Nieuwe houten huis in Paimpol
Brittany Paimpol Cotes D'armor
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
70 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 8 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
70 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 8 Jaren online
Beschrijving
In Bretagne, in Paimpol Ploubazlanec, dicht bij de kust, houten huis, vakantiehuis aan de Côtes d'Armor, Bretagne, Paimpol, bekroond met 3 sterren "Meublé de tourisme". Kom en ontspan in Ploubazlanec of ontdek de veelzijdigheid van de toeristische bezienswaardigheden in de regio.
In Ploubazlanec, boven de baai van Launay, 5 min. Voetpad naar zee, tegenover het eiland Bréhat, gelegen in een zeer rustige omgeving (uitzonderlijk rustig, omdat er zeer weinig voorbijgangers zijn), het huis, op het zuiden gericht, wacht op u in de zomer maar ook voor de rest van het jaar. Gemeubileerd in een sobere maar moderne stijl, zult u gecharmeerd zijn van het comfort en de warme en rustgevende sfeer.
Boekingen voor zomer en lente beginnen vroeg... Liever niet te lang wachten met boeken...!!! In april en mei is het bij ons prachtig: de dagen zijn al langer en de lente maakt de natuur wakker... Vaak is het al bijna zomer!
September en oktober zijn ook erg mooi...!!! Lange, lichte dagen en aangename temperaturen!! Vaak kun je bijna tot eind oktober in zee zwemmen!!
Ook in de winter kunt u onze mooie regio ontdekken. In Bretagne is er in de winter geen sneeuw of vorst en het is nooit koud. Het huis heeft een goede verwarming en is zeer goed geïsoleerd. Satelliet-tv met Duitse zenders en internet via wifi!
Speciale prijs van 3-05 tot 30-05 en van 26-09 tot 15-11: €599/week voor 2 personen + eindschoonmaak. Indien nodig, graag prijsbevestiging opvragen.
Wij kunnen speciale aanbiedingen doen voor verblijven langer dan 3 weken. Gelieve te informeren.
Basisprijs geldt voor 2 of 4 personen. Controleer bij "Aanvullende informatie over de huurprijs" of er een toeslag is voor extra personen. Bij mij boekt u echt direct van particulier en bespaart dus meteen geld . . . . . . Beter kan het niet . . . ! ! !
Wij spreken Duits . . . ! ! !
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Bus 0.8 kilometer
0.8 kilometer
150 kilometer
5 kilometer
40 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De tuin met 300 m2 aan de voorkant van het huis, een speeltuin of het resort, ideaal voor het hele gezin. De tuin strekt zich uit tot een lengte van 300 m over het gehele pand.
Een tweede identieke huis bevindt zich ook op deze eigenschap, maar beide huizen hebben een eigen toegang en een huis show met de andere kant naar de andere, zodat ook hier de categorie Privacy is gewaarborgd.
Vanuit het huis heeft u de GR34 toegang tot het prachtige strand loopt naar Paimpol, Loguivy de la Mer of Lezardrieux. Andere stranden heb je ook wandelen toegang.
In het kleine stadje Paimpol er te zien door middel van een veel en doen het hele jaar door.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 400 |
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Betaling geschiedt via overschrijving; Laatste betaling bij aankomst. het maken van huis door de verhuurder schoon: 60 € per week / 80 € voor 2 weken. Elektriciteit en water verbruik; Stroom van 0,20 € / KW, water 6,20 € / M3. Beddengoed op aanvraag 18 € / bed. Cursusgeld: 1 € / per persoon ouder dan 18 jaar / per dag De prijs van 219 € en 249 € voor de week, en 's nachts de tarieven van 29 € en 35 € Gilten voor 2 personen. Toevoeging van 7 € per persoon en nacht in deze gevallen. |
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 11-12-2025
6 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2023
Wolfgang F. uit Swisttal-Essig
Ploubazlanec is de moeite waard!
Beste groeten aan gastheer Maxime, die vloeiend Duits spreekt. Hij zorgt ervoor dat men zich helemaal thuis voelt in zijn prachtige huis. Het diverse Bretonse landschap doet de rest en garandeert een ontspannende en avontuurlijke vakantie.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden
April 2022
Simone C. uit METZ
Uitstekende locatie, aanbevolen zonder enig voorbehoud
We hebben een uitstekend verblijf gehad bij Maxime. Het huisje is erg mooi, super goed uitgerust en zeer schoon. Paimpol ligt vlakbij. Veel wandelingen mogelijk vanaf het huisje met diverse landschappen. Er zijn tal van excursies mogelijk binnen een uur rijden.
Ik wil de kwaliteit van het onthaal in deze regio benadrukken. De bewoners zijn warm en behulpzaam. Het is een must om naar Bréhat te gaan, aan het begin van het toeristische seizoen was het rustig en kon je op je gemak genieten van de landschappen. Tot slot wil ik Maxime bedanken voor zijn vriendelijkheid en grote beschikbaarheid.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juni 2020
Matthias M. uit Münster
Geweldige vakantie in Bretagne
Van eind juni tot half juli 2020 verbleven wij bij Maxime in Ploubazlanec in een gezellig houten huis pal aan de noordkust van Bretagne. We waren met z'n vieren, dus het huis was erg ruim. De uitrusting is geweldig, de keuken is modern en alles is aanwezig, van crêpepannen tot oestermessen. De omgeving is prachtig, er is een hele mooie kiezel- (bij vloed) of zandbaai op loopafstand met eilandjes voor de kust, leuke stadjes met leuke markten. In de tuin groeien artisjokken en bij eb kunt u oesters en zelfs sint-jakobsschelpen verzamelen. In Pors Even (10min lopen) is er een goede moules-et-frites en een goede poissonerie. Het beste aan het huis is de zeer aardige en behulpzame verhuurder Maxime en zijn goede tips. Ik zeg Merci en zou graag terugkomen!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Juni 2019
Charlotte und Michael uit Celle
mooi Noord-Bretagne
...dit was de derde keer dat we bij Maxime verbleven en we hadden de gelegenheid om in het nieuwe huis te verblijven, dat (net als de andere) uitstekend is uitgerust (inclusief satelliet-tv) en ook een direct uitzicht op zee biedt.
Nogmaals dank aan Maxime voor de geweldige (insider)
geweldige (insider) excursietips om het noorden van Bretagne te verkennen...landschap / vegetatie / cultuur...een droom!!!
Maxime : we komen terug :-)
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Juli 2018
Ralf M. uit 22880 Wedel
Vakantiehuis en locatie uitstekend
Het vakantiehuis van Maxime is goed uitgerust, de locatie is absoluut uitstekend. Gastheer Maxime is attent, behulpzaam en zeer vriendelijk. Hij spreekt ook heel goed Duits... we komen zeker nog eens naar deze prachtige omgeving met een huis van Maxime.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Juni 2018
Henri uit Mainz
Prachtig huis met alle comfort
We hebben ons zeer op ons gemak gevoeld in het nieuwe houten huis dat de verhuurder met veel vakmanschap en smaak heeft ingericht. Vooral de keuken is uitstekend uitgerust. Het strand ligt op slechts 5 minuten lopen, het is een mooie wandeling daarheen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Contact
Dhr. M. Caous
Ik ben opgegroeid lokaal in Ploubazlanec en mijn familie woont er al meer dan 500 jaar ... We waren er altijd een vissers en zeelieden familie. Ik spreek goed Cantabrië en zal Noodzakelijke je vertellen over mijn huis alles. Ik zie je binnenkort in Paimpol!
Andere accommodaties van Dhr. M. Caous
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Bretagne
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Côtes-d'Armor
Advertentienummer: 114393
Laatst bijgewerkt: 24.01.2026
Advertentie online sinds: 8 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/114393.htm
«Nieuwe houten huis in Paimpol» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 6 gegeven Beoordelingen.
en commissies