7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Quartu Sant Elena
Sud Sardegna 200 MT van de zee, ideale villa voor grote gezinnen max 8/9 volwassenen en twee kinderen
Bijzonder duurzaam
5% Last minute 08-09-2026 - 15-09-2026
Villa Azzurra, Quartu Sant'Elena
Betoverend uitzicht op zee, privé zwembad, airconditioning. Villa Azzurra is een prachtige halfvrijstaande villa aan de adembenemende zuidkust van Sardinië.
15% Actie 03-10-2026 - 06-10-2026
Ononderbroken uitzicht op zee, idyllische locatie, privé zoutwaterzwembad, volledig voorzien van airconditioning, WI-Fi en volledige privacy.
Vakantiehuis ROSANNA in "Quartu Sant Elena" bij CAGLIARI in SARDINIE, met 130 m² woonruimte, 4 slaapkamers, voor 8 personen.
Parterre: (kitchenette(fornuis, koffiezetapparaat, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van Quartu Sant Elena
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis op 5 minuten van het centrum van Cagliari
Villa Rosi ligt op een kleine heuvel met uitzicht op de zee De locatie maakt het prive, rustig, stil ligt op 200 meter van het strand 10x5 zwembad, Wi-Fi, barbecue etc
Vrijstaand vakantiehuis, gratis wifi, 3 slaapkamers, 1 badkamer, vaatwasser en wasmachine, airconditioning, satelliet-tv, 5 min. zandstrand, 3 parkeerplaatsen, BBQ, open haard, grote tuin, elektrische poort
Mooie vrijstaande villa met zoutwaterzwembad, 300 m van zandstrand, air-con en wi-fi.
Villa Dharma, Torre delle Stelle
Prachtige vrijstaande villa met privé zoutwaterzwembad op 300 m van zandstrand. 6 slaapplaatsen, 3 slaapkamers en 3 badkamers op loopafstand van zandstrand.
Villa Serene in Sarroch: 120 m² vakantiehuis met 2 kamers voor maximaal 4 personen op Sardinië.
20% Last minute 08-09-2026 - 23-09-2026
Panoramisch appartement. Ingevoegd in een rustige en vredige omgeving, het huis is ideaal als een startpunt om de mooie stranden van Sardinië te ontdekken
15% Vroeg 07-06-2027 - 03-10-2027
SARDINIË - voordelige nieuwe vakantieappartementen, voltooid in juli 2019, voor 2 personen in "VILLA SAN PIETRO", een buitenwijk van de idyllische vakantiebestemming PULA - Zuid-Sardinië.
Zeer aan te bevelen vrijstaand vakantiehuis niet ver van prachtige stranden en de idyllische vakantieplaats PULA - Regio CAGLIARI - Santa Margherita - CHIA.
Cottage landelijke omgeving met een eigen zwembad in de regio PULA met 4 slaapkamers - CAGLIARI - in het zuiden van Sardinië. Een paradijs voor gezinnen met kinderen.
SARDINIË - goedkoop ideaal appartement voor 2 personen aan de rand van het idyllische resort PULA - Zuid-Sardinië met een prachtig panoramisch uitzicht.
Afzonderlijk appartement aan de rand van PULA - regio CAGLIARI - met panoramisch uitzicht en slechts een korte rit van de prachtige witte zandstranden en kristalheldere zee.
SARDINIË – Vakantieappartement voor 5 personen, direct aan het plein in PULA – Cagliari