Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
76 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 7 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Hartelijk welkom op de Prequìle sauvage, het wilde schiereiland.
Ons vissershuis ligt aan het einde van een landtong, zeer dicht bij de zee, die u bij vloed vanuit de slaapkamerraam kunt zien. (50 mtr)
Geniet van de stilte, de nabijheid van het water, de goede en verse producten van de lokale markten, watersport, oesterteelt, zeilen, kajakken en kitesurfen. De vele adembenemende uitzichten op de kustwandelpaden zullen u verrassen. Wattwandelingen, museumbezoeken, oude kastelen en burchten evenals traditionele Bretonse dansavonden en bootfeesten wachten op u.
Het huis heeft een grote woon-eetkamer met een houtkachel, die ook op winderige dagen voor gezelligheid zorgt. TV Duits en Frans, muziekinstallatie, kaarten, boeken en spellen. Een zonneterras met zitgelegenheid voor het huis en een kleine tuin achter het huis bieden u ontspanning. Barbecue en ligstoelen zijn aanwezig. Eenvoudige fietsen zijn beschikbaar. De moderne badkamer en een zeer goed uitgeruste keuken nodigen u uit om de regionale lekkernijen, oesters, schelp- en schaaldieren, artisjokken, crêpes en nog veel meer te genieten. Op de bovenverdieping vindt u 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed (160x200) en een klein, zeer mooi kamertje met een bed van 90x200. Wij bieden plaats aan 3 gasten. Honden zijn op aanvraag toegestaan.
Het huis is smaakvol ingericht. Laat u imponeren door een krachtige natuur en ontdek de cultuur van Bretagne.
Wij helpen u daar graag bij.
Kenavo et à bientôt en Bretagne
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Duurzaamheid
Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Stadscentrum 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 190 kilometer
190 kilometer
Station 15 kilometer
15 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Bezoek ons op
en bezoek ook ons huis "Mimosa", zeer rustig gelegen op het land op ongeveer 1,5 km van de zee. Tuin van 800 m² met rotstuin en oude bomen, max. 4 personen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
€ 0,33 per kWh
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 09:30 |
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 8 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Geachte gasten, onze huurperiode is van zaterdag tot zaterdag en omvat min. 7 nachten. Buiten het hoogseizoen kunnen ook andere huurperiodes worden geregeld. Bed- en keukenlinnen zijn bij de prijs inbegrepen, een optioneel linnenpakket (bed-, bad- en badlinnen) kan op aanvraag worden geboekt voor 15,- € Het juweel rekent een toeristenbelasting van 0,70 € per persoon en per nacht vanaf een leeftijd van 16 jaar. |
Neem contact op:
Populaire bestemmingen
Chateau la Roche Jagu met bijzonder interessante tuinen en een museum
Paimpol, een charmant havenstadje met een prachtige oude stad, grote markt en vele restaurants
Ile de Brehat - een prachtig eiland met zuidelijke flora beïnvloed door de Golfstroom, prachtige huizen, autovrij
Le Gouffre, Het huis in de rotsen - een spectaculair deel van de roze granietkust met ongewone rotsformaties
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-06-2026
6 Beoordelingen
Totale beoordeling
April 2025
Tina L. uit Wülfrath
"Wederzijdse feiten"
Wij waren nu voor de 2e keer hier en zijn net zo enthousiast als de vorige keer. En we zullen zeker terugkomen!
Hartelijk dank aan mevrouw Latz, die ons persoonlijk en ook via WhatsApp geweldige tips heeft gegeven over wat we konden bekijken.
We hebben ons heerlijk ontspannen en ook onze honden hebben plezier gehad!!!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
Mei 2022
Tina L. uit Neandertal
We zijn helemaal opgewonden
Wij mochten in mei 12 dagen in Ar Baradoz doorbrengen en voelden ons zeer op ons gemak. Het huis is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een leuke vakantie. Zelfs onze kleine beagle was blij een tuin voor zichzelf te hebben (en hij is absoluut ontsnappingsbestendig).
Ook het contact met de verhuurders was uitstekend! We komen zeker terug!
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Juni 2019
Herbert P. uit 63263
Grote vakantie
Het kleine, perfect uitgeruste huis zorgt ervoor dat u zich welkom en comfortabel voelt.
Het ligt heel dicht bij de zee en u kunt lange wandelingen maken langs het water. Het weer was geweldig en we bezochten vele markten in de omgeving. We komen altijd terug!
Aanbevolen voor: Senioren, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Maart 2019
Andreas J. uit 91807 Solnhofen
Huis om je goed te voelen
Een prachtig ingericht huis met alles om van de vakantie een ontspannende vakantie te maken. Het interieur is perfect, er valt altijd iets nieuws te ontdekken en een regenachtige dag is goed uit te houden in deze gezellige sfeer.
Het landschap is betoverend. Wandelingen vanuit het huis zijn mogelijk. Een avondwandeling naar Sillon de Talbert is absoluut een must.
Uitstapjes in de nabije omgeving laten Bretagne in al zijn facetten zien.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Juli 2018
Stefan uit 61348
Erholung pur
Prachtige locatie aan zee. Als je er eenmaal bent, kun je de meeste dingen met de fiets doen (er waren drie oudere fietsen in huis). Vijf minuten naar het strand om te zwemmen of te wandelen. In het huis: smaakvol en persoonlijk ingericht, maar niet versleten. Kleine, goed uitgeruste keuken. We hebben goed uitgerust.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. E. Latz
Gastvrouw sinds: 22-04-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Frans
Advertentienummer: 228716
Andere accommodaties van Mevr. E. Latz
Pleubian, Bretagne, Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Pleubian, Côtes-d'Armor, Bretagne
Ploubazlanec, Côtes-d'Armor, Bretagne
Ploubazlanec, Côtes-d'Armor, Bretagne
Neem contact op
privé-website:
Ar Baradoz - Le Paradis - Le Paradis
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Bretagne
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Côtes-d'Armor
Advertentienummer: 228716
Laatst bijgewerkt: 11.09.2026
Advertentie online sinds: 7 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/228716.htm
Mevr. Ellen Latz & Fabrice LHereec
50 Cite des Ajonc DÒr
22610 Pleubian
0049(0) 1722919619
«Ar Baradoz - Le Paradis - Le Paradis» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 6 gegeven Beoordelingen.