Terug
Zoeken

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fažana

Max.  4  personen
40m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 7 Jaren online


Beschrijving

Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een 1000 m² groot, gesloten terrein met tuin met bloemen en bomen. Het terrein is met een hek omsloten. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Een barbecue is aanwezig. Er zijn hangmatten.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang leidt direct in de woon/slaapkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 2 extra bedden op slaapbank, zithoek en TV. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. keuken met gasfornuis (2 pitten), elektrisch fornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en Keuken met toegang naar de tuin. badkamer met douche, WC en haardroger.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 7.00/dier en dag.

Ligging: Fažana. Aan het eind van de doodlopende weg is nauwelijks verkeer. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een zonnige plek. Bij het vakantiehuis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 200 m afstand, restaurant 200 m en centrum 200 m. dokter, apotheek, bank elk 300 m in Fažana. Pula: vliegveld 15 km en station, discotheek, bioscoop elk 7 km. Een kinderspeelplaats op 300 m afstand.
In de zomer: Adriatische Zee in Fažana 300 m, strand met weide en zwemplateau's in Fažana, 300 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis, minigolf, watersportmogelijkheden elk 1000 m in Fažana. paardrijden in Manjadvorci 20 km. 9-hole-Golfterrein op het eiland Brijuni.

Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Ligstoelen.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting.

Waarborgsom: EUR 150,-/object.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Parkeren

Badkamer

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer 1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.2 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

Luchthaven 15 kilometer

Station 7 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Paardrijden
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene aanwijzingen voor annuleringen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
3.1 Inrichting
3.8 Prijs / kwaliteit
3.8 Service
4.6 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Daniele M.

3,8 4 3 4 4 4
Toon Italiaans

Grote, goed onderhouden buitenruimte

Friedrich H.

4,2 3 3 5 5 5
Toon Duits

De plaats is erg rustig en toch zeer centraal. Wasserij, bakker, restaurants, ijssalon, kleine winkeltjes en fruitkraampjes, allemaal dichtbij en op loopafstand. Je hebt de auto dus helemaal niet nodig tijdens je vakantie, tenzij je andere plekken wilt zien. De grote tuin is fraai aangelegd met veel fruitbomen, is niet zichtbaar voor de buren en is omheind.

Petra R.

3,2 2 3 3 4 4
Toon Duits

Sanitair is dringend vernieuwen, een slaapbank en moet worden vervangen door te dringen, anders heel groot omheind, ideaal voor hondenbezitters! Hond strand ligt op enkele minuten tussen de camping en het Luna Park (Port) lopen van het huis ongeveer 20!

Edda G.

4,8 4 5 5 5 5
Toon Duits

Accommodatie kleine maar zeer gezellige en gastvrije badplaats Porec! Zal ik aanbevelen!

Britta G.

3,2 3 3 3 3 4
Toon Duits

Als u op zoek bent naar rust, is het aan te bevelen. Prachtig voor honden

meer weergeven

Contact

Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG

I. Holiday Home AG

Gastheer sinds: 09-01-2019

Contacttalen: Duits, Engels, Pools

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 199802

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van I. Holiday Home AG

Alle accommodaties weergeven van I. Holiday Home AG

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 199802

Laatst bijgewerkt: 03.10.2026

Advertentie online sinds: 7 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/199802.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fažana» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat