458 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Zingst
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
20% Actie 07-02-2026 - 30-03-2026
De lütte Ostseedrom 2-8 pers. wifi
Exclusieve, individuele vakantiewoning 110 m² feel-good sfeer, sauna, WLAN, een oase in een rustige, lommerrijke locatie niet ver van de Strandstrasse, WLAN, sauna, stad 2 min/strand 6 min.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
meer dan zee - net achter de dijk - fantastisch rustig gelegen -.. Gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van Zingst, Achtern Diek, op steenworp afstand van het strand.
12% Actie 07-04-2026 - 24-04-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
10% Actie 07-02-2026 - 04-04-2026
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
Vakantie direct aan zee - luxe onder riet voor maximaal 8 personen. Sauna, open haard, gratis wifi
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
20% Actie 07-02-2026 - 21-03-2026
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
15% Actie 07-02-2026 - 31-03-2026
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Vrijstaand huis, niet geschakeld, dicht bij het centrum, rustig gelegen, WLAN, tot 6 personen, één (van 3) slaapkamers op de begane grond, klamboe, 2 parkeerplaatsen, persoonlijke gids
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, aantrekkelijke vakantiewoning voor 2 personen in een 2-gezinswoning met terras op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids.
Duurzaam
2-kamer maisonnette - type 04 balkon
vakantiewoning met 2 kamers op 2 verdiepingen.
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, met tuin en terras op het zuiden, klamboe, fietsenstalling, persoonlijke gids
Duurzaam
Gezinsvriendelijke comfortabele halfvrijstaande woning, rustig gelegen in tweede rij, grote tuin, terras, vier slaapkamers, twee badkamers, zeer goed uitgeruste keuken,honden toegestaan
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 4 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Strandvakantieappartement, 150m naar het strand, 2-4 pers. +1 kind t/m 6 jaar + baby, 2 honden, wifi, infrarood sauna, elektrische haard, extra gastentoilet, baby- en peuteruitrusting. verhuur van elektrische fietsen van het huis.
Duurzaam
Comfortabele vakantiewoning met Wifi. Slechts 400 m van het strand en Bodden. Op een toplocatie, rustig maar toch centraal. Minder dan 100 m van de winkels en het restaurant.
AW Appartement Pramort (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, gezellige vakantiewoning voor 2 personen met grote loggia op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam