Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 128 € per nacht.
Modern vakantiehuis op een rustige locatie direct aan het Darß oerbos
Natuurlijke blokhut met rustieke inrichting voor maximaal 6 gasten op 81 m² heeft een .4 kamers met vloerverwarming en houtkachel. De keuken is voorzien van modern comfort.
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
15% Last minute 02-09-2026 - 30-09-2026
Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN
Rustig gelegen vakantiewoning met 2 slaapkamers met W-LAN voor 2-4 personen met woon-/eetkamer, terras, tuin, speeltuin en tafeltennistafel
Vakantiewoning voor 4 personen aan de rand van een rustig vakantiecomplex in Pruchten met uitzicht op de kustwateren (Bodden) op Fischland-Darß-Zingst.
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
11% Actie 06-09-2026 - 26-09-2026
KlangFarbenWerkstatt – Komforthaus
KlangFarbenWerkstatt – Komforthaus: 4 kamers, 70 m², tot 10 personen, direct aan het bos
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
Prachtige locatie met Bodden uitzicht, vrijstaand huis, tuin, dicht bij badzone, huisdieren welkom!
10% Last minute 14-09-2026 - 22-09-2026
Ons vakantiehuis met rieten dak heeft een comfortabele ligging.200m van het strand, direct in het centrum gemakkelijk toegankelijk en biedt tegelijkertijd rust en ontspanning
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Welkom in het vakantiehuis Himmelblau. Eind 2018 voltooid, wacht u een vakantiesfeer op exclusief niveau, ingedeeld volgens de kwaliteitscriteria van de DTV met 5*****
Zeer duurzaam
10% Last minute 02-09-2026 - 12-09-2026
Vakantiekamer met keuken en terras
Vakantiekamer met kitchenette, terras en barbecue
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Vakantiehuis in 4km Ostsee+Darßwald, Bodden in 400m, twee slaapkamers, badkamer met douche, gastentoilet, woon-eetkamer, kitchenette, Open haard, wifi, gemeubileerd terras, afgesloten terrein
Duurzaam
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
gezellig houten huis aan de Boddenkust
Bijzonder duurzaam
Halfvrijstaande woning direct aan de dijk
...op slechts 150 m afstand van het witte Oostzeestrand vindt u ons vakantiehuis, waarin max. 4 personen per woninghelft een ontspannen vakantie kunnen doorbrengen.
Zeer duurzaam
DHH met 2 slaapkamers, nieuwe badkamer, 2e WC, WLAN, beddengoed, parkeerplaats bij het huis met wallbox, zonneterras uit het zicht, 10 minuten lopen naar het strand en het centrum;
Bijzonder duurzaam
rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op 1500 m² grond met vrij uitzicht op weilanden, 100 m van de haven en 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 156€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
150€ voor 05 sep. - 12 sep.
93€ Jaarlijks gemiddelde
28% voor 05 sep. - 12 sep.
52% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 128 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Ribnitz-Damgarten bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.252 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox