164 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Småland
Vakantiehuis voor 4 tot 5 personen, gelegen direct aan het meer in de vrije natuur, nabij de Astrid Lindgreen Wereld van Vimmerby / Kisa. Ca. 65 km naar de Oostzee en Linköping
Duurzaam
Direct aan de Scherenkust aan de Oostzee. Met roeiboot, sauna, wifi. Kindvriendelijk, honden welkom, paradijs voor vissers! En midden in Astrid Lindgrens Småland, slechts 50 km van Vimmerby.
Onze Herrafällan biedt een unieke natuurervaring met volledige eenzaamheid in de bossen van Småland. Voor een complete prijs met schoonmaak, fietsen, kano/boot, sauna, hout, etc
Zeer duurzaam
Volledig ingericht vakantiehuis voor maximaal 7 personen (+ kinderbed) in Småland, het populaire "Pippi Langkous-land"! Niet-rokershuis (in de tuin graag!) Geen huisdieren.
Duurzaam
Gezellig, nieuw gebouwd en rustig huisje bij het meer Flaten, Kalmar län Zeer goede vismogelijkheden Binnenkort meer foto's!!!)
Vakantiehuis Bölöbro bij Mörlunda, Kalmar Län Ontdek rust, ontspanning en natuur
typisch Smålandse houten huis met veel comfort voor gezinnen, grote tuin en WLAN
Fritidshus Fagerhult - Småland -
65 m² woonruimte - 2300 m² tuin - 1 woon/eetkamer - 1 keuken - 2 tweepersoonskamers 1 eenpersoonsbed kamer ???? - 1 badkamer/douche + WC - Meer 1 km - Vissen - Fietsen, zwemmen, wandelen
Het Ölandhaus stond ooit direct aan zee op het zonnige eiland Öland. We hebben het teruggebracht naar ons kleine schiereiland en het een nieuw leven gegeven.
Gezellig vakantiehuis in Tranås, Småland, 70m² voor maximaal 6 personen.
Gezellig vakantiehuis boven het meer Kiasjön. Het onbetwiste hoogtepunt van het huis is het pittoreske terras boven het meer, met een fantastisch uitzicht op het meer.
Vakantiehuis voor maximaal 10 pers. in Småland, Zuid-Zweden. Rustige buitenwijk in klein idyllisch dorpje. Ideaal om te peddelen (Ronnebyå + meer), vissen, wandelen, fietsen en van de natuur te genieten.
Huisje aan het meer, eigen aanlegsteiger en motorboot. Meer Åsnen
Royaal vakantiehuis Killingeholm in Mönsterås, Småland met 140m² woonoppervlak, 3 slaapkamers voor 6 personen.
Ladan Vakantiehuis in Eskilsryd, Småland Ongewoon mooie sfeer om je goed te voelen en te ontspannen aan het meer
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis direct aan het Kiasjön meer in Smaland, Zuid Zweden met een geweldig uitzicht op het meer !
Vakantiehuis met sauna direct aan het meer
Direct aan het meer met sauna, terras aan het meer, inclusief boot & visvergunning, honden welkom, open haard, Duitse TV, internet, veel natuur, rustig gelegen.
Typisch Zweeds huis direct aan het meer Kiasjön in Smaland, Zuid-Zweden met 2 buurhuizen.
Typisch landhuis voor 2-4 gasten bij het bos
Huisje op het platteland in Zweden op een bijna onbewoonde plek
Een klein paradijs bij het meer. Dit vakantiehuis is een droom voor iedereen die van rust en natuur houdt. Hier kunt u ontspannen en het leven van alledag achter u laten.
Vakantiewoning van goede kwaliteit op een perceel aan het meer. Het huis ligt op minder dan 20 m van het meer. Absolute droom/alles locatie.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hagstad
Een vakantiehuis met sauna en motorboot aan het meer van Åsnen Een geweldig recreatiegebied, zandstrand en zwemmen. Gelegen in een rustige omgeving, dicht bij het Åsnen Nationaal Park
Blokhut bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden, op slechts 100 m van het meer. U bereikt de eigen aanlegsteiger met roeiboot via een ca. 200 m lang privépad door het bos.
Fantastische natuur, een sprankelend meer, uw eigen zwemsteiger en een nieuw gebouwde blokhut met alle comfort maken uw droom van een "Zweedse vakantie" waar.