Vakantieappartement Gezinsvakantie Lignano Sabbiadoro
en commissies
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Een lift maakt het makkelijk, niet alleen bij aankomst en vertrek. De objecten FRIUDI540 (6 personen), FRIUDI501 (7 personen), FRIUDI502 en FRIUDI503 (elk 8 personen) bevinden zich in hetzelfde gebouw. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. ++ HUISDIEREN:: Alleen kleine honden tot 20kg toegestaan. Geef de grootte van je hond aan bij het reserveren++, 1 gratis "Light WI-FI (geen streaming geen download) voor 3 apparaten per keer
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 55 m² groot en is geschikt voor maximaal 7 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is op de bovenverdieping. Het appartementencomplex wordt gewenst voor een lift. De woning bevindt zich op de 10e verdieping. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, eethoek, TV, kluisje en met een panoramisch uitzicht op de zee en de lagune. De eethoek heeft plaats voor 7 personen. U heeft toegang tot het overdekt balkon met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. keuken met afwasmachine, elektrisch fornuis, bakoven, koelkast (vriesvak) en magnetron. U heeft toegang tot het balkon. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel, WC, bidet en haardroger.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen. "VOOR AANKOMSTEN OP 03.06., 04.06., 05.06., 06.06. en 07.06. bedraagt de borg 800 euro, die ter plaatse betaald moet worden. Vroege aankomst is mogelijk tegen een vergoeding van 30,00€. Bij het boeken van de service kunnen de sleutels worden overhandigd op zaterdag tussen 11:00 en 13:00 uur en op zondag tot en met vrijdag tussen 11:00 en 12:00 uur."
Huisdier: toegestaan, EUR 15.00/dier en dag.
Ligging: Lignano, wijk Sabbiadoro. De vakantiewoning ligt in een in 2019 gebouwde appartementenhuis en is modern en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een drukke omgeving. Bij het huis zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. geen minibus De dichtsbijzijnde winkels zijn op 250 m afstand, restaurant 200 m en centrum 200 m.
In de zomer: Adriatische Zee in Lignano Sabbiadoro 300 m, zandstrand in Lignano Sabbiadoro, 300 m van uw verblijf vandaan.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : internettoegang, Airconditioning, Parkeerplaats, Wasmachine, Elektriciteit, Gas, Water, Toeristenbelasting (onder 12 jaar), Beddegoed (wekelijkse wissel), WLAN Internettoegang.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeslag voor kort verblijf (minder dan 6 dagen) verplicht 138 € per boeking per verblijf.
Kosten ter plaatse: Verplicht: Eindschoonmaak 40 € per accommodatie per verblijf. Toeristenbelasting volgens plaatselijk tarief (inzoverre gevraagd). Naar wens: Kinderstoel 2 € per stuk per dag. Handdoeken ( bestellen bij de boeking) 12 € per persoon per bezetting en wissel. Babybedje – bij de boeking bestellen aub. 4 € per bed onder 3 jaar per dag.
Waarborgsom: EUR 200,-/object.
Licentie- of registratienummer: CIN: IT030049B49RZ8ZSH5
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 0.25 kilometer
0.25 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 12-05-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG

Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vakantieappartement
Lignano Sabbiadoro, Friuli-Venezia Giulia, Italië
2 Beoordelingen
vanaf €141 Per nacht
Vakantieappartement
Lignano Sabbiadoro, Friuli-Venezia Giulia, Italië
2 Beoordelingen
vanaf €163 Per nacht
Vakantieappartement
Lignano Sabbiadoro, Friuli-Venezia Giulia, Italië
2 Beoordelingen
vanaf €134 Per nacht
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Friuli Venezia Giulia
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 197390
Laatst bijgewerkt: 13.05.2025
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/197390.htm
en commissies
