Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
App. Schmale Heide – gezellig, stranddichtbij, gezins- & hondvriendelijk op Rügen, met wintertuin.
10% Last minute 25-02-2026 - 15-03-2026
Vakantiehuis 2022 in het rietgedekte huis Seemöwe, op slechts 300m van het Oostzeestrand, 2 slaapkamers, 2 badkamers, grote woon-eetkamer, tuinhuis, terras met buitenhaard, parkeerplaats, gratis WLAN
Zeer duurzaam
S01 gezellig, rustig en centraal gelegen
Eiland Rügen: Gezellige studio met inbouwkeuken & eettafel. Direct met het nationaal park (Krijtrotsen) voor de deur. Met grillterras en ligweide.
Duurzaam
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
Bijzonder duurzaam
slechts ca. 700 m naar het Oostzeezandstrand, wifi, vakantiewoning in Dranske, begane grond, rustige ligging
S03 Appartement, zeezicht, 2 slaapkamers, rustig
Modern, gezellig appartement op een rustige, centrale locatie nabij het Nationaal Park (krijtrotsenkust). Met veel origineel vakwerk en 2 slaapkamers. Barbecueterras, ligweide, gratis WLAN
Duurzaam
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
Zeer duurzaam
Wintertuindroom, vakantiehuis in het natuurgebied, bij de Bodden, ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Rügen,vakantie met hond. Rügen vakantie met hond. Kinderspeelplaats
Duurzaam
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID voorop - Jullie verwen-vakantiehuis, 188 m² op 1500 m² perceel, balkon, strandstoel, terrassen, barbecue en gerookte vis.
Duurzaam
15% Vroeg 01-06-2026 - 30-06-2026
Vakantiehuis met terras aan zee
Zorg nu voor 10% vroegboekkorting op dit vakantieobject! Aanbieding van korte duur. Populair vakantiehuis op een uitstekende locatie in Glowe met omheind terrein.
Gezinsvriendelijk, licht vakantiehuis op een rustige, idyllische locatie direct aan het Oostzeestrand in de erkende badplaats Glowe op het zonnige eiland Rügen.
Moderne 70 m² flat met direct uitzicht op de Schmachter See 2 slaapkamers 2 badkamers en een zuid - west balkon gratis internet, gratis parkeren bij het huis, fietsenstalling.
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
Elysium - Appartement 2: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, wasmachine, SAT-TV of Smart-TV, WLAN, Senseo koffiezetapparaat, strandstoel
10% Vroeg 03-01-2028 - 26-02-2028
Vakantieappartement Gezinsvakantie Polchow
Beleef een ontspannen vakantie in vakantiehuis Zur Möwe in het oude vissersdorp Polchow
Appartement "Wind" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie.
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 1
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen aan de voet van het Nationaal Park Jasmund Niet-roken accommodatie
Zeer duurzaam
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Beach Idyll in Göhren/ a. Rügen
Luxe appartement voor 4 personen met eigen sauna, open haard, 2 slaapkamers, 2 badkamers, ligbad, W-LAN, 2 parkeerplaatsen, incl. linnenpakketten en opgemaakte bedden 1 hond op aanvraag
Bijzonder duurzaam
Veerhuis Sellin met uitzicht op het meer
Vakantiehuis direct aan het meer van Sellin, 3 slaapkamers, gratis W-LAN, windvrij Terras op het zuiden, eigen aanlegsteiger, 80 m², vanaf 2020 eigen strandstoel
Gezellige, privé flat van 54 m² op de begane grond met terras in een prachtige natuurlijke omgeving, direct aan het kustbos met toegangspad naar het strand.
C21 studio aan het strand met terras
Mediterrane, moderne en gezellige studio op de begane grond met eigen terras. Op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het strand is eigenlijk maar ongeveer 350 meter verderop. WLAN gratis.
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 3 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
Vakantie helemaal voor uzelf - in ons vakantiehuis voor 2-3 gasten verblijft u apart en ongestoord, geniet u van rust en stilte, de grote boerderijtuin, panoramisch uitzicht op het water.
Zeer duurzaam
Exclusief vakantiehuis direct aan de natuurlijke jachthaven in Seedorf voor 4 personen met 2 badkamers
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 88€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 24% vrij
85€ voor 28 feb. - 07 mrt.
118€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 28 feb. - 07 mrt.
53% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.708 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox