Hoe duur is een vakantiewoning in Bad Harzburg?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 78 € voor één nacht.
Ferienwohnung Ilse in Bad Harzburg: 30 m², 1 kamer voor 2 personen in de Harz beleven!
Vakantiehuis Lotta in Bad Harzburg, Harz, met 93m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, woon/slaapkamer tuin, terras, plaats voor 6 personen, families met kinderen welkom
Zeer duurzaam
U bent op vakantie in een gezellige, moderne driekamerwoning van 75 m². De flat ligt in een rustige woonwijk. Onze vakantiewoning heeft 4 sterren gekregen volgens DTV.
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Kom binnen en voel je goed.... Wij geven uw vakantie een gezellig thuis. Onze flat is geclassificeerd met 3 sterren *** door de DTV
Zeer duurzaam
Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal
Romantische vakantiewoning in Bad Harzburg - honden ook welkom. Bent u op zoek naar iets speciaals en wilt u uw harige vriend(in) niet missen tijdens uw vakantie? Eldorstal 2
Zeer duurzaam
Ben je op zoek naar een centraal gelegen, comfortabel ingerichte vakantiewoning in het hartje van Bad Harzburg voor 4 personen?
Vakantieappartement Wichtelhäuschen
Vakantieappartement Wichtelhäuschen 2 in Bad Harzburg, Harz. 85m², 2 slaapkamers plus slaapbank in de woonkamer, tot 6 personen, grote tuin. Huisdieren ook welkom.
Zeer duurzaam
Comfortabel vakantiehuis met groot terras - waar Bad Harzburg op zijn mooist is.
Vakantiehuis Bambi Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in het groen en dicht bij het centrum, tot 5 personen, gratis WLAN, huisdieren welkom
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in Bad Harzburg, Harz, biedt ruimte aan 4 personen op 85m². Huisdieren zijn ook welkom!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Richter 1 Bummelallee
De locatie kon niet beter zijn! U woont op een steenworp afstand van de Bummelallee. Hier vindt u alles op loopafstand: cafés, restaurants, enz.
Modern vakantiehuis op 2 verdiepingen, dat in 2017 volledig werd gerenoveerd. Er is ruimte voor 5 personen en 1-2 kleine kinderen om te ontspannen.
Vakantiehuis Zwölfenstein, bekroond met 3 DTV-sterren, in Bad Harzburg, Harz, 86m², geschikt voor maximaal 6 personen, 3 kamers, 2 badkamers, keuken, serre, veranda, tuin, barbecuehoek.
Zeer duurzaam
grote vakantiewoning 90m² - begane grond, terras, deel tuin, barbecue, sauna in de woning, houtkachel, honden welkom. 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden 1,80x 2m.
Zeer duurzaam
Mooi, rustig gelegen 2-kamerappartement met comfortabele inrichting in het hart van Bad Harzburg voor maximaal 4 personen op de tussenverdieping op 60 vierkante meter.
Villa Specht is een 3-kamer comfort vakantiewoning. De sfeervolle stadsvilla is in 2015/16 ingrijpend gerenoveerd. De vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping.
Ferienwohnung Schätzchen am Wald
Gezellig 57m² vakantie appartement Schätzchen am Wald in Bad Harzburg, Harz, voor 4 personen, 2 slaapkamers.
Dicht bij het centrum en toch rustig gelegen. Restaurants en winkelmogelijkheden zijn in de directe omgeving. Parkeergelegenheid is gratis beschikbaar.
Onze ruime, modern ingerichte 2 kamer Bergwiese vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van een flatgebouw in het rustige en groene oostelijke deel van Bad Harzburg.
Vakantiewoning Richter 2 Bummelallee
U kunt uw auto thuis laten! Je woont op een toplocatie aan de Bummelallee. Alles is op loopafstand: Cafés, restaurants, diverse winkels, enz. Thermale baden, boomkroonpad
Gezellig vakantie appartement Kleines Nest in Bad Harzburg, Harz, met 36m² ruimte voor 2 personen.
Goed uitgeruste woning direct aan de Bummelallee. Centraal en rustig gelegen 2 kamer appartement met overdekt, zonnig balkon en gratis WiFi op de 1e verdieping met lift
Welkom in onze 2019 gerenoveerde vakantiewoning Fynns PeerLe. Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannende vakantie: zwembad, sauna en WiFi.
Ontspanning of avontuur, wandelen of golfen Direct in het centrum van Bad Harzburg is het allemaal geen probleem.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 70€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 80€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
april - slechts 57% vrij
84€ voor 27 dec. - 03 jan.
76€ Jaarlijks gemiddelde
49% voor 27 dec. - 03 jan.
65% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 78 € voor één nacht.
Voor een geslaagd verblijf in Bad Harzburg raden wij de vakantieverblijven Walnuss-Hütte + Fewo Glück Auf, Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal en Ferienhaus Lotta aan.
In Bad Harzburg zijn er 64 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.