal 6 personen.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis voor 5 personen, direct gelegen aan strand en zee in Breskens. Vanuit de achtertuin kunt u zo de dijk over en bent u gelijk aan het strand.
Vrijstaand, gelijkvloers vakantiehuis Grevelingenlaan 3, direct aan het Grevelingenmeer, op slechts enkele minuten lopen van de Noordzee – ideaal voor watersporters en rustzoekers!
prachtige vakantievilla gelegen op vakantiepark "Zeeland Village"
Heerlijk 2-persoons kamer op 1e verdieping dichtbij het zeeuwse strand gelegen.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis met tuin in strandstijl en grote terrassen. Woning is van vele gemakken voorzien, 2 douches , wasmachine, vaatwasser, oven
Kindvriendelijk vakantiehuis met mooi uitzicht (110 m², max. 8 pers. + 1 kl. kind, hond) 4 tweepersoonsslaapkamers, 2 badkamers, sauna, Wi-Fi, tuin volledig omheind.
Het vakantiehuis heeft twee verdiepingen. Er zijn twee slaapkamers en een WC op de bovenverdieping. De woon/eetkamer en nog een slaapkamer bevinden zich op de begane grond.
Vrijstaande 6 personen Huis met omschlossen tuin, ongeveer 300 meter van Greve competities zee in shönes Holiday Park Zomerdorp Grevelingen ...
Zeer lichtgevend 8-persoons huisje in een rustige locatie op een 530 m² groot terrein met een omheinde tuin
In 5 * vakantiepark "De Banjaard" geen 300 meter van het strand is de privé comfortabele luxe vakantiewoning met sauna, zonnig omheind / ingegroeide grote tuin.
Bijzonder duurzaam
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
Vakantiehuis aan de kust voor 4/5 personen
Licht en vrolijk vakantiehuis voor 4 tot 5 personen in het familievriendelijke vakantiepark.
Zeer duurzaam
13% Last minute 28-03-2026 - 31-03-2026
U bent in 5 minuten lopen naar de zee! 2 kindvriendelijke huisjes (2 of 3 slaapkamers) open haard, vaatwasser, tuin met houtskoolgrill bijdragen aan een geslaagde vakantie
Comfortabel familievriendelijke vakantiehuis
Duurzaam
Strandparel, erg gezellig, strand
Het huis met de speciale sfeer, erg gezellig, alleen maar om een goed gevoel. Onze gasten noemen het huis omheind in hun en zeer dicht bij het strand.
Summerbreeze – rustig, strandnabij vakantiehuis met terras, open haard en sauna
Gezellige huisje bij de zee
Vakantiehuisje Zeehondje - De Tong 33
Ons vakantiehuis Kleine Robbe is gelegen in het Aquadeltapark in Bruinisse, Schouwen-Duiveland, in de omgeving van het Aquadeltapark. Geschikt voor 4 personen. Met hoogwaardige apparatuur en groot overdekt terras.
Vakantiehuis met ruime, omheinde tuin, ideaal voor privacy en huisdieren. Op loopafstand van het prachtige Grevelingenmeer voor ontspanning en watersport.
DE ZON IN STEE AAN ZEE, 3,9km - 4P.
Strand-vakantiehuis: 3.9 km van de mooiste stranden. Staat Instapklaar!
Zeer duurzaam
Vrijstaand huisje op omschlossenem site op de Noordzee en Grevelingenmeer