0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Malilla
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Malilla
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig, nieuw gebouwd en rustig huisje bij het meer Flaten, Kalmar län Zeer goede vismogelijkheden Binnenkort meer foto's!!!)
Volledig ingericht vakantiehuis voor maximaal 7 personen (+ kinderbed) in Småland, het populaire "Pippi Langkous-land"! Niet-rokershuis (in de tuin graag!) Geen huisdieren.
Duurzaam
Vakantiehuis Bölöbro bij Mörlunda, Kalmar Län Ontdek rust, ontspanning en natuur
Fritidshus Fagerhult - Småland -
65 m² woonruimte - 2300 m² tuin - 1 woon/eetkamer - 1 keuken - 2 tweepersoonskamers 1 eenpersoonsbed kamer ???? - 1 badkamer/douche + WC - Meer 1 km - Vissen - Fietsen, zwemmen, wandelen
Vakantiehuis direct aan het Kiasjön meer in Smaland, Zuid Zweden met een geweldig uitzicht op het meer !
Typisch Zweeds huis direct aan het meer Kiasjön in Smaland, Zuid-Zweden met 2 buurhuizen.
Gezellig vakantiehuis boven het meer Kiasjön. Het onbetwiste hoogtepunt van het huis is het pittoreske terras boven het meer, met een fantastisch uitzicht op het meer.
Klein vakantiehuis voor de kleine familie op slechts 90 m van het meer
Het Ölandhaus stond ooit direct aan zee op het zonnige eiland Öland. We hebben het teruggebracht naar ons kleine schiereiland en het een nieuw leven gegeven.
Blokhut bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden, op slechts 100 m van het meer. U bereikt de eigen aanlegsteiger met roeiboot via een ca. 200 m lang privépad door het bos.
Nieuw gebouwde blokhut op een geweldige, afgelegen locatie bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden met een fantastisch uitzicht op het meer
Een klein paradijs bij het meer. Dit vakantiehuis is een droom voor iedereen die van rust en natuur houdt. Hier kunt u ontspannen en het leven van alledag achter u laten.
Fantastische natuur, een sprankelend meer, uw eigen zwemsteiger en een nieuw gebouwde blokhut met alle comfort maken uw droom van een "Zweedse vakantie" waar.
Vakantiewoning van goede kwaliteit op een perceel aan het meer. Het huis ligt op minder dan 20 m van het meer. Absolute droom/alles locatie.
Hjältehus nabij het meer 120 m², 3 slaapkamers, voor 5 personen – Jullie vakantiehuis voor een time-out!
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Strandvakantie in Malilla
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox