Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
Villa Mathilde - Penthouse 27 & SPA
LUXE PENTHOUSE MET ZEEZICHT, privé dakterras, Klafs sauna met stoombad en whirlpool. Verwarmd buitenzwembad. 5-sterren gecertificeerd. Lift direct naar het penthouse.
Vakantieappartement "Rehblick" in Danske, 55 m², max. 3 personen, woonkamer en slaapkamer.
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Neem een adempauze van het dagelijks leven! Het vakantiehuis is rustig en idyllisch gelegen. Uitgezonderd van het massatoerisme ligt het in het gebied met de meeste zonuren van het hele land.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis 2022 in het rietgedekte huis Seemöwe, op slechts 300m van het Oostzeestrand, 2 slaapkamers, 2 badkamers, grote woon-eetkamer, tuinhuis, terras met buitenhaard, parkeerplaats, gratis WLAN
Zeer duurzaam
JASMUND met balkon en zeezicht
Wohng. JASMUND met balkon, 2 slaapkamers/2 badkamers en zeezicht vindt u direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij zee. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
Duurzaam
Luxe vakantiehuis Albatros I *****
Exclusief 5-sterren vakantiehuis op Rügen - Ummanz
Bijzonder duurzaam
1 goedkoop, echt +tegoedbon in 2027
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
15% Last minute 26-07-2026 - 02-08-2026
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Begane grond flat, 5*sterren, met phant. Uitzicht op zee, 350 m van het strand
4**** rietgedekte woning met sauna en open haard
Ruim en comfortabel 4****star huis met rieten dak, weg van het massatoerisme, uitzicht op het water, met open haard & sauna voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, WLAN
20% Actie 15-08-2026 - 03-10-2026
Vakantiehuis Zur Schoritzer Wiek
Welkom in het vrijstaande vakantiehuis "Zur Schoritzer Wiek". Geniet van het vrije uitzicht op water en natuur vanuit de ruime woonkamer!
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 2
Gezinsvriendelijk vakantiehuis aan de voet van het nationaal park met plaats voor maximaal 8 gasten. Op 120 vierkante meter vindt u ideale omstandigheden voor een ontspannen vakantie.
Zeer duurzaam
hoogwaardig vakantiehuis, liefdevol ingericht met sauna en omheind terrein, dicht bij het zandstrand van de Oostzee, tot 8 personen en 4 slaapkamers
Appartement 52m² op centrale locatie met balkon op het zuidwesten, parkeerplaats, gratis Wi-Fi en eigen toegankelijke fietsenruimte. 2 min. naar het centrum, 10 min. naar het strand.
Duurzaam
Waldrübensüßlein in Glowe op Rügen: 25 m², 2 kamers, ideaal voor 2 personen. Uw toevluchtsoord aan zee.
"Cape Arkona" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, terras en open haard; opgemaakte bedden incl.
Zeer duurzaam
Romantische, nieuwe blokhut op 2km van Schaprode. Volledig uitgerust voor maximaal vier personen, gelegen buiten de toeristische gebieden en met veel ruimte om te barbecueën en te chillen.
Zeer idyllisch gelegen rietgedekt huis nabij het strand in Goos, BG+DG met terras en tuinperceel, incl. 2 fietsen, slechts ca. 500 meter tot het Oostzeestrand.
Schwanke's 5 DTV sterren FH Seeadler
prachtig liefdevol 5 sterren vakantiehuis met luxe uitrusting, tot 6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, 106 m² woonoppervlak, 604 m² grondstuk,
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
Elysium - Appartement 2: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, wasmachine, SAT-TV of Smart-TV, WLAN, Senseo koffiezetapparaat, strandstoel
5% Vroeg 03-01-2028 - 27-07-2028
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
Strandnabij vakantieappartement in verzorgd kindvriendelijk 4-sterren vakantiecomplex, huisdieren toegestaan!
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
229€ voor 01 aug. - 08 aug.
97€ Jaarlijks gemiddelde
18% voor 25 jul. - 01 aug.
53% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.743 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox