Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
Rattelvitz Manor - Begane grond B
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 63 m², Keuken, eetkamer, open haard, slaapkamer, Badkamer met douche, eigen sauna, eigen buitenzitje, barbecue, directe toegang tot de tuin.
Bijzonder duurzaam
Gezellig met hart en liefde ingericht vakantiehuis in Glowe / eiland Rügen
Duurzaam
Halfvrijstaand huis in Binz op Rügen 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, wasmachine, droger, 2 parkeerplaatsen, terras Wij geven u ook graag telefonisch advies op 0641 389525.
Duurzaam
Vakantie helemaal voor uzelf - in ons vakantiehuis voor 2-3 gasten verblijft u apart en ongestoord, geniet u van rust en stilte, de grote boerderijtuin, panoramisch uitzicht op het water.
Zeer duurzaam
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Gezellig appartement ingericht in mediterrane stijl op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het kilometerslange Oostzeestrand ligt eigenlijk maar ongeveer 350 m verderop. Gratis WiFi
Duurzaam
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Begane grond flat, 5*sterren, met phant. Uitzicht op zee, 350 m van het strand
Duinhuis**** zeezicht, zwembad
Exclusief 4 STERREN appartement voor maximaal 4 personen met zeezicht en gratis gebruik van het zwembad in het Ahoi Erlebnisbad WLAN
Duurzaam
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
Appartement op de begane grond Seeschwalbe, 200 m van zee
Goedkope gelijkvloerse flat Seeschwalbe, beleef onvergetelijke dagen op slechts een paar minuten lopen naar de zee en de havenpromenade. Privé parkeerplaats.
Zeer duurzaam
Reethaus am Meer St. Michael in Glowe, 100 m² voor maximaal 4 personen Sauna Haard Wasruimte ongev. 150 m naar het Oostzeestrand
Appartement 52m² op centrale locatie met balkon op het zuidwesten, parkeerplaats, gratis Wi-Fi en eigen toegankelijke fietsenruimte. 2 min. naar het centrum, 10 min. naar het strand.
Duurzaam
Begane grond appartement Bernstein 200 m van het strand
Gelijkvloerse vakantiewoning in Göhren voor 2-4 pers. 200 m van het strand, terras, WLAN. Voor meer vakantiewoningen aan het strand voor maximaal 5 personen, zie de homepage, als link aan het einde van deze pagina.
Duurzaam
Vakantiehuis Südstrand 4 sterren FeWo, gebruik van zwembad inbegrepen, sauna in het huis, rustig,
Duurzaam
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
Groot gezellig appartement op een rustige locatie, omheind terrein, directe toegang tot het water (Bodden), huisdieren toegelaten
Rustige, gelijkvloerse vakantiewoning in vrijstaand huis met rieten dak voor 4-5 personen, zeer comfortabel en idyllisch gelegen, met groot terras en grasland, carport, WLAN, Binz 4 km
Bijzonder duurzaam
Villa (250m2) met 4 slaapkamers
250m2 vakantiehuis voor 8 personen op slechts enkele meters van het strand, de supermarkt en alles wat Göhren te bieden heeft
Duurzaam
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Lohme
10% Actie 29-12-2025 - 28-12-2027
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement incl. bad, sauna, speelpark
Maisonnette voor 2-4 personen met zeezicht, 2 kamers, veranda, sauna, zwembad, 200 m van het strand.
Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie, met dakterras van 40m².
Comfortabele vakantiewoning met 2 slaapkamers, balkon en gratis Wi-Fi in het hart van Binz. Fietsenberging, wasmachine en droger in het huis.
Appartement Hartwig 2 *** DTV // incl. NK
Uw tevredenheid is onze standaard - Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe en Göhren - Uw prachtige bestemming, precies in het midden.
Huis met rieten dak type B - 3 slaapkamers
Huis met rieten dak met 3 slaapkamers voor maximaal 6 personen. Open haard en sauna in het huis.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 88€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
113€ voor 03 jan. - 10 jan.
121€ Jaarlijks gemiddelde
60% voor 03 jan. - 10 jan.
55% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, Riethuis direct aan het strand van de Oostzee en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 2.941 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.