Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
93 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 19 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Gezellige blokhut op Galå Fjällgård midden in de ongerepte natuur aan de voet van het Ovikengebergte (Oviksfjäll) in Jämtland. De blokhut is uitgerust met 2 aparte slaapkamers voor maximaal 4 personen, woonkamer met open haard/comfortabele zithoek/vloerverwarming, moderne keuken en ruime badkamer met douche/toilet/vloerverwarming. Toegang tot een nieuwe houtgestookte sauna tegen betaling.
De omgeving van uw vakantiehuis wordt gekenmerkt door fells, twee bergstroompjes op het terrein en Scandinavische oerbossen en hoogveen. Wij bieden u een ideale omgeving voor uw vakantie in Zweden. In de zomer komen regelmatig rendieren langs en met een beetje geluk komt u tijdens een van uw afwisselende excursies elanden tegen.
Wij bieden gezinnen, natuurliefhebbers en liefhebbers van het buitenleven een ideale omgeving voor uw vakantie in Zweden. Op een unieke rustige locatie kunt u op allerlei manieren actief zijn of gewoon ontspannen.
In de winter is uw vakantiehuis een absoluut sneeuwzeker uitgangspunt voor langlaufen, sneeuwschoenwandelen, skitochten of sneeuwscooteren. Direct bij het vakantiehuis liggen vier eigen langlaufloipes, gemarkeerde sneeuwschoenpaden en meer dan honderd kilometer gemarkeerde sneeuwscooterpaden.
In de zomer is de beste manier om de unieke natuur te ervaren wandelen - wij hebben 24 wandelsuggesties voor u klaarliggen. Bovendien lopen er twee kleine bospaden door het landgoed. U kunt vissen op forel, char en vlagzalm in twee gevarieerde visgebieden met talloze meren en kilometerslange rivierstroken. Ter plaatse kan een boot worden gehuurd (ca. EUR 10 per dag). Sluit een actieve dag af in een gezellige sfeer rond het kampvuur in onze barbecuehut. Voor de kinderen is er een kleine speeltuin met zandbak, glijbaan en klimwand.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 28 kilometer
28 kilometer
Supermarkt 40 kilometer
40 kilometer
Restaurant 16 kilometer
16 kilometer
Stadscentrum 10 kilometer
10 kilometer
Bus 10 kilometer
10 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 90 kilometer
90 kilometer
Snelweg-afrit 100 kilometer
100 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis is prachtig en rustig gelegen midden in de noordelijke Zweedse wildernis aan de Fäbodvägen (bergpad). Hier vindt u vele mogelijkheden om actief te zijn in de natuur direct voor de deur. De blokhut ligt dicht bij de bergweide nederzetting Galåbodarna aan de voet van de Ovikenfjäll.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 12 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De huurprijs omvat ook brandhout, water en elektriciteit (tot een verbruik van 10 kWh per huurdag). Elke extra kWh kost 4 SEK. Wij behouden ons het recht voor om extra kosten in rekening te brengen in geval van kortstondige sterke stijgingen van de energiekosten. Wasmachine en droger bevinden zich in de algemeen toegankelijke dienstwoning (50 SEK per stuk). De nieuwe houtkachel sauna is niet geïntegreerd in het huis, maar in een apart nieuw huisje buiten. Beddengoed en handdoeken moeten door de gast worden meegebracht of kunnen extra worden geboekt (60 SEK of 40 SEK). Het gebruik van slaapzakken is niet toegestaan. |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
PayPal
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 84 dagen voor de aankomstdatum.
Bij boeking dient 20% van de huurprijs als aanbetaling te worden voldaan. Het resterende bedrag is 84 dagen (12 weken) voor aankomst verschuldigd. Bij annulering tot de 84e dag voor aanvang van de huur wordt 20% van de huurprijs in rekening gebracht. Bij annulering tot 8 dagen voor aanvang van de huur wordt 90% en bij annulering 7 dagen of korter voor aanvang van de huur wordt 100% van de huurprijs in rekening gebracht.
Neem contact op:
Brandhout voor de open haard is kant en klaar verdeeld en inbegrepen in de huurprijs
WLAN 1 GB volume per huurweek inbegrepen, extra volume 1 GB = 4 EUR, 10 GB = 20 EUR
Toegang tot wasmachine en droger voor 5 EUR per gebruik.
Kinderstoel, kinderbedje en beddengoed/handdoeken zijn beschikbaar op aanvraag
Nieuwe houtkachel sauna voor 25 EUR/2 personen (alleengebruik 1,5 h)
Verhuur van mountainbikes voor 8 EUR/3 uur of 12 EUR/dag.
Verhuur van langlaufmateriaal en sneeuwschoenen ter plaatse.
Voor eventuele meereizende huisdieren vragen wij om eigen dekens en manden te gebruiken en de dieren niet alleen in het huis te laten.
Wij vragen onze gasten ook geen dieren in de slaapkamers te houden.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-10-2026
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2022
Jenny B. uit Crivitz
Een heerlijke vakantie
Bergboerderij Gala Fjällgard is een prachtig uitgangspunt voor wandelingen in een onvergelijkbaar, gevarieerd en fantastisch landschap. De boerderij wordt liefdevol gerund en heeft veel te bieden. Onze blokhut (House Ull) was knus als de pest en bood alle comfort voor een geweldige vakantie. En ondanks het zomerse reisseizoen waren we erg dankbaar voor de open haard. Het kan gebruikt worden om de hele cabine te verwarmen. We voelden ons erg op ons gemak en Miriam had altijd een open oor en had geweldige tips voor prachtige wandelingen (koop zeker de geweldige wandelgids ter plaatse!).
Bedankt voor een onvergetelijke tijd in Oviksfjällen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Single-vakantie
Juni 2018
Anja S. uit 07338
Stuur blokhutten in de bergen.
Schone super mooie huizen, met aardige verhuurders. Die altijd klaar staan met informatie. We voelden ons goed verzorgd en kunnen deze accommodatie alleen maar aanbevelen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen
Maart 2018
Christina und Florian uit 22527 Hamburg
Winterdroom...
Wij hebben met zijn tweeën een heerlijke en onvergetelijke week doorgebracht in het vakantiehuis Ull in de winter (maart 2018). Het huis straalt veel gezelligheid uit door het vele hout en de verwarmende open haard en nodigt uit tot een goed gevoel. De perfecte inrichting laat niets te wensen over. Je kunt overal zien en voelen met hoeveel liefde en handwerk de huisjes zijn gebouwd en hoe de hele boerderij wordt verzorgd.
Christoph en Miriam zijn erg aardige en open gastheren die altijd klaar staan voor hun gasten en veel goede tips hebben voor (winter)wandelingen en excursies.
De locatie in de ongerepte natuur van Zweden is fantastisch. Dankzij uitstekend geprepareerde langlaufloipes en zeer goed bewegwijzerde sneeuwschoenpaden kunt u deze ongestoord direct vanuit het huis ontdekken.
Galå Fjällgård is een magische en heel bijzondere plek om rust te vinden en je goed te voelen...
Maart 2018
Inna uit 32547 Bad Oeynhausen
Winterdroom
De vakantie was fantastisch, het vakantiehuis biedt alles wat je nodig hebt voor een gezellige en actieve wintervakantie. We zouden op elk moment weer gaan en waren zeker niet voor de laatste keer daar. Zeer familiaire sfeer en geweldige verhuurders. De plaats en de omgeving hebben veel te bieden.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Skivakantie, Romantische vakantie
December 2017
Mona V. uit Emden
Zeer gezellig en waanzinnig goed uitgerust blokhut midden in de natuur.
We hebben onze wintervakantie hier doorgebracht en waren helemaal tevreden. De omgeving is fantastisch, de gastheren zeer vriendelijk, de hut uiterst gezellig en iedereen die graag vakantie wil vieren met de hond, is hier aan het juiste adres. We hebben een geweldige tijd gehad en kwamen uitgerust terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Vakantie met huisdier, Skivakantie, Romantische vakantie
Contact
Bedrijf Galå Fjällgård AB
Dhr. C. Schenk
Als natuurliefhebbers en buitenlui werden wij in 2005 naar Zweden getrokken. Hier realiseerden we onze droom van een vakantieboerderij. In de afgelopen jaren hebben we dit mooie huis alleen en met veel handwerk opgebouwd. Een warm welkom! Op een zeer afgelegen locatie vindt u een comfortabel, volledig uitgerust vakantiehuis. De dikke houten muren voegen charme en gezelligheid toe - perfect voor een geslaagde vakantie.
Gastheer sinds: 18-12-2006
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 6h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Svenska
Advertentienummer: 13248
Andere accommodaties van Dhr. C. Schenk
Oviksfjällen, Zweden, Europa
Oviksfjällen, Zweden, Europa
Oviksfjällen, Zweden, Europa
Neem contact op
privé-website:
Moderne blokhut in Jämtland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Advertentienummer: 13248
Laatst bijgewerkt: 13.10.2026
Advertentie online sinds: 19 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/13248.htm
«Moderne blokhut in Jämtland» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.
Danke für die unvergessliche Zeit im Oviksfjällen.
Christoph und Miriam sind sehr nette und offene Gastgeber, die stets für ihre Gäste da sind und viele tolle Tipps für (Winter-) Wanderungen und Ausflüge parat haben.
Die Lage in Schwedens unberührter Natur ist traumhaft. Dank hervorragend gespurter Langlaufloipen und sehr gut ausgeschilderten Schneeschuhwanderwegen kann man sie direkt vom Haus aus ungestört entdecken.
Galå Fjällgård ist ein magischer und ganz besonderer Ort zum Ruhe finden und wohlfühlen...
Die Blockhütte war sehr sauber, gemütlich, komplett mit allem notwendigem ausgestattet und von der Aufteilung gut durchdacht.
Gerne haben wir die Abende in der Grillhütte verbracht, die vor allem auch bei schlechterem Wetter, sehr gemütlich ist.
Die Natur und Umgebung um Galå Fjällgård ist einfach umwerfend und lädt sprichwörtlich zum Wandern, Mountainbiken und einfach um die Ruhe und Schönheit der Natur zu genießen ein.
Die Gastgeber - Miriam und Christoph - sind sehr freundlich und hilfsbereit. Ganz toll und hilfreich haben wir das neue Buch von Christoph gefunden, mit dem wir einige Wanderungen und Radtouren geplant und gemacht haben.
Eine Woche war leider viel zu kurz. Deshalb möchten wir gerne wiederkommen !
Herzlichen Dank an Miriam und Christoph für ihre Gastfreundschaft !
Schon zum 4. Mal waren wir jetzt bei Miriam und Christoph.
Es ist schon wie ein nach Hause kommen!
Das Haus Balder ist komfortabel eingerichtet, der Kaminofen spendete uns Wärme an kühlen Abenden und auch die Grillhütte wurde ausgiebig genutzt!
Hier ist alles vorhanden was zu einem gelungenen Urlaub dazugehört, bequeme Betten, eine gut eingerichtete Küche und vieles mehr.
Wir schätzen die Ruhe und die schönen Wanderwege, die unberührte Natur.
Und wir waren bestimmt noch nicht zum letzten Mal dort, wir kommen wieder!
Die nette Vermieterfamilie gibt Tipps für Wanderungen und Ausflüge. Uns hat es an nichts gefehlt.
In den Hütten ist alles vorhanden was benötigt wird und sogar etwas mehr! Wir fühlten uns gleich wohl und da wir einen etwas kalten Sommer erwischt hatten, haben wir den Kamin auch recht häufig nutzen können.
Wir freuen uns aufs nächste Mal!
Die unmittelbare Umgebung bietet viele Rad- und Wandermöglichkeiten zum "Hausberg", dem Galberget, zu den vielen Almen (mit Elchsichtung auf der Nachbaralm), nach Börtnan; das Kalfjäll ist von Glen und Arådalen aus schnell erreicht.
Ein rundum gelungener Urlaub.
Was hier auf die Beine gestellt wurde ist wirklich beeindruckend!
Super ausgestattete Blockhäuser bei denen es den Gästen an nichts fehlt. Bei Fragen stehen die Vermieter Tag und Nacht hilfsbereit zur Seite.
Die Hütten bieten mehr Komfort als wir uns jemals ausgemahlt hätten und man kann den Aufenthalt von Anfang bis Ende durchweg genießen.
Auch für junge Erwachsene bietet Gala Fjällgard Abenteuer und Erlebnis pur. Neben schönen Wanderungen und Ausflügen in die Umgebung kann man beim sonnen vor der eigenen Hütte Bekanntschaft mit so manchem Rentier schließen.
Wir haben unsere Ferien auf dem Anwesen sehr genossen und empfehlen es weiter...ohne Einschränkungen!
Die Umgebung ist wunderschön und wild.
Unbedingt Wanderungen und Tipps beim Gastgeber erfragen.
Auch der Preis stimmt!
Aber das Wichtigste: Man kann absolut entspannen, man fühlt sich wohl und die Ruhe und Abgeschiedenheit ist perfekt.