Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
ROMANTIK met balkon en zeezicht
Het appartement "Romantik" met 2 slaapkamers, 2 badkamers en 2 balkons met zijzeezicht is centraal gelegen direct in Sassnitz In 3 minuten lopen bent u bij de zee/haven
Duurzaam
5% Vroeg 19-08-2027 - 24-08-2028
D13 dicht bij het strand op de begane grond met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand wacht dit appartement op je, dat een mediterrane vakantiesfeer uitstraalt.
OSTSEESAND 1-kamerappartement met balkon
Gezellig 1-kamerappartement met balkon voor 2 personen. Direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij de oude stad met strand. 3 minuten lopen naar de zee/haven. Parkeerplaats.
Duurzaam
5% Vroeg 19-08-2027 - 06-01-2028
Comfortabel vakantiehuis, 85m²- 200m van het strand. Tot 6 personen. 3 slaapkamers, 2 badkamers, open woon-eetkamer. Parkeren direct bij het huis. Terras. Rustig gelegen.
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
Appartement met terras incl. wellnessfaciliteiten, restaurant,
Exclusief huis met rieten dak gelegen aan een wit zandstrand. Het volledig ingerichte rietgedekte huis biedt plaats aan 6 personen. Een van de hoogtepunten is de grote open haard.
over 2 verdiepingen met royale inrichting en open haard, 3 slaapkamers, tot 8 pers., wasmachine
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 2
Gezinsvriendelijk vakantiehuis aan de voet van het nationaal park met plaats voor maximaal 8 gasten. Op 120 vierkante meter vindt u ideale omstandigheden voor een ontspannen vakantie.
Zeer duurzaam
Elysium - Appartement 1: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, ligstoelen, parasol, SAT-TV, WLAN, Grohe Euphoria douche, keramische wastafel
10% Last minute
Liefdevol ingericht vakantiehuis bij Sellin, met grote tuin op een rustige locatie, WLAN, direct aan het natuurgebied en 50 m naar een van de mooiste natuurlijke jachthavens, Last Minute
Zeer duurzaam
Riet huis over 2 verdiepingen, ca. 300 m naar het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
"Insel Hiddensee" Huis Kustbrand
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden incl.
Bijzonder duurzaam
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
Zeer duurzaam
"Mare Baltic" vakantiehuis in Dranske/Lancken, 127m² woonoppervlakte, max. 6 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Vakantiehuis Südstrand 4 sterren FeWo, gebruik van zwembad inbegrepen, sauna in het huis, rustig,
Duurzaam
10% Last minute
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Rügen: Gezellige vakantiewoning in vakwerkstijl direct aan het Nationaal Park gelegen met de krijtkust.
10% Actie 29-08-2026 - 11-09-2026
A49 met het strand voor de deur
Rügen: Strandvakantie zonder parkeerzoektocht in ons appartement Arkonaschwalbe met mediterrane sfeer.
10% Actie 29-08-2026 - 11-09-2026
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement met terras, incl. wellnessaanbod, bakkerij
C21 studio aan het strand met terras
Eiland Rügen: Mediterraan vakantiegevoel met het Oostzeestrand bijna voor de deur.
10% Actie 29-08-2026 - 11-09-2026
Vanaf de leeftijd van 50 - 100 euro minder
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
30% Actie 24-08-2026 - 30-08-2026
4**** rietgedekte woning met sauna en open haard
Ruim en comfortabel 4****star huis met rieten dak, weg van het massatoerisme, uitzicht op het water, met open haard & sauna voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, WLAN
30% Last minute 24-08-2026 - 31-08-2026
Exclusief vakantiehuis direct aan de natuurlijke jachthaven in Seedorf voor 4 personen met 2 badkamers
13% Actie 24-08-2026 - 29-08-2026
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Eiland Rügen: Strandvakantie zonder parkeerproblemen. Gezellige vakantiewoning in mediterrane stijl.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 19% vrij
144€ voor 29 aug. - 05 sep.
96€ Jaarlijks gemiddelde
31% voor 29 aug. - 05 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.755 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox