Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Adlerhorst-Hunsrueck.de

Nationaal Park Hunsrück-Hochwald, in het drielandenpunt Duitsland-Frankrijk-Luxemburg. Dt. Edelstein

Max.  12   gasten
210m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 12  gasten
210m²
4 Slaapkamers
Delen
DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

24 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 18 Jaren online



DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Bijzonder duurzaam Deze woning voldoet aan 12 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

24 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 18 Jaren online



Beschrijving

Adlerhorst-Hunsrück NaturDomizil, met aparte ingang - bij uw Hunsrück-Hochwald Nationaal Park gastheer:

Uw toevluchtsoord. Midden in de natuur van het nationale en natuurpark.
Geniet van het rustige landleven en de uitgestrektheid van de Hunsrück.
En van het natuurlijk gezonde BioLandhaus. Ontspannen - elke dag.

Het NaturDomizil Adlerhorst-Hunsrück is geschikt voor 2 tot 12 gasten.
Extra 4 kinderbedjes. Honden op aanvraag!!!

Wij hebben dit gezellige biologische landhuis van gezond maanhout en leem gebouwd, op een zonnige natuurlijke locatie aan de rand van het bos.
Het straalt vrijheid, warmte en rust uit - en het biedt ruimte. Wellness wonen, zeggen de gasten.
Als stel, met het gezin of met vrienden, om te wandelen, te ontspannen of voor familiereünies - in de Adlerhorst-Hunsrück past het.

Het NaturDomizil (5 sterren DTV) met royale 210 m² + 3 balkons, op de bovenste en bovenste verdieping van het prachtige BioLandhaus op een zonnige natuurlijke locatie met een prachtig uitzicht in de verte, staat tot uw beschikking (11 grote bedden, 1 matrasbed, 2 kinderbedden en 2 reisbedjes). De Adlerhorst-Hunsrück heeft een aparte ingang. U bewoont, afhankelijk van het aantal gasten/bewoners, 150 tot 210 m² plus 3 gemeubileerde balkons.
DSL-internet en vaste telefoon gratis.
Ook geschikt voor gehandicapten en rolstoelgebruikers. Vlak gazon, houten terrassen en verhard terrein met gratis parkeergelegenheid. Ingang zonder trappen. Uw eigen rolstoel wordt vastgemaakt aan de elektrische trapklimmer (tot max. persoonsgewicht 120 kg) en u kunt comfortabel via de gesloten trap (via de 1,15 m brede houten overloop trap) naar Adlerhorst-Hunsrück rijden. U vindt veel vrije ruimte op de ruim 160 m² grote bovenverdieping met 3 balkons (allemaal traploos). Ook de deuren zijn breed genoeg. Zo kunnen ook gasten die slecht ter been zijn op boomhoogte van het prachtige uitzicht over de Hunsrück genieten. Let op: De flat is niet geschikt voor zwaar gehandicapten of mensen met een dwarslaesie die afhankelijk zijn van hun speciale rolstoel en in hoogte verstelbare bedden nodig hebben die eronder geschoven kunnen worden. Mensen met een handicap moeten contact met ons opnemen om eventuele speciale problemen te verduidelijken.
In de fitnessruimte vindt u onder andere de "sweat box" (=4-persoons infrarood warmtecabine met toermalijn geneeskrachtige stenen en nog veel meer).


De exclusieve beukenhouten keuken: koelkast met extra bio-fresh koeling en vriesvak, vaatwasser, merkgebonden roestvrijstalen kookgerei en vele kleine apparaten Tegenover het eetgedeelte bevindt zich het kookeiland met grote 5-pits keramische kookplaat en gestoffeerde krukken. Grote, ovale massief houten eettafel met stoelen, 3 kinderstoelen en oude boerenkasten met veel servies en bestek nodigen uit tot gezellige maaltijden. Een grote hoekbank, TV (flatscreen), DVD-speler met DVD's, Grundig stereo-installatie, CD's en vele andere voorzieningen maken de gezellige woonruimte compleet. Het appartement heeft een ingebouwde kluis (met elektronisch sleutelslot) voor waardevolle spullen.
De grote marmeren badkamer heeft een bad, een gelijkvloerse glazen douche, 2 wastafels met houten kastjes, een WC en een scherm om de kamers te scheiden. Ernaast is een aparte ruimte met WC, urinoir en wasruimte.

Kleine en grote "kapiteins" zijn dol op het enorme speelschip "Hochwaldsonne" (6 m x 3 m) met weerbestendig ingerichte hut, schatkist, zeil, stuurwiel, scheepsbel, anker, vis, zeepaardje en de meeuw op het kajuitdak.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Babybedje (60x120 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
kinderbed (60x120 cm)
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
kinderbed (70x145 cm)
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Eenpersoonsbed (100x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Skilift 8 kilometer

8 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 35 kilometer Frankfurt-HAHN

35 kilometer

Station 15 kilometer Idar-Oberstein u. Neubrücke

15 kilometer

Snelweg-afrit 15 kilometer Birkenfeld/Nahe

15 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Welkom in de NaturUrlaub!
Hier kunt u opgelucht ademhalen en u thuis voelen in de natuurlijke en verzorgde ambiance (5 DTV-sterren) van het zonnig gele BioLandhaus - midden in de vrije natuur.
Ons pand - met een fantastisch panoramisch uitzicht - is rustig gelegen (zonder wegverkeer) in het buitengebied van Hattgenstein en alleen te bereiken via een privépad.

Het bestaat uit weide- en bosgrond en de 3200 m² huiskavel. Dit is volledig omheind (met afsluitbare poortingang). Hier is de verharde gratis parkeerplaats en de grote gemeubileerde houten terrassen met zitgroepen onder schaduwrijke eiken. Er is een zonneweide, de grote verkeerslichtparasol, relaxligstoelen en de hangende ligstoel.
Barbecueliefhebbers kunnen gebruik maken van de grote pan wok (van gietijzer, voor aardappelen, groenten, enz.) en de grote mobiele barbecueplaats (multifunctionele barbecue van roestvrij staal met 2 vierkante roosters, een rond draaiend en draaibaar rooster, 1 barbecuespit voor rollade, kip, speenvarken, enz.) Barbecuehout gratis!
De gezellige avonden met een laaiend vuur in de terrashaard (brandhout gratis!) en lantaarnlicht zijn erg populair. Tegelijkertijd kan de bosuil "Toni" geruisloos boven u zweven en cirkelen de vleermuizen rond het huis.
Uitgestrekte groenzones met heide, struiken en rotstuinen.
Speeltoren met glijbaan, rekstok, klimwand incl. veiligheidstuig, 2 schommels/gymnastiekringen, klimnet, ladder en touw. Buitentrampoline met veiligheidsnet.
Groot boomhut speelschip "Hochwaldsonne". Verder is er een 25 m lange slackline, 2 tafeltennistafels, berg skelter met duozitje, 2 kinderfietsen, 2 Winther driewielers, 1 houten loopwiel, bolderkar, ballen, badminton, springtouw, diverse ballen, hoelahoep, frisbeeschijf, Vikingschaak.

Grote vijver met waterplanten, vissen en kikkers en andere amfibieën en een beekje en waterval. Er zijn ook talloze vlinders, libellen, hagedissen, grasslangen en andere dieren, waaronder watervlooien. Vanuit het huis/erfgebied kunnen edelherten, reeën, vossen, hazen en eekhoorns worden waargenomen. Soms bezoekt een hermelijn ons. Zelfs de zeer schuwe wilde kat kan hier gezien worden. Van hieruit kunt u het gebrul van de herten horen tijdens de bronsttijd in de herfst. Wouwen, haviken, buizerds, torenvalken en sperwers maken hun rondjes. Gaai, fazant, reiger en wilde eend voelen zich hier net zo thuis als de vele kleine vogels en zangvogels.
Sfeervolle stemmingen zoals schitterende zonsopgangen, wijd uitgestrekte regenbogen, opbollende mist in het dal of de avondgloed boven het hoge bos maken indruk op de zintuigen. Achter het hek vindt u soortenrijke weiden.
Direct vanaf de poort van de boerderij kunt u wandelen, joggen en fietsen door het dichtbeboste middelgebergtelandschap. De Saar-Hunsrückklim (Duitslands meest gewaardeerde langeafstandswandelpad) met zijn droomlussen, eveneens hoog gewaardeerd door het Duitse wandelinstituut, ligt in de centrale omgeving.
Onze honden "Ben" (Bordercollie/Engelse Setter) en "Luna" (Appenzeller-mix teef) horen bij ons, evenals de kudde kippen die ons van biologische eieren voorziet.
Restaurants (ook met party-/bezorgservice) en bakkerij op 1000 m. Klein openluchtzwembad op 500 m. Wijkstad met verwarmd buitenzwembad, vele winkels, banken en met alles wat je nodig hebt op ongeveer 8 km.

Hattgenstein. In de Hunsrück. Aan de top!
Ons kleine dorp ligt aan de zuidelijke rand van het Zwarte Woud, direct naast het nationale park Hunsrück-Hochwald en het natuurpark Saar-Hunsrück. Hattgenstein is het hoogst gelegen dorp in de Hunsrück (500 tot 750 m hoog). Het is gebouwd op de zonnige zuidoostelijke helling - met bijna eindeloze vergezichten. U vindt er Hunsrückse vakwerkhuizen en het oude klokkenhuis uit de 16e eeuw, dat nu dienst doet als bedehuis. Het is de kleinste kerk van Duitsland. Helemaal bovenaan, verscholen in het aangrenzende bos, ligt een mystiek rotslandschap. Zijn hoogste uitloper, de "Hattgenstein", wijst naar de hemel als de "duim van God". Het dorp is ernaar genoemd. Er tegenover staat een 27 meter hoge uitkijktoren met uitzicht tot ver over het Saarland, de Pfalz, het Nahedal en het Hochwald. Hier is een beheerde hut waar typisch hutteneten wordt geserveerd.
Aan deze kant grenst ons dorp aan het "Toverbos", waar Willi-Wurzel u naar de monumentale "Hambachrots" en zijn gebeeldhouwde magische kabouter- en elfenvrienden leidt, of u begeleidt op het bosnatuur- en blotevoetenpad. Hier bevindt zich ook het natuurfitnesspark en het mountainbikeparcours. De "Saar-Hunsrück-Steig" met zijn "Traumschleifen" ligt in de centrale nabijheid.
Het aquapark "Pyramide" met subtrop. Het aquapark "Pyramide" met subtropisch waterlandschap, 93 m reuzenglijbaan en het "Wellness- u. Saunapark" ligt op 1200 m afstand.
In een paar minuten met de auto bereikt u Idar-Oberstein en de Duitse Edelsteenweg, evenals het Nationaal Park Hunsrückhaus op de Erbeskopf, met tentoonstellingen, zomerrodelbaan, boshoog touwenparcours "HighLive", skigebied en nog veel meer.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Jagen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Skiën
Snowboarden
Surfen
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 150
Aanbetaling: 33 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

LET OP: De prijscalculator op dit portaal kan alleen prijzen berekenen volgens seizoen. Het zal tot een verkeerd resultaat komen als de prijzen worden gespreid volgens de lengte van het verblijf. Wij helpen u graag bij het bepalen van uw totaalprijs.

De Adlerhorst-Hunsrück biedt bijzonder gezinsvriendelijke prijzen! Om gasten die afhankelijk zijn van vakantieperiodes niet te benadelen, worden onze prijzen niet naar seizoen, maar naar verblijfsduur gespreid. Dat betekent: hoe meer nachten u verblijft, hoe lager de prijs!
Vanaf 14 nachten: 70 €/nacht voor 2 gasten, elke extra gast 15 €/nacht.
Vanaf 10 nachten: 80 €/nacht voor 2 gasten, elke extra gast 17 €/nacht.
Vanaf 7 nachten: 90 €/nacht voor 2 personen, elke extra persoon 20 €/nacht.
Voor 5 en 6 nachten: 100 €/ÜN voor 2 gasten, elke extra gast 23 €/ÜN.
Voor 3 en 4 nachten: 110 €/nacht voor 2 gasten, elke extra gast 25 €/nacht.
Baby's (tot 12 maanden) slapen gratis in een overdekt kinderbedje in de kamer van de ouders.
Borg: tot 6 gasten 100 €, meer dan 6 gasten 150 €.
Hond op aanvraag. 8 €/nacht. Borg + 100 €.
De Adlerhorst-Hunsrück is in totaal 210 m² groot + 3 balkons. Het is gelegen op de bovenste verdieping en zolder van het grote BioLandhaus.
Ongeacht het aantal gasten woont u altijd in het kook-eet-woongedeelte met 3 balkons, hal, grote badkamer en, als er minstens 4 gasten zijn, de aparte toiletruimte (met WC, urinoir en wasruimte).
Voor totale bezetting met 2 gasten omvat dit: Koken-eet-wonen = 80 m², de hal en de grote marmeren badkamer en 1 slaapkamer met 2 bedden.
Als elk van de twee gasten een eigen slaapkamer wenst, moet dit voor de reservering worden gemeld. Er geldt een eenmalige toeslag van € 25 per extra slaapkamer.
Tijdens het hoofdvakantieseizoen (ongeveer van half juni tot half september) zijn alleen boekingen van 7 nachten of meer mogelijk.
Tijdens Kerstmis/Nieuwjaar zijn alleen boekingen van minimaal 14 nachten mogelijk. Dat begrijpt u vast wel.
Er zijn geen extra kosten. Alles is inbegrepen (opgemaakte bedden, douche- en handdoeken, energiekosten, water, afvalkosten en nog veel meer) of in het 5-sterren gratis pakket (barbecue en brandhout voor buiten, kaarsen, waxinelichtjes, vaatwastabletten, keukenrol, aluminiumfolie, bakpapier, shampoo, douchegel, cosmetische doekjes, toiletpapier en nog veel meer).
Voor meer informatie, zie: , Prijzen en Voorwaarden pagina.

Annuleringsvoorwaarden:

Je kunt dit nalezen op adlerhorst-hunsrueck.de onder de pagina Gratis/Prijzen en AGB.


Je kunt dit nalezen op adlerhorst-hunsrueck.de onder de pagina Gratis/Prijzen en AGB.


meer informatie:

In de fitnessruimte van het BioLandhaus vindt u onder andere de "zweetbox" voor 4 personen. Gasten kunnen tegen een kleine vergoeding gebruik maken van deze infrarood warmtecabine.
Altijd gratis beschikbaar:
Oplaadstation voor e-bikes.
Gemeubileerde balkons en terrassen, gratis parkeren, afsluitbare garage (voor motoren en fietsen, kinderwagens, sportuitrusting enz.), barbecuefaciliteiten met barbecuehout, kaarsen/theelichtjes, afwasmiddel, vaatwastabletten, koffiefilters, keukenrol, vloeibare zeep, douchegel/shampoo, bubbelbad, cosmetische doekjes en alle vuilniszakken. Het 5-sterren gratis pakket wordt hieronder beschreven. U kunt gratis - en op eigen risico - gebruik maken van de fitnesstoestellen in de kelder, de sporttoestellen en de kinderspeeltoestellen in de buitenruimte met het grote speelschip "Hochwaldsonne", alsmede van skelters in de bergen met duozitje, vliegeren, touwtje springen, slackline, badminton en in de winter sneeuwschoenen.
Vanaf de vaste telefoonlijn in de vakantiewoning kunt u gratis bellen naar het Duitse vaste telefoonnet en dat van de buurlanden. Voor gesprekken met het mobiele telefoonnet moet worden betaald.
Voor 14 nachten is 1 x wasgoed incl. wasmiddel gratis. (Wasmachine voor gasten in de kelder van het huis)
Bij aankomst staat er een schaal met vers fruit op de eettafel. Bij vertrek ontvangt u een klein edelsteencadeautje.
Aankomst en vertrek bij voorkeur op zaterdag; aankomst vanaf 16.00 uur, vertrek tot 10.00 uur (of in overleg).
Meer informatie en betaling op de homepage:
In geval van annulering/afwezigheid is 90 % van de huurprijs verschuldigd voor elke dag waarop de flat niet aan een ander kan worden verhuurd. Een annuleringsverzekering wordt aanbevolen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 29-08-2025


55 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
5.0 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mei 2024

Susanne H. uit Bad Krozingen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooie vakantiewoning voor ontspanning en quality time met anderen.

Onze groep (familiebijeenkomst 8 volwassenen en 3 kinderen) heeft echt genoten van het verblijf. Het appartement is erg gezellig en de keuken is geweldig ingericht voor zoveel mensen. We hebben de tijd zonder mobiele telefoon als zeer positief ervaren, omdat iedereen daardoor tijd heeft genomen voor zichzelf, voor gesprekken en natuurlijk voor de kinderen. De kinderen hadden veel plezier in de tuin en met de go-kart/loopfiets, enz. De omgeving met het natuurpark Hunsrück biedt een goed aanbod aan excursies. Als tip voor toekomstige gasten: sommige mobiele telefoons schakelen (ondanks volledig uitgeschakeld) automatisch aan wanneer ze worden aangesloten op elektriciteit en schakelen ook automatisch in wanneer ze worden losgekoppeld. Daarom is het het beste om de telefoon echt in de auto te laten liggen voor een stralingsvrij huis. Bedankt aan familie Herber voor de mooie dagen.

Juli 2023

Matthias K. uit Bremen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldige ervaring

Een prachtige nieuwe ervaring in het Adelaarsnest. Het appartement biedt enorm veel ruimte. Alles is uitstekend. Landschap en uitzicht, een droom! Ik was echt sceptisch over de offline vakantie. Is dit allemaal echt waar? Een heel duidelijk JA. Ik heb al lang niet zo goed geslapen als in het Adelaarsnest! Ik ben nu zo overtuigd dat ik thuis onze tv uit de slaapkamer heb gehaald, evenals de wifi-tv-ontvanger. Mijn telefoon wordt ook uitgezet of in de keuken gelegd. De gastheren zijn super vriendelijk en behulpzaam. Mijn dochter van 6 vond het zo leuk dat ze vroeg of we het appartement niet konden huren :) We komen graag terug.

April 2022

Annemarie V. uit K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles geweldig bij Adlerhorst-Hunsrück

Super mooie plek om te verblijven in het nationale park gebied.
Super rustige, afgelegen locatie zonder wegverkeer.
Superbreed uitzicht over de Hunsrück.
Super uitrusting, er ontbreekt niets.
Super goed onderhouden, binnen en buiten.
Veel ruimte, binnen en buiten.
Heerlijk om te ontspannen van de stress van alledag.
Ook geweldig voor mensen met een allergie, alles is biologisch.
Super geweldige speeltoestellen, de kinderen wilden blijven.
Super aardige gastheren, altijd aanspreekbaar.
Super, we komen terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Januari 2022

Chr. P. uit Trier

4,0
5 5 1 4 5
Toon Duits

Steeds weer met plezier

We brachten een geweldig verjaardagsweekend door met de familie in dit prachtige en perfect ingerichte huis.

Niets ontbrak, sneeuw en zon droegen bij aan het welzijn.

We komen graag terug.

Dank aan de familie Herber

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen

Juni 2021

R. K. uit B

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wellnessvakantie op 500 meter hoogte in het Nationaal Park Hunsrück-Hochwald.

Na 3 jaar trok het ons weer naar onze wellness-oase in de natuur.
We zijn allemaal veel onderweg voor ons werk en hebben nergens anders zo goed geslapen; niet in de duurste hotels en ook niet in ons stadsappartement. Hier komen we tot rust en vullen we onze levenskracht aan - het is gewoon geweldig. De op gezondheid gerichte uitrusting van het huis heeft duidelijk effect. Het drinkwater is hier fluweelzacht en de lucht is stofvrij. De allerbeste ontspanning voor een gunstige prijs. De hartelijke gastheren verdienen meer dan de 5 sterren van DTV.
Tot de volgende keer. Richard en Eva, Henry en Ilka, Werner en Heidi.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf *****Adlerhorst-Hunsrück NaturDomizil
Mevr. G. Herber

Mevr. G. Herber

Beste gasten! De foto is genomen tijdens een 2 weken durende tocht door het Nationaal Park Hohe Tauern. Mijn man en ik zijn vakantiegangers van het Nationaal Park. De zuidelijke Hunsrück is mijn/onze thuis. Wij zien het als een geschenk om hier midden in de natuur van het Nationaal Park Hunsrück-Hochwald thuis te zijn. Voor uw kostbare vakantiedagen, beste gasten, nodigen wij u van harte uit om dit voorrecht met ons te delen. Voel u thuis en geniet met al uw zintuigen van uw 5-sterren NatureDomicile Adlerhorst-Hunsrück en de prachtige natuur van ons weidse, mooie middelgebergtelandschap. U bent van harte welkom.


meer informatie

Objectnummer: 14303

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 18 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/14303.htm


«Adlerhorst-Hunsrueck.de» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 55 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Bijzonder duurzaam Deze woning voldoet aan 12 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit