Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 136 € per nacht.
Natuurlijke blokhut met rustieke inrichting voor maximaal 6 gasten op 81 m² heeft een .4 kamers met vloerverwarming en houtkachel. De keuken is voorzien van modern comfort.
Vakantiewoning met erker ca. 55 m²
Vakantiewoning met aparte keuken met oven en vaatwasser, terras met barbecue, douche/wc, aparte babykamer met kinderbedje
vakantiewoning aan het strand 90 m² Baltische badplaats Prerow Darss
Luxueuze villa aan het water in het amberkleurige stadje Ribnitz-Damgarten
Huis met rieten dak Hummer Darß, Oostzee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, oude bomen, rustige idylle! Tussen. Bos en water. 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 parkeerplaatsen
15% Last minute 01-11-2026 - 09-11-2026
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Vakantiehuis "Blauwe Zwaluwstal" in Prerow aan de Oostzee, 180m², 10 personen, 5 slaapkamers met tweepersoonsbedden.
Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN
Rustig gelegen vakantiewoning met 2 slaapkamers met W-LAN voor 2-4 personen met woon-/eetkamer, terras, tuin, speeltuin en tafeltennistafel
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
8% Last minute 13-10-2026 - 28-10-2026
Ons vakantiehuis met rieten dak heeft een comfortabele ligging.200m van het strand, direct in het centrum gemakkelijk toegankelijk en biedt tegelijkertijd rust en ontspanning
Kindvriendelijk DHH,Open haard,Huisdieren welkom,200m van het strand
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Vakantiehuis Silbermöve 5 sterren
Ons nieuw gebouwde vakantiehuis met romantisch rieten dak biedt alles wat uw hartje begeert voor 4 personen Optioneel motorboot 60 pk te huur, prijs op aanvraag
10% Last minute 10-10-2026 - 18-10-2026
Oostzee vakantie appartement 'Schilderij
NIEUWE KEUKEN / in 'Residence Kormoran'. Mooie en gezellige vakantiewoning -met veel foto's- op de begane grond van een huis met 8 appartementen in een beschermd complex (slagboom).
Gezellige vakantiewoning in een rietgedekt huis direct aan het Oostzeestrand met 2 slaapkamers Achtern Diek - het bijzondere adres in Zingst - met veel groen en verzorgde buitenfaciliteiten.
5% Last minute 10-10-2026 - 24-10-2026
Halfvrijstaand huis Dünenblick
Ons vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 personen per helft van het huis en is slechts een paar stappen verwijderd van het Oostzeestrand.
10% Actie 10-10-2026 - 31-10-2026
Prachtige locatie met Bodden uitzicht, vrijstaand huis, tuin, dicht bij badzone, huisdieren welkom!
10% Last minute 10-10-2026 - 30-10-2026
Gezellig en comfortabel appartement vlakbij het strand
Rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op een 1500 m² groot perceel met vrij uitzicht over de weilanden, dicht bij de haven op slechts 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
10% Last minute 10-10-2026 - 31-10-2026
rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op 1500 m² grond met vrij uitzicht op weilanden, 100 m van de haven en 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
10% Last minute 10-10-2026 - 31-10-2026
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 156€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
119€ voor 10 okt. - 17 okt.
86€ Jaarlijks gemiddelde
41% voor 10 okt. - 17 okt.
53% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 136 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Prerow bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.313 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox