8 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in het Dahme-meergebied
Vakantiehuis Peter am Kanal Teupitz
Het pand met 750 m² en een klein huis ligt tussen Berlijn 40 km en Spreewald Tropical Island 30 km, op een klein bevaarbaar eiland bij Teupitz Groß- Köris.
Cellino vakantieappartement in Heidesee, Brandenburg: ruimte voor 5 personen, 50m², 2 kamers.
Duurzaam
Appartement Dahmeblick eigen toegang tot Dahme
4 appartementen op een ruim terrein tussen het Spreewald en Berlijn, directe toegang tot de Dahme, idylle tussen de Dahme en Dolgensee in Gussow. Flats kunnen worden gecombineerd of afzonderlijk
In ons vakantiehuis bevindt zich een modern en liefdevol ingerichte vakantiewoning van 50m² op de begane grond met terras en watertoegang tot de Dahme, grote tuin
comfortabel ingerichte vakantiewoning voor maximaal 4 personen direct aan de Zemminsee en het natuurpark, ten zuiden van Königs Wusterhausen en Berlijn
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Dahme-Seengebiet
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
hoogwaardig huis met directe toegang tot de waterkant, snelle tijden in Berlijn - Een huis voor maximaal 6 pers. met 3 badkamers, tuin, zonneterras, fietsen, roeiboot, auto stpl.
Bijzonder duurzaam
Goed onderhouden NR- FH****Randberlin- in Königs Wusterhausen/ 3 slaapkamers, terras, ligweide, speeltuin, fietsen, rustige ligging/ dicht bij het lido, goede vervoersverbindingen
Duurzaam
Vakantiehuis WICA in Königs Wusterhausen: ca. 80m², plaats voor maximaal 6 personen, 2 slaapkamers en 1 slaapbank in de woonkamer.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Familie Trott in Märkische Heide, Brandenburg, 40m², 3 kamers, max. 2 personen.
In Rangsdorf Ortsmitte is een groter vakantiehuis
Vakantiehuis aan het water "Finnhütte
Wij verhuren een vakantiebungalow (A-frame huis/Finnhut) op een waterperceel van ca. 300m². Bij het perceel hoort een eigen boot- en zwemsteiger met zwemplatform.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning "Spreeblick" in het Spreewald, terras met uitzicht op het water, direct aan de Spree gelegen, vissen, kanoën voor de deur, roeiboot- en kanoverhuur
RELAX OP ONZE GIDSVRIJE HOUSEBOATS - ervaar glamping op het water in Berlijn en Brandenburg - op de Spree en Havel , op de Müggelsee ......
Duurzaam
Mooi vakantiehuis aan het meer- Verzeker u nu van de vroege vogelprijs voor Pasen!
Vakantiebungalow 50m² woonoppervlak aan de Storkower See.
5% Vroeg 01-03-2027 - 31-05-2027
Vakantie aan het Scharmützelmeer
Welkom bij Wendisch Rietz Verheug u op een ontspannende vakantie aan de Scharmützelsee Alleen, met z'n tweeën of met het hele gezin, wij verheugen ons op uw bezoek!
Vakantieappartement 90 m², 3 slaapkamers, 2 badkamers. Dicht bij Berlijn en Potsdam voor 5 personen - max. 6 pers.
Zeer duurzaam
Wij bieden u twee **** vakantieappartementen in Alt Zauche aan.
Duurzaam
Vakantiehuis in Berlijn Neu Venedig, tussen Dämeritzsee en Müggelsee. Idyllisch en toch gunstig gelegen. Op een perceel van 1000 m².
Wij verhuren een prachtige vakantiewoning voor maximaal 6 personen. Keuken, badkamer, woonkamer en 2 slaapkamers. Een mooi terras en toegang tot het meer. 4 fietsen zijn beschikbaar.