Fantastische ligging
100% Aanbeveling
114 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 7 Jaren online
Beschrijving
Wij verhuren onze vakantiewoning in het vakantiepark Aquadelta in Bruinisse / Zeeland.
De woning is gelegen in het parkdeel de Kreek en is in 2016 volledig gerenoveerd en nieuw ingericht.
Het huis biedt voldoende ruimte voor 4 personen plus een klein kind.
Op de begane grond is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed (140x200 cm) en de badkamer met douche, WC en wastafel. De nieuwe kitchenette is uitgerust met een vaatwasser, keramische kookplaat met oven, magnetron en een koelkast met vriesvak.
In de woonkamer kunt u 's avonds ontspannen bij de open haard. Er is ook een nieuwe flatscreentelevisie met Duitse programma's.
Het terras biedt de hele dag door prachtige zonneschijn door de zuid/west oriëntatie. De woning grenst aan een kleine speeltuin, zodat de kleintjes kunnen spelen en de volwassenen op het terras in de zon kunnen liggen. De bestaande open haardgrill laat niets te wensen over.
Op de bovenverdieping is er een apart toilet en nog een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden.
Het vakantiehuis heeft alles wat u nodig heeft voor een uitstapje met een peuter:
- Serviesgoed en kinderstoel voor kinderen
- Krukje in de badkamer
- Deurbeschermer voor de bovengenoemde slaapkamer
- Speelgoed
- een reisbed, dat gratis gebruikt kan worden.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Meer 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiepark biedt een zwembad, tennisbaan, tafeltennis, tafeltennis, tafelvoetbal, bowling, squash, biljart, minigolf (sommige tegen betaling).
Ook zijn er diverse speeltuinen, een gratis binnenspeeltuin en kinderanimatie in het hoogseizoen. Er is een manege in de directe omgeving.
In het centrum van het park vindt u een supermarkt (dagelijks geopend), restaurant, bistro, wasserette en fietsverhuur.
De 18-holes golfbaan ligt direct naast het vakantiepark.
Het park grenst direct aan het Grevelinger Meer, ideaal voor zwemmen, varen, waterskiën, surfen, kitesurfen, vissen en duiken.
In de directe omgeving van de nieuwe jachthaven bevindt zich een kindvriendelijke baai. (ongeveer 5 minuten lopen).
Er is een bootverhuur, een zeilschool en een grote waterspeeltuin voor kinderen. Het vissersdorp Bruinisse ligt op ongeveer 1 km afstand.
In de omgeving vindt u vele bezienswaardige steden en bezienswaardigheden. Informatiemateriaal is verkrijgbaar bij de receptie.
Mogelijke excursiebestemmingen kunnen zijn:
Zierikzee (10 km), Goes (20 km), Middelburg (50 km), Rotterdam (50 km), Den Haag (80 km), Antwerpen (80 km).
Het is ongeveer 30 km van de brede Noordzeestranden.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Neem contact op:
Alle energiekosten en toeristenbelasting zijn inbegrepen in de huurprijs.
De kosten bedragen 50,- Euro eenmaal per verblijf.
U bent van harte welkom om uw hond mee te nemen voor een extra 10,- Euro per week.
De dag van aankomst en vertrek is altijd zaterdag.
Buiten het seizoen zijn wijzigingen mogelijk op afspraak.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 27-01-2026
22 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2024
Sabkne G. uit Velbert
Mooi weekend
Alles daar, comfortabele bedden, rustige park
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Antwoord van Mevr. M. Link:
Vielen Dank für ihre Bewertung.
Sie dürfen gerne wiederkommen.
Augustus 2024
Nadine K. uit 52379 Langerwehe
Schöner Kurzurlaub
Wij hebben onze korte vakantie doorgebracht in dit leuke huisje. De communicatie met de verhuurster verliep altijd super en soepel. Het huis was leuk ingericht en de ligging in het park was goed! We waren eerder al eens in een ander huis in dit park, dat we niet meer zouden huren. Dit huis zouden we echter altijd weer kiezen voor een korte vakantie. De netheid was nu niet helemaal optimaal, maar het was in orde. Hier kan men als verhuurder denk ik alleen op het schoonmaakbedrijf vertrouwen, dat misschien in de zomervakantie wat drukker had. Wat de uitrusting betreft, was alles aanwezig wat we nodig hadden. Het park zelf kon wat beter onderhouden worden, maar ook hier was het in orde. De omgeving is goed geschikt voor uitstapjes. Te voet is er voldoende te bereiken.
We danken de verhuurster voor de vriendelijke communicatie en zullen zeker nog eens terugkomen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Mevr. M. Link:
Vielen Dank für die freundliche Bewertung. Schön, dass es Ihnen bei uns gefallen hat. Sie dürfen natürlich natürlich gerne wiederkommen.
April 2024
Nadine P. uit Buschweg 22, 53773 Hennef
Gezinsvakantie met hond.
Het vakantiehuis was voor ons, met kind en hond, optimaal geweest.
Er ontbrak niets en je kon echt ontspannen en tot rust komen.
Naar het Noordzeestrand bij Renesse reden we ongeveer een half uur.
Het was ongelooflijk mooi daar en zeer aan te bevelen.
De Aquadelta Park zelf was ook leuk, maar we hadden meer verwacht wat betreft attracties voor kinderen.
Maar je moet ook zeggen dat we hier en daar niet zo'n mooi weer hadden en het moeilijk maakte om überhaupt iets te ondernemen.
Hierdoor stond de speeltuin onder water, dus je kon geen tafeltennis spelen, enzovoort.
Maar ik denk dat in de zomer, met mooi weer, de activiteitenlust of mogelijkheden nog beter zijn en je dan veel meer mogelijkheden hebt om optimaal van de Aquadelta Park te genieten.
Al met al, kun je niet klagen! Het was een ongelooflijk mooie vakantie en we zouden op elk moment weer teruggaan, vooral naar het vakantiehuis van Familie Link.
De communicatie was top, als er suggesties of vragen waren, kwam er ook snel een antwoord.
De boeking verliep vlot, zonder complicaties, enz.
Het is zeker een aanrader!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Mevr. M. Link:
Vielen Dank für die ausführliche Bewertung.
Mit dem Wetter war es nicht so rosig aber es freut uns, dass Sie sich trotzdem wohl gefühlt haben. Sie dürfen natürlich jederzeit wiederkommen.
Februari 2024
Andrea L. uit Schwalmtal
Alles prima! : Alles prima!
We voelden ons zeer comfortabel in het huis. Alles was geweldig! Aangename communicatie met de verhuurder. Bij vragen kregen we prompt een antwoord! Optimale locatie voor uitstapjes. Je kunt heerlijk wandelen in de omgeving, ideaal ook voor honden. We zouden het huis weer huren.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Antwoord van Mevr. M. Link:
Vielen Dank für die ausführliche und tolle Bewertung und dass Sie sich wohlgefühlt haben. Sie dürfen natürlich jederzeit wiederkommen.
December 2023
Franziska D. uit Ochtendung
Koppelvakantie met hond
Het waren geweldige dagen! We wilden op de dag van vertrek spontaan tot 's middags blijven, dat was absoluut geen probleem. Graag weer!! :-)
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Romantische vakantie
Antwoord van Mevr. M. Link:
Vielen Dank für die tolle Bewertung. Sie dürfen gerne wiederkommen.
Contact
Mevr. M. Link
Gastvrouw sinds: 29-12-2018
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans
Advertentienummer: 189328
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Bruinisse, Zeeland, Nederland
Bruinisse, Zeeland, Nederland
Bruinisse, Zeeland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 189328
Laatst bijgewerkt: 29.01.2026
Advertentie online sinds: 7 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/189328.htm
«ohne» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 22 gegeven Beoordelingen.