Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 32 € per nacht.
Suite met zeezicht op de eerste rij
10% Last minute
Rieten vakantiehuis nieuw gebouwd in 2019: stijlvol, modern, chique en rustig gelegen - voor 6 personen die van iets bijzonders houden - met prachtige tuin, op slechts 500m van twee stranden.
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Rügen: Gezellige vakantiewoning in vakwerkstijl direct aan het Nationaal Park gelegen met de krijtkust.
A49 met het strand voor de deur
Rügen: Strandvakantie zonder parkeerzoektocht in ons appartement Arkonaschwalbe met mediterrane sfeer.
Vakantiehuis Südstrand 4 sterren FeWo, gebruik van zwembad inbegrepen, sauna in het huis, rustig,
10% Actie 22-10-2026 - 30-10-2026
Rieten vakantiehuis Haus-Zauberblau 100m² voor max. 4 pers. in het zuiden van het eiland Rügen. Gelegen midden in de idyllische natuur op een perceel van 5300m² op een afgelegen locatie.
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
D13 dicht bij het strand op de begane grond met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand wacht dit appartement op je, dat een mediterrane vakantiesfeer uitstraalt.
Vakantiehuis bij de oude bakkerij Rügen
Oud bakkershuis uit het jaar 1886, dat vakkundig traditie en moderniteit verenigt. Met een uitgestrekte tuin is het de ideale accommodatie voor families. Boeking al vanaf
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
De MEERESTRAUM - 150 m naar de Oostzee! Typisch Scandinavisch en op een droomlocatie, met een prachtig uitzicht op zee!
Antjes-Ostseeperle / Villa Granitz
Zonnige 3 kamer flat met zuidoost balkon en ruimte voor 4 of meer personen in het centrum en nabij het strand.
4* (DTV) appartement "Strandkorb
Moderne vakantiewoning in Wilhelmstr., kinderbed + kinderstoel, 250m naar zee, rustig terras op het zuidoosten met strandstoel, WLAN, gereserveerd. Parkeerplaats in de kelder, lift, sauna + stoombad in het huis
10% Last minute 31-10-2026 - 12-11-2026
"Mare Baltic" vakantiehuis in Dranske/Lancken, 127m² woonoppervlakte, max. 6 personen, 3 kamers.
C21 studio aan het strand met terras
Eiland Rügen: Mediterraan vakantiegevoel met het Oostzeestrand bijna voor de deur.
Elysium - Appartement 2: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, wasmachine, SAT-TV of Smart-TV, WLAN, Senseo koffiezetapparaat, strandstoel
5% Vroeg 03-01-2028 - 23-10-2028
Individuele, rustige rietgedekte woning met eigen tuin, parkeerplaats, inclusief bijkomende kosten en linnenpakket
10% Vroeg 04-01-2027 - 20-03-2027
D42 Appartement aan het strand met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand ligt het gezellige appartement met terras in het groen en uitzicht op een weide.
Rietgedekt huis met tuin, sauna en open haard in rustige ligging aan de Bodden op Rügen - 150m van de haven
10% Last minute 22-10-2026 - 30-10-2026
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
5% Vroeg 17-10-2027 - 22-10-2028
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Eiland Rügen: Strandvakantie zonder parkeerproblemen. Gezellige vakantiewoning in mediterrane stijl.
Veerhuis Sellin met uitzicht op het meer
Vakantiehuis direct aan het meer van Sellin, 3 slaapkamers, gratis W-LAN, windvrij Terras op het zuiden, eigen aanlegsteiger, 80 m², vanaf 2020 eigen strandstoel
Rattelvitz Manor - Begane grond B
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 63 m², Keuken, eetkamer, open haard, slaapkamer, Badkamer met douche, eigen sauna, eigen buitenzitje, barbecue, directe toegang tot de tuin.
Ons vakantiehuis "Seepferdchen" ligt in de droomachtige omgeving van zee, strand, duinen en bos. Een paar stappen en je hebt een prachtig wit zandstrand onder je voeten.
12% Last minute 22-10-2026 - 31-10-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 35% vrij
108€ voor 24 okt. - 31 okt.
121€ Jaarlijks gemiddelde
67% voor 24 okt. - 31 okt.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 32 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 32 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.822 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox