Vakantiehuis Ontspannende vakantie Lignano Sabbiadoro
en commissies
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een gesloten terrein met tuin met bomen. Het terrein is met een hek omsloten. De woningen FRIUDI401 (7 personen) en FRIUDI402 (9 personen) bevinden zich op hetzelfde terrein. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras. Een barbecue is aanwezig. Eenvoudige gratis wifi voor 2 apparaten (niet streamen, niet downloaden). De whirlpool is niet verwarmd Het wellnessaanbod bestaat uit een whirlpool.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 1 verdieping, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 85 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkeuken met 2 extra bedden op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het terras. Kooknis met afwasmachine, gasfornuis, magnetron en koffiemachine. badkamer met douche en WC. 2 badkamer elk met douche, WC en (toegankelijk voor gehandicapten). slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 ledikant. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 40.00/dier en oponthoud.
Ligging: Lignano. Het vakantiehuis is twee-onder-één-kap en functioneel en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een vakantiehuis-gebied. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige plek. Bij het vakantiehuis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 750 m afstand, restaurant 550 m en centrum 600 m. station in Latisana 18,8 km. Lignano: dokter 450 m, apotheek 600 m en bank 850 m. vliegveld in Venezia Marco Polo 93,1 km.
In de zomer: Adriatische Zee in Lignano 1000 m, zandstrand in Lignano, 1000 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. Lignano: minigolf 1000 m, tennis 1300 m en watersportmogelijkheden 3 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : internettoegang, Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Verwarming, Eindschoonmaak, Strandservice (2 ligstoelen, 1 parasol), WLAN Internettoegang.
Bijkomende kosten - Kosten ter plaatse: Verplicht: Eindschoonmaak keuken zelf doen. Toeristenbelasting volgens plaatselijk tarief (inzoverre gevraagd). Naar wens: Beddegoed 11 € per persoon per bezetting en wissel. Handdoeken 10 € per persoon per bezetting en wissel. Babybedje – bij de boeking bestellen aub. 5 € per bed per dag. Kinderstoel - bij de boeking bestellen aub. 3 € per stuk per dag. Kinderwagen 3 € per stuk per dag.
Waarborgsom: EUR 100,-/object.
Licentie- of registratienummer: CIN: IT030049B4BCV82RAN
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 0.75 kilometer
0.75 kilometer
Restaurant 0.55 kilometer
0.55 kilometer
Luchthaven 93.1 kilometer
93.1 kilometer
Station 18.8 kilometer
18.8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-07-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG

Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Friuli Venezia Giulia
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 219580
Laatst bijgewerkt: 16.07.2025
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/219580.htm
en commissies
