Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
113 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 8 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
In onze Villa 4 Seasons, zult u comfortabel in elk seizoen voelen. In de zomer, een zonnige, volledig omheinde tuin, een terras op het zuiden met mooie tuinmeubilair, barbecue en ligstoelen en de omgeving bieden onbeperkte outdoor plezier naar het strand. In de koudere maanden, of als het weer niet zo mee te spelen is de wellness een familie sauna en beschikbaar zijn, en dan kunt u ontspannen bij de open haard en een mooie film van onze kleine dvd-collectie, die u kunt genieten op het XL-flatscreen.
Wij bieden een semi-vrijstaande villa voor 6 personen met 110 m² woonoppervlak ,, Plot 320 m², volledig omheinde tuin, terras met open haard grill, 2 parkeerplaatsen bij het huis.
3 slaapkamers, een gelijkvloerse slaapkamers, twee slaapkamers boven, waarvan een met extra TV en DVD en Safe (2 x tweepersoonsbed en 1 x 2 eenpersoonsbedden).
Woonkamer met open haard, leren bank, eettafel voor 6 personen, XL flat screen TV (satelliet TV), DVD, radio met CD / MP3, kleine dvd-bibliotheek, kleine bibliotheek, gratis Wi-Fi.
Moderne keuken incl. Vaatwasser, oven, magnetron, gasfornuis, koffiezetapparaat, Senseo.
Een badkamer op de begane grond met jacuzzi, sauna en een aparte onbelemmerde douche, apart gastentoilet en een verdere badkamer met douche en toilet boven.
Het Landal Golf & Beach Ooghduyne en omgeving
Het park heeft twee restaurants, bowling, golfbaan, een subtropisch zwembad heropening in juli 2016), tennisbanen, speeltuinen binnen en buiten voor kinderen, fietsenverhuur, ontbijt broodjes, etc.
De brede en bekroonde strand is gemakkelijk bereikbaar te voet of met de fiets in ongeveer 1 km afstand. Het strandpaviljoen Paal 6 direct aan de toegang tot het strand is het hele jaar geopend.
De villa is gelegen in het exclusieve Golf & Beach Ooghduyne. De goed onderhouden park wordt omringd door kleine meren en kanalen. Het park beschikt over tal van recreatieve voorzieningen:
- recreatiebad met glijbaan, solarium etc.
- Community Sauna
- Indoor Speeltuin
- diverse outdoor speelplaatsen
- Tennisbaan
- Minigolf
- Bowling
- 9-holes golfbaan O-status - Par 70-5545 m - Golf Shop - Golfschool
- overdekte driving range met verlichting
- 9-holes plezier golfbaan voor beginners en kinderen - verhuurdienst voor apparatuur
- Fietsverhuur
- Vissen in het park
- Kanovaren
- 2 Restaurants
- Ontbijtservice
- etc.
Een manege waar je paard gereden kan worden gehuurd paarden en ligt op ongeveer 300 meter afstand.
Het nabijgelegen Noordzeestrand begint achter de imposante duinen. De 40 km lange, brede zandstrand is geëerd met de Environmental Award van de EU. Op het gebied van Julianadorp aan Zee, zijn er twee beheerd strandpaviljoens, het hele jaar door.
Niet alleen het strand, maar ook de unieke duinlandschap uit te nodigen voor wandel-en fietspaden.
Julianadorp aan Zee: De plaats heeft een centrale dorpsplein met apotheek, bank, supermarkt (Aldi en Lidl), viswinkel, enz. Verder zijn er twee winkelcentra met twee goed gevulde supermarkten. Gezellige restaurants nodigen u uit om te eten.
In de omgeving zijn er tal van waardevolle bestemmingen, zoals het nabijgelegen eiland Texel, het IJsselmeer met zijn pittoreske stad Alkmaar en Bergen aan Zee. Amsterdam is comfortabel met de trein bereikt in 1 uur
Veel meer informatie zijn verkrijgbaar bij de Villa.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 80 kilometer
80 kilometer
Station 2 kilometer
2 kilometer
Snelweg-afrit 30 kilometer
30 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
omgeving accommodatie
Julianadorp is een klein rustig dorp met de meeste zonuren van Nederland. Het is gelegen in de buurt van het prachtige strand en een unieke Dünenandschaft. Het gebied biedt een breed scala aan wandel- en fietsroutes in het midden van de bloeiende tulpenvelden. Het gebied is rijk aan gezellige plaatsen als Schagen, Medemblick, Hoorn, Alkmaar, Texel Amsterdam (1 uur met de trein). In het resort zijn er twee restaurants en een snackbar. Verschillende supermarkten zijn er ongeveer 1 km afstand.
Andere activiteiten: kanoën, jeux de boules, Rollerscating, minigolf, etc.
Golf: Een 9-holes A status golfbaan (par 70) is gelegen op het resort en een overdekte driving range. Voor beginners en kinderen is een 9-holes leuke cursus, golfschool en SHPO op het terrein.
Recreatie-activiteiten
varen
bowling
geschiktheid
naturisme
recreatiebad
golf
overdekt zwembad
Diepzeevissen
inline skaten
kanoën
kitesurfen
midgetgolf
Mountainbiken
Nordic walking
wielersport
paardrijden
zwemmen
afvaart
Sightseeing / Sightseeing
tennis
Wellness
vormen van verlof
huisdier vriendelijke
Vakantie met kinderen
Vakantie met baby / peuter
ontspannende
vakantie met het gezin
strandvakantie
vakantie aan zee
Sport en actieve vakantie
golfvakanties
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 8 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Aankomst en vertrek is altijd de zaterdag tijdens het seizoen. in alle perioden beschikbaarheid korte termijn korter boekingen mogelijk kan heden flexibel worden aangebracht. Stuur ons een verzoek. Verhuur is inclusief elektriciteit, verwarming, water, kinderbed (zonder beddengoed), traphekjes en kinderstoel zijn beschikbaar op aanvraag gratis. Voor huisdieren wordt een vast bedrag van 25 € in rekening gebracht. Linnen en / of handdoeken optioneel voor 10 € of 5 € per persoon te boeken. Het tarief is € 1,25 per dag per persoon, exclusief baby's jonger dan 1 jaar. |
Neem contact op:
Strand: 1 km
Winkelen: 2 km
Restaurant: 0,1 km
Stadscentrum: 2 km
Bus: 1 km
airport:
Amsterdam - 80 km
Station:
Den Helder Zuid - 2 km
snelweg:
Alkmaar - 30 km
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 11-10-2026
16 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mei 2026
Michael H. uit Bottrop
zeer goed onderhouden object, zeer goede reisafhandeling
De in de beschrijving aangegeven criteria kwamen volledig overeen met de werkelijkheid. De inrichting van het huis was zeer goed. Het enige minpuntje was de relatief lange afstand naar het strand, die bij personen met beperkte mobiliteit (we hadden onze 90-jarige moeder mee) altijd het gebruik van een auto vereiste. Verder echter altijd aan te raden.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Mevr. S. Reidt:
Vielen Dank für die gute Bewertung.
Januari 2021
Ludwig R. uit Bremen
Home-Office deluxe
Trotz der Corona-Pandemie, war es mir möglich in der Villa eine tolle Arbeitswoche verleben zu können. Dank der tollen Internetverbindung konnte ich von dort aus arbeiten und nach Feierabend den weitläufigen, leeren Strand genießen. Das Haus ist wunderbar ausgestattet und extrem sauber. Der Kontakt mit der Vermieterin war sehr freundlich und einwandfrei. Somit war es mir möglich eine Woche in einer anderen Umgebung zu leben und zu arbeiten. Vielen Dank dafür, Frau Reidt.
Ich komme definitiv wieder und nicht nur zum arbeiten.
Viele Grüße Ludwig
Aanbevolen voor: Single-vakantie, Strandvakantie
Antwoord van Mevr. S. Reidt:
Danke für die freundlichen Worte und gute Bewertung.
Juni 2020
Rudolf uit Oberhausen
Een geweldige week van ontspanning
Ondanks de Coronapandemie hebben we een mooie week doorgebracht in Villa 4-Seasons. Het huis is ideaal voor een vakantie met een hond. Zelfs een dierenkliniek is vlakbij. Niet alleen de hond voelde zich op zijn gemak, ook hebben we genoten van de rust die nog in het park heerste. Het contact met de verhuurder gedurende de hele periode was uitstekend. Het uitgestrekte strand is na een korte wandeling in 20 minuten te bereiken. Ook hier was het erg aangenaam om te wandelen, omdat het strand erg breed is en men de afstandsregels goed kan naleven. Na uitgebreide wandelingen (strand, de Schoorlse Duinen of Alkmaar met grachtenrondvaart) wacht er in het huis een geweldige sauna om te ontspannen. Een bezoek aan Restaurant De Princen Keet in Groote Keeten is bijna een must. We kijken alweer uit naar de volgende ontspannen dagen in de villa in de herfst.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Antwoord van Mevr. S. Reidt:
Liebe Gäste, vielen Dank, dass Sie sich die Mühe für die positive Beschreibung meines Ferienhauses genommen haben.
Ich freue mich, Sie im Herbst wieder als meine Gäste begrüßen zu dürfen.
December 2019
Franzi uit Giessen
Tolles Ferienhaus
We waren met 4 personen en 2 honden in het vakantiehuis. Het was een prachtig ingericht huis en zeer schoon!
Je hebt er zeker je rust, ook al is het park waar het huis staat deels wat ouder, alles is super onderhouden en erg netjes! Het huis zelf was ook zeer schoon en de keuken zeer goed uitgerust. Het enige wat ik zou willen opmerken is dat het appartement ook geadverteerd is voor honden en we pas na de boeking het verzoek kregen om de honden alleen in de woonkamer te laten en niet op de bank te laten. Het strand van Julianadorp is erg leeg en geweldig met honden in het seizoen dat we er verbleven!
Het was altijd mogelijk om contact te hebben met de verhuurder via e-mail en er was altijd een snelle en vriendelijke reactie.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Antwoord van Mevr. S. Reidt:
Vielen Dank für die Mühen und gute Bewertung.
November 2019
Lotte M. uit Bochum
Prachtige vakantie in een prachtig huis.
We hebben een geweldige vakantie gehad in deze mooie villa in november 2019. Vanaf het begin was het contact met de verhuurder, mevrouw Reidt, vriendelijk en absoluut ongecompliceerd.
Het huis is zeer stijlvol ingericht, zoals te zien is op de foto's, en het ontbreekt aan niets. Zelfs voor een regenachtige dag is er een tv-toestel met Google Chromecast om te kunnen streamen. Door geweldige tips van de verhuurder (er is ook een informatiebrochure in het huis) konden we heerlijk uit eten gaan en ten volle van onze vakantie genieten. Het huis is daarnaast voorzien van alles wat je nodig hebt om zelf te kunnen koken en het ontbreekt aan niets.
We kunnen alleen maar zeggen dat we ons thuis voelden en zeker terug zullen komen. Je merkt gewoon dat mevrouw Reidt goed voor haar huis zorgt en met passie heeft ingericht en uitstekend werk verricht. Hartelijk dank voor de geweldige vakantie, tot de volgende keer.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Mevr. S. Reidt:
Vielen Dank für Ihre Mühe und positive Bewertung.
Ich freue mich, wenn ich Sie als Gäste bald wieder in meinem Haus begrüßen darf.
Contact
Mevr. S. Reidt
Gastvrouw sinds: 19-12-2017
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 112823
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Julianadorp aan Zee, Nederland, Europa
Julianadorp aan Zee, Nederland, Europa
Julianadorp aan Zee, Nederland, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 112823
Laatst bijgewerkt: 26.10.2026
Advertentie online sinds: 8 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/112823.htm
«Villa 4 Seasons» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 16 gegeven Beoordelingen.
Ich komme definitiv wieder und nicht nur zum arbeiten.
Viele Grüße Ludwig
Nicht nur der Hund hat sich wohl gefühlt, auch wir haben die Ruhe die noch im Park herrschte sehr genossen.
Der Kontakt zur Vermieterin über die gesamte Zeit war hervorragend.
Der weitläufige Strand ist nach einem kleinen Spaziergang in 20 Minuten zu erreichen. Auch hier war es sehr angenehm zu laufen , da der Strand sehr breit ist und man die Abstandsregelung gut einhalten kann.
Nach ausgedehnten Spaziergängen ( Strand , die Schoorler Dünen oder Alkmaar mit Grachtenfahrt ) wartet im Haus eine super Sauna zum relaxen.
Ein Besuch im Restaurant De Princen Keet in Groote Keeten ist schon fast ein muss.
Wir freuen uns schon wieder auf die nächsten erholsamen Tage in der Villa im Herbst.
Man hat dort definitiv seine Ruhe, auch wenn der Park in dem das Haus steht zum Teil schon etwas älter ist ist alles super gepflegt und sehr ordentlich! Auch das Haus selbst war sehr sauber und die Küche sehr gut ausgestattet.
Das einzige was ich zu bemängeln hätte wäre, dass die Wohnung auch für Hunde ausgeschrieben ist und wir erst nach der Buchung die Bitte erhalten haben, dass sich die Hunde lediglich im Wohnzimmer aufhalten sollen und nicht aufs Sofa dürfen.
Der Strand von Julianadorp ist um die Jahreszeit unseres Aufenthaltes sehr leer und toll mit Hunden!
Der Kontakt mit der Vermieterin über E-Mail war jederzeit möglich und es gab immer eine schnelle und freundliche rückantwort.
Das Haus ist wie auf den Bildern zu sehen sehr stilvoll eingerichtet und es fehlt einem an Nichts. Sogar für einen verregneten Tag sind TV-Gerät mit Google-Chrome Cast zum streamen vorhanden.
Durch tolle Tipps von der Vermieterin ( es liegt auch eine Info-Mappe im Haus) konnten wir sehr gut essen gehen und unseren Urlaub in vollen Zügen genießen. Das Haus ist darüber hinaus mit Allem ausgestattet, dass man sich wunderbar selbst verpflegen kann und es an Nichts mangelt.
Wir können nur sagen, dass wir uns wie zuhause gefühlt haben und ganz bestimmt wiederkommen werden. Man merkt einfach, dass Frau Reidt ihr Haus pflegt und mit Herzblut eingerichtet hat und einen sehr guten Job macht.
Vielen Dank für den tollen Urlaub, bis zum nächsten Mal.
Die Sauna hat eine gute Größe, in der man auch bequem liegen und entspannen kann. Der Wohnbereich ist hell und gemütlich. Das Sofa ist sehr bequem und groß genug um zu zweit darauf zu liegen. An Zubehör zur Unterhaltung bei schlechterem Wetter fehlte auch nichts, durch zahlreiche Filme, Bücher und Gesellschaftsspiele.
Äusserst nett fanden wir die kleinen Aufmerksamkeiten, die uns zeigten, dass man wirklich darauf achtet wer als Gast ins Ferienhaus einzieht. Für unsere Hunde standen Platzset und Hundenapf in angemessener Größe bereit und weitere Kleinigkeiten zeigten diese Aufmerksamkeit.
Es war ein wunderschöner Urlaub, bei dem wir auch gerne viel Zeit im Ferienhaus und im Garten verbracht und einfach relaxt haben.
Auch bei eventuellen Fragen vor Ort war die Vermieterin sofort erreichbar und sehr freundlich und hilfsbereit.
Für uns als Hundebesitzer war auch der Ort optimal, da wir in wenigen Minuten am Strand oder innerhalb von 10 Minuten mit dem Auto in den verschiedenen Naturschutzgebieten waren und ausgedehnte Spaziergänge machen konnten.
Es hat im übrigen auch keine Woche gedauert, bis die Kaution zurückgezahlt wurde.
Wir sind immer noch begeistert und werden dort wieder Urlaub machen. Wir haben das Ferienhaus auch bereits weiterempfohlen.
Es ist absolut empfehlenswert.
Wir haben dort einen drei Generationen Familienurlaub verbracht und hatten viel Spaß.
Unserem Hund hat es auch gut gefallen,der Garten ist komplett eingezäunt, dort kann man bei schönem Wetter super sitzen.
Zum Strand ist es nicht weit, kann man gut zu Fuß erreichen.Der Kontakt zur Vermieterin war gut.
Insgesamt kann ich nur sagen, wir kommen sehr gerne wieder, auch Julianadorp und Umgebung hat uns super gefallen.
Der Kontakt zur Vermieterin war sehr freundlich.
Wir kommen bestimmt wieder.
Die Supermärkte sind schnell erreichbar und umliegende Restaurants, wie auf der Seite empfohlen, sehr zu empfehlen.
Familie Arendt
Wir waren mit 4Erw. ein Kleinkind und unserer Hündin Emma da. Haben uns sehr
wohl gefühlt.
Kommen mit Sicherheit wieder !
Nochmals danke für alles.
Fam. Schönberger