Terug
Zoeken

Villa Alis

Max.  12  personen
200m²
5 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



13 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 8 Jaren online


Beschrijving

Villa Alis is een prachtige privévilla met zwembad in Le Marche, gelegen te midden van glooiende heuvels op slechts 4 km van de Adriatische Zee. De locatie is perfect voor wie op zoek is naar volledige privacy, maar tegelijkertijd wil genieten van de levendige sfeer van Fano, een elegante badplaats met een rijk aanbod aan evenementen, markten en shows tijdens het zomerseizoen. Het terrein is volledig omheind en omgeven door een ruime tuin met sierplanten en eeuwenoude olijfbomen, wat maximale rust en privacy garandeert. Een verfijnde veranda met glazen schuifdeuren omarmt de villa; voorzien van airconditioning en ingericht met een grote tafel, biedt het de perfecte setting voor maaltijden in elk seizoen. De buitenruimtes zijn ontworpen voor ultieme ontspanning en gezelligheid: twee tuinhuisjes met comfortabele banken, een jacuzzi en een volledig uitgeruste buitenkeuken met een gasbarbecue, grill en houtoven. Extra voorzieningen zijn onder andere een hangmat, een tafelvoetbaltafel, een tafeltennistafel en een geluidsinstallatie voor buiten, die de perfecte sfeer creëert voor dagen en avonden in de buitenlucht bij het zwembad. Het prachtige zwembad, met Romeinse trap, een veiligheidsafdekking en optionele verwarming, is het middelpunt van de tuin. Binnen biedt de villa alle comfort, van een volledig uitgeruste fitnessruimte tot een aromatische sauna, waardoor een verblijf in het teken staat van welzijn en oog voor detail, versterkt door de attente zorg van de eigenaar.

De villa is aangelegd op twee verdiepingen. De begane grond heeft een mooie woonkamer, keuken, twee-verbonden met drie- en badkamer met douche. Een interne trap leidt naar de eerste verdieping, die bestaat uit een kleine keuken, woonkamer, twee-, drie- en een badkamer met douche. Buiten is er een klein bijgebouw met een tweepersoonskamer (of tweepersoonskamer met twee eenpersoonsbedden, op aanvraag), een eigen badkamer met douche en bijkeuken.
Licentie- of registratienummer: IT041013B5F3HQ9PJH

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 5
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 4 kilometer

Meer 60 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Luchthaven 45 kilometer

Station 2 kilometer

Snelweg-afrit 1 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

FANO
Fano aan de Adriatische kust (Costa Adriatica), maar tegelijkertijd ook omringd door een heuvelachtig groene landschap. Fano is een van de bekendste badplaatsen aan de Adriatische Zee en, dankzij de vele attracties, kunst en cultuur, een van de mooiste steden van de merken. Het strand is mijl lang en is het bevorderen van het zand, maar stenen. De twee meest populaire stranden zijn "il Lido", in het centrum van Fano, en "la Sassonia" south.

TE BEZOEKEN
Het centrum van Fano is prachtig en je kunt prachtige gebouwen, pleinen en monumenten uit de Middeleeuwen, Renaissance, Barok en Romaanse overwegen tijd. Er zijn vier routes:
DE "ROMAN" FANO
De Augustus Bogen (Arco di Augusto) is het symbool van de stad. Vanaf daar krijg je ten noorden van de stadsmuur uit de tijd van Augustus (Mura Augstee), het Archeologisch gebied van St. Augustine (Area Archeologica di S. Agostino) en de stad museum met zijn vele vondsten uit verschillende tijden.
HET MIDDEN Fano Malatesta
In deze tour de verschillen om te bezoeken: de Porta Maggiore; het bastion (bastion il del Nuti), die is gelegen in het Augustus straat; de Podesta Palace waar de neoklassieke theater (Teatro della Fortuna) zich bevindt; de geul en het Paleis van de familie Malatesta.
RENAISSANCE Fano
De kerk en de loggia van St. Michael (Chiesa e Loggia di San Michele), de Martinozzi Palace, het bastion van
DE BAROCKISCHE Fano
De kapel van Nolfi, het "geluk goed" (la Fontana della Fortuna) en St. Peter's Church (Chiesa di S. Pietro in Valle) een van de mooiste barokke kerk van de regio Marche.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Jagen
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Kitesurfen
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Toeristenbelasting: € 1,00 per persoon/dag (ouder dan 14 jaar)
Reserveringskosten: € 150

Betalingsmogelijkheden:

Creditcard
Overschrijving

Neem contact op:

De prijs is inclusief
Water, elektriciteit, gas voor gebruik in de keuken, wekelijkse levering van beddengoed en handdoeken, airconditioning, internetverbinding (wifi), jacuzzi

ANDERE OPMERKINGEN
- Zwembad 12 x 6 - Diepte 1,10 - 1,50; Openingsperiode 04/04 - 14/11;
- Airconditioning beschikbaar in de slaapkamers van de hoofdvilla en dependance;
- Toeristenbelasting ter plaatse te betalen: € 1,00 per persoon/dag (ouder dan 14 jaar);
- Verwarming: gemeten naar verbruik tot de marktprijzen;
- Verwarmd zwembad ter plaatse te betalen: € 350 per week (wanneer deze service actief is, is het niet mogelijk om de sauna te gebruiken);
- Sauna ter plaatse te betalen: € 100/week;
- Oplaadpunt voor elektrische auto's: volgens verbruik op basis van marktprijs (max. 5 KW);
- Extra schoonmaak tijdens vakantie: € 60;
- Extra verschoning van beddengoed of handdoeken tijdens het verblijf: € 10 per persoon/wissel (ter plaatse te betalen);
- Overeenkomst voor een gereduceerd tarief met een lokale badinrichting;
- Groepen van jonge leeftijd zijn op aanvraag toegestaan;
- Het buitenterrein van de boerderij staat onder videobewaking. Deze dienst kan op verzoek worden uitgeschakeld.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-03-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf DH Villas S.r.l.
Bedrijf A. Luchini

Bedrijf A. Luchini

Gastheer sinds: 24-03-2016

antwoordpercentage: 80%

antwoordtijd: onder 24h

Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Italiaans

Servicetijden: Ma.-Vr. 09:00-19:00

Advertentienummer: 101563

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0039(0) 721799051

0039(0) 3478192859

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf A. Luchini

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf A. Luchini

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 101563

Laatst bijgewerkt: 09.03.2026

Advertentie online sinds: 8 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/101563.htm

DH Villas S.r.l.

Bedrijf Alessandra Luchini

dell'Industria, 15

61043 Cagli

0039(0) 721799051

02525310419

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat