Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 135 € per nacht.
rietgedekte halfvrijstaande woning, liefdevol ontworpen interieur, hoge kwaliteitsstandaard
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN
Rustig gelegen vakantiewoning met 2 slaapkamers met W-LAN voor 2-4 personen met woon-/eetkamer, terras, tuin, speeltuin en tafeltennistafel
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
Vakantiehuis Silbermöve 5 sterren
Ons nieuw gebouwde vakantiehuis met romantisch rieten dak biedt alles wat uw hartje begeert voor 4 personen Optioneel motorboot 60 pk te huur, prijs op aanvraag
Riethuis op de dijk van Dierhagen
Riethuis achter de dijk voor 4 personen
15% Last minute 18-10-2026 - 22-10-2026
Beleef en geniet van uw vakantie in een rietgedekt huis van de extra klasse
Luxueuze villa aan het water in het amberkleurige stadje Ribnitz-Damgarten
Vakantiehuis "Blauwe Zwaluwstal" in Prerow aan de Oostzee, 180m², 10 personen, 5 slaapkamers met tweepersoonsbedden.
Welkom in het vakantiehuis Himmelblau. Eind 2018 voltooid, wacht u een vakantiesfeer op exclusief niveau, ingedeeld volgens de kwaliteitscriteria van de DTV met 5*****
10% Last minute 18-10-2026 - 23-10-2026
Vakantiehuis Boddenblick bij het strand
TopLocatie, 3 slaapkamers, open haard, carport, volledig omheind. Krachtstroomaansluiting voor hybride en elektrische voertuigen.
15% Last minute 18-10-2026 - 31-10-2026
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Pruchten
Comfortabel ingerichte vakantieduplex met sauna en open haard op Fischland-Darss/Zingst. 65m² woonoppervlak voor maximaal 4 personen.
Gezellige en comfortabele vakantiewoning. Met terras, parkeerplaats en aparte fietsenberging. Dicht bij het Darß-bos en ca. 1,5 km van het noordelijke strand.
10% Actie 18-10-2026 - 31-10-2026
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Wellness Vakantiehuis Sauna/Haard
Wellness FH in toplocatie, 4 parkeerplaatsen modern, dicht bij het strand. 5 slaapkamers, 3 badkamers, GWC krachtstroomaansluiting bruikbaar voor elektrische voertuigen.. 27-9 t/m 11-10-2025 aanbieding!
13% Last minute 18-10-2026 - 28-10-2026
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op 1500 m² grond met vrij uitzicht op weilanden, 100 m van de haven en 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
10% Last minute 18-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Halfvrijstaand huis Dünenblick
Ons vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 personen per helft van het huis en is slechts een paar stappen verwijderd van het Oostzeestrand.
10% Last minute 18-10-2026 - 22-10-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 156€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
131€ voor 24 okt. - 31 okt.
84€ Jaarlijks gemiddelde
44% voor 17 okt. - 24 okt.
54% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 135 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Prerow bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.306 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox