Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
214 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 18 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
CHATIBOT (Chateau de Ribot) is een 300-jaar oude kasteel-achtige stenen huis tussen de Provence, de stranden van de Camargue, de kloven van de Ardèche en de Cevennes Nationaal Park, aan de rand van een klein gehucht genaamd Ribot met een gorgious zicht op de Cevennen en de hoogste berg , de Mont Lozère.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 90 kilometer
90 kilometer
Meer 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 15 kilometer
15 kilometer
Snelweg-afrit 60 kilometer
60 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
CHATIBOT is toch zeer rustige centrale locatie. Voor Baker duurt het 5 minuten om te zwemmen in de Cèze 10 minuten. In een uur bent u bij de Middellandse Zee in een uur in het skigebied.
Steden als Arles, Nîmes, Avignon lenen zich voor korte trips. De wekelijkse markt in Uzès is een van de mooiste Zuid-Frankrijk. CHATIBOT heeft een prachtig terrein van ongeveer m², begrensd door twee stromen, gerangschikt in terrassen, met stenen muren en - verdeeld trappen, bebouwd met wijngaarden, olijfbomen, fruitbomen en vele sierplanten. CHATIBOT gecombineerd Flair (oude, gerestaureerde stenen vloeren en plafonds, open haarden, fonteinen, brood oven, ...) met het comfort (centrale verwarming, zeer hoge kwaliteit badkamers, moderne keukens, ....).
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 500 |
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijs geldt voor een bezetting van 4 personen. Voor een ander aantal personen ook Preise "verandering. Vraag naar aanbieding! |
Annuleringsvoorwaarden:
De annuleringsvoorwaarden zijn vastgelegd in de huurovereenkomst. Vanwege de coronasituatie heeft u bovendien een buitengewoon opzeggingsrecht voor alle gemaakte boekingen tot, voorlopig, 31.03.2021, met volledige terugbetaling van uw betaalde bedrag.
Neem contact op:
'CHATIBOT - een herenhuis in de Cevennen' is een van de twintig droomhuizen uit heel Frankrijk, de Duitse architect en schrijver Thomas Drexel onder deze titel in zijn geïllustreerde boek, Maison Francaise - kopen oude huizen in Frankrijk, renoveren, te genieten ', gepubliceerd in 2005, toen DVA, zeer illustratief beschreven. Kijk voor het internet.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-02-2026
37 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2023
Detlef G. uit Saint -Florent-sur- Auzonnet
Absoluut geheime tip! Een paradijs midden in de natuur.
Het huis is een fascinerend levenswerk van Detlef. Hij neemt de tijd om tips te geven over de regio die je in je leven moet hebben gezien.
Augustus 2023
T K. uit Augsburg
Mijn huis is dit kasteel!
We hadden een fantastische week in de Chatibot. Het is het totaalpakket dat ons heeft overtuigd.
Allereerst het prachtige landgoed. Het kasteelachtige, imposante gebouw dat je echter niet terugstuurt naar de donkere middeleeuwen, maar is voorzien van zeer goede voorzieningen en comfort en uitnodigt om je op je gemak te voelen.
De tuin, het sensationele zwembad (met kleurrijke lichteffecten als je dat wilt), de vele charmante zitplaatsen, de barbecue, enzovoort. Zeer geslaagd is de slimme indeling van de appartementen, zodat je ook prima op jezelf kunt zijn. Je leeft te midden van een idyllisch, oorspronkelijk stukje natuur. Beneden de rivier, in het dorp een kleine maar fijne bakker, in de buurt een zeer aan te bevelen paardenstoeterij.
En dan komt de locatie er nog bij: we hebben geweldige uitstapjes gemaakt: naar Avignon, naar Uzès, naar Nîmes, om te kajakken onder de Pont du Gard door, enzovoort. Toegegeven, de laatste kilometers zijn een beetje nauw, maar a) helpt de gastheer daar uitstekend bij en b) wil je toch nauwelijks meer weg als je er eenmaal bent. Er is ook een broodjesservice.
Het bijzondere is echter de gastheer met zijn charmante familie. Van het attente, behulpzame contact voorafgaand aan het verblijf, de vele goede tips tijdens het verblijf en het prettige zorgen op de achtergrond - dit alles heeft de Chatibot niet alleen tot een accommodatie gemaakt, maar tot een thuis. Een thuis in Zuid-Frankrijk - wat wil je nog meer? Duidelijke aanbeveling.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
Augustus 2022
Anja M. uit Herford
Elk moment opnieuw
We zijn nog nooit in Frankrijk op vakantie geweest en waren zeer aangenaam verrast over hoe mooi het was
De heer Gihr, een zeer goede verhuurder, gaf ons goede adviezen die we graag accepteerden
Wij zullen graag weer bij de heer Gihr boeken.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
April 2022
Conrad W. uit Dresden
Een unieke accommodatie met garantie op ontspanning
We hebben genoten van ons verblijf in deze prachtige accommodatie en werden voorzien van vele waardevolle excursies en insider tips. U ziet en ervaart de passie van de gastheren voor dit unieke huis in elke hoek van de kamers en in de tuin. Alles is met liefde en oog voor detail ontworpen
Wij komen graag terug en bevelen Chatibot zonder voorbehoud aan.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Romantische vakantie
September 2021
Karin und Ralf G. uit Saarlouis
Droomvakantie aan de rand van de Cevennen
We hebben voor het eerst vakantie in deze regio van Frankrijk gehad en waren absoluut enthousiast. Geweldige, goed onderhouden woning weg van het gebruikelijke toerisme. Het kasteelachtige karakter van het huis, de afgelegen ligging en de rust midden in de natuur zorgden voor een week volledige ontspanning. Het werd echter nooit saai, omdat gastheer Detlef ons elke dag met veel inzet nieuwe excursiebestemmingen aanbeval - Nîmes, Pont du Gard, Uzès, Ardèche, Cevennes-tours. Helaas was de week veel te kort, dus we zullen zeker terugkomen. Zeer aanbevolen voor avontuurlijke mensen die hun vakantie individueel willen doorbrengen buiten het massatoerisme.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Contact
Bedrijf CHATIBOT
Dhr. D. Gihr
In meer dan 20 jaar hebben wij CHATIBOT stukje bij beetje gerestaureerd en uitgebreid. Ondertussen, ons centrum van het leven is hier. Niet in het minst omwille van een universitaire opleiding in Frankrijk kennen wij de taal, het land, de mensen en de cultuur heel goed.
Gastheer sinds: 14-04-2007
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 24h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, portugiesisch
Advertentienummer: 15799
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Saint-Florent-sur-Auzonnet, Languedoc-Roussillon, Okzitanien
Lunel
St. Sauveur de Cruzières, Zuid-Frankrijk, Frankrijk
Neem contact op
privé-website:
CHATIBOT
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen Ferienhaus in Okzitanien
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Gard
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Saint-Florent-sur-Auzonnet
Advertentienummer: 15799
Laatst bijgewerkt: 09.03.2026
Advertentie online sinds: 18 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/15799.htm
«CHATIBOT» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 37 gegeven Beoordelingen.