1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw strandvakantie in Révfülöp
Accommodaties in de buurt van Révfülöp
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
VAKANTIE IN BALATONLELLE Zenit / Balatonmeer / Hongarije
In Balatonboglár te huur 2 appartementen / 2 x 5-6-7-8-9 pers. / - van eigenaar.
Comfort flat aan het meer W-LAN
Residenz LELA in Balatonlelle is een complex met een eigen gratis ligweide, terras Strand 10 m. Parkeerplaats voor het terras Internet beschikbaar, airconditioning
Zeer duurzaam
Flatwoning Zöld met zwembad ligt aan de zuidoever van het Balatonmeer in Balatonboglar. Er zijn 3 aparte appartementen beschikbaar in het huis.
Ons vakantiehuis met grote tuin ligt op 500 m van het strand, in het centrum van Balatonlelle. Geschikt voor grote gezinnen, of voor een gezelschap van vrienden tot 12 personen.
In Balatonlelle, in een rustige woon-stille zone vakantiehuis te huur. ideaal voor families en groepen vrienden.
In Balatonlelle, in een rustige woon-stille zone vakantiehuis te huur. ideaal voor families en groepen vrienden.
-12% Korting 12-06-2026 - 25-06-2026
Vakantiehuis in Balatonlelle met moderne uitrusting en grote tuin. Het badstrand ligt op slechts 150 m afstand.
Duurzaam
Het vakantiehuis is in de afgelopen jaren gerenoveerd en verwelkomt u, op een goede locatie, met de nodige uitrusting voor uw vakantie. Het strand ligt op slechts twee minuten lopen.
Duurzaam
Vakantiewoning aan het Balatonmeer in Balatonlelle
Ferienwohnung Liget - 5 Person
Vakantiewoning op 50 m van het Balatonmeer in een vakantiehuis
Vakantiewoning op 50 m van het Balatonmeer in een vakantiehuis
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fonyodliget
Fantastische Balatonvakantie in een luxe villa aan het meer in Fonyódliget met privézwembad, met prachtig overdekt terras. Het zwembad kan tegen betaling worden verwarmd.
Vrijstaand vakantiehuis met uw favoriete kleine huisdier, niet ver van het beroemde hondenstrand in Fonyód. Airconditioning, WLAN